Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

08 maja 2008, 18:26

Witam popołudniu maluch szaleje z tatuskiem wiec ja mam troszke wolnego :-D

Serafinko chyba masz racje ze najlepiej by było wypróbowac bo juz jedna kiedys kupiłam i za pierona nie chciał tam siedziec :-D ale nie mam niestety kolezanek chustomaniaczek, a przeciez ty nie bedziesz mi wysyłac bo to nie ma sensu, moze przy nastepnym bobasku kupie i od małego go zaczne uczyc mzoe wtedy bedzie łatwiej, bo w sumei teraz to juz pewnie niedługo zacznie sam tuptusiac :-D
ale dzieki za propozycje :-D

Basiu to życze duzo zdróweczka dla Wiki i mam nadzije ze to tylko leciutkie przeziebienie :-)
i trzymam kciuki za wygrana wojne z mróweczkami :-D

a dla Basi ogromnego :ico_tort: na poprawe humorku i mam nadzije ze jednak niedługo Jasiu da ci troszke pospac i bedziewsz miała chwilke zeby tu do nas czesciej wpadac :-D

Madziu czekamy na foteczki :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

08 maja 2008, 19:18

witam
jak zwykle mam spore zaległości......
Ale zanim poczytam stawiam za kazde ząbki, kroczki i inne :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
u nas ok
dzis byłysmy na wazeniu i cos malo przybrałyśmy bo ważymy tylko 8980 a mierzymy 71 cm.
Ale pani doktor powiedziała że to normalne jak dzieciaczek zaczyna chodzić a Natala śmiga już aż miło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jak się naucze to wam wkleję filmik :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
ząbki słyszalne i wyczuwalne na moich cycach ale na razie nie widoczne.
poza tym nic nowego. nadal cycamy w nocy choć lekarka dzxiś zasugerowałą zeby z tym skończyć...... Ale mniejest żal.....

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

08 maja 2008, 20:29

Hej hej mja juz niunia
A ja znowu padam.Sloneczko przygrzewa ze az milo ale czlowiek szybciej sie meczy
Madziu czekamy na fotki
Abegano gratulacje dla biegajacej Natalki.No i za te kiloski :ico_tort:

[ Dodano: 2008-05-08, 20:33 ]
A dziewczyny myslicie juz o impresce na roczek naszych szkrabow?
Ja wlasnie dzis kupilam zaproszenia na urodziny Juli.Bo jak przyjedziemy z urlopu to bedzie trzeba juz poroznosic po ludziach.Planujemy bibe na swiezym powietrzu przy grilu ale okolo 30-stu ludzi sie uzbiera niektorzy to nawet sami sie juz wprosili :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ach nie moge sie juz doczekac zdmuchniecia pierwszej swieczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na torciku

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 maja 2008, 22:02

abegano pisze:nadal cycamy w nocy choć lekarka dziś zasugerowałą zeby z tym skończyć...... Ale mniejest żal.....

dlaczego?????

[ Dodano: 2008-05-08, 22:06 ]
joanna1111 pisze:A dziewczyny myslicie juz o impresce na roczek naszych szkrabow?
Ja wlasnie dzis kupilam zaproszenia na urodziny Juli.Bo jak przyjedziemy z urlopu to bedzie trzeba juz poroznosic po ludziach.Planujemy bibe na swiezym powietrzu przy grilu ale okolo 30-stu ludzi sie uzbiera niektorzy to nawet sami sie juz wprosili

suuuuuuuper!!!!!!


Basiu jak Wiki??? byłaś u lekarza????

[ Dodano: 2008-05-08, 22:10 ]
abegano pisze:Natala śmiga już aż miło
Jak się naucze to wam wkleję filmik


Aga koniecznie wklej filmik...czekamy....
i obowiązkowo brawa dla Natalki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 maja 2008, 22:17

hej
joasiu ja tez planuje juz urodzinki lelka. oczywiscie na ogrodzie... dzieciaki w basenie. w kulkach itd hehe a my bedziemy grillowac oczywiscie
tylko niestety to czas wakacji i kilku znajomych z dziecmi wyjezdza w tym czasie a buuu
ale napewno kilkoro jednak zzostanie hehe
bezdzietnych tez zaprosimy choc ich tylko jedna pare tu mamy hehe
im wiecej ludzi tym weselej nie?
urodzinki lelka wypadaja w piatek hihi wiec super sie sklada impra na weekend
a solenizanta musimy zabrac w jakies wyjatkowe miejsce hmmm myslalam o wyprawie w gory ale to juz zaliczyl hehe
w takim razie cos innego sie wymysli.. jakies zwierzaki moze... safari!!!
a prezent? hmmm pewnie rowerek.. chyba ze tatus sie na cos napali
on jest od zabawek
ja od ciuchow :-D

ja juz wykapana, poklikam chwile i chyba sobie pojde.. z adasiem spac jak na zone przystalo
zamiast po nocach tu przesiadywac hehe :ico_wstydzioch:

robie jeszcze pranko lelkowe
nasze juz gotowe do wyjazdu
jeszcze jutro poupychac w walizkach i mozemy leciec
zastanawia mnie pogoda
z tego co sprawdzalam ma byc ok 20st w polsce... interesuje mnie krakow i podkarpacie hmmm
czy brac cos cieplejszego? czy tylko letnie rzeczy co?? doradzcie ziomalki :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

08 maja 2008, 22:42

Madziorka, w Krakowie będziesz? A moze jakieś spotkanko? Aha, zabierz koniecznie coś cieplejszego, ja np. o 17. zmarzłam w bluzie polarowej i gardziołko czuję :ico_noniewiem:

Dobry wieczór!

Dziękuję za pamięć :-) No moze to nie jest tak, ze nie mam jak zajrzeć, ale huuumooor wczoraj :ico_placzek: podły, oj, podły... Dziś ciut lepiej i oto jestem :-)

No a z pobudkami to fakt :ico_noniewiem: Janek upodobał sobie tę porę i wstaje równo ze słonkiem :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Nadzieja, ze mu sie znudzi :ico_noniewiem:
Madziorka, fotki rewelacja, zazdroszczę tych wypraw!
A tak w ogóle robię prawo jazdy, wyjechałam wczoraj na miasto i trochę się podłamałam, ale nie ma o czym pisać... Może potrzebuję czasu???...
Ostatnio zmieniony 08 maja 2008, 23:57 przez basik334, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 maja 2008, 23:32

basik chetnie ale niestety nie dam rady, bo bedziemy dopiero poznym wieczorem. tam czekac beda moje siostry i mama. znajomi, i tak dwa dni pobawimy w kraku w potem w poniedz na podkarpacie w rodzine strony,
moze nastepnym razem sie uda

nie stresuj sie... poczatki bywaja trudne
zobaczysz ze jeszcze bedzie z ciebie niezly kierowca
buziaki

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

09 maja 2008, 10:15

no witam z rana u nas dzis pogoda cudna a mnie czeka szorowanie autka bo straszny syf :-D

o imprezce to ja juz tez mysle :-D u nas odpadaw niedzile wiec oczywiscie imprezka tez w ogóredeczku :-D ale u nas bardziej rodzinnie ale tez koło 20 osób bedzie :-D
a prezenciki to juz pomału powybierane oczywiscie rowerek i piaskownica :-D

Basik nie łam sie ja po pierwszej jeździe na miescie to płakałam jak bubr :-D ale później juz z górki było wiec głowa go góry i rób szybciutko te prawkojazdy wtedy bedziesz mogła nas z JAskiem odiwedzac :-D
a co do zjadzu, to jadac od Krakowa to do mnie zjeżdza sie na pierwszym zjeździe na Nyse :-D

Abegano jak ci żal to karm dalej mówie to to zdrowe dl abobaskó, wiec jak nei ma potrzeby to po co rezygnowac :-D

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

09 maja 2008, 11:05

Hejsan hejsan
U nas dzis piekna pogoda... ale umowilam sie z koleznka dopiero na 3 do parku na maly piknik wiec na razie sobie odpoczywamy jezeli mozna o tak nazwac... Kubus od paru dni jakis nieswoj... maruda sraszna... jak mu sie czegos zabroni o placz,darcie sie i skowycie :ico_sorki: no ale podobno dzici juz nawet w takim wieku probuja zaznaczyc swoje poletko

Madziorka zdjecia superandzkie jak zwykle zreszta :ico_brawa_01:

Viola super fryzurka :ico_brawa_01: tak cie odmlodniala i odswiezyla na wiosenke no i 1000 latek dla Milenki z okazji 9 miesiaczka

Abagano supcio ze Natala juz sama smiga... Kubus raczkuje i chodzi podtrzymujac sie mebli i probuje stawac i puszcza sie na chwile ale za momencik robi bam na pupe zabezpieczona na szczescie pielucha :-D

[ Dodano: 2008-05-09, 11:07 ]
A ja wlasnie znow zaczelam jezdzic autkiem... prawko zrobilam jak bylam w 3 mcu ciazy no i az do tej pory nie jezdilam ... no i nie jest lekko ... wiec Basiu cie rozumiem bardzo dobrze.... no ale jak mowia dziewczyny wszystkiego trudne poczatki :-D

[ Dodano: 2008-05-09, 11:13 ]
A wczoraj kupilismy siedzisko na rower no i obowiazkowo kask ktory jes tu w Se wydawany nawet na recepte z rabatem dla maluszka i mamuski ...zaraz wkleje zdjecie jak to Kubunio prezenuje sie w kasku :-D
[img][img]http://images33.fotosik.pl/246/e3a6beb0f636759a.jpg[/img][/img]
a tak szalejemy na trawce
Obrazek
no i obowiazkowo smarujemy sie kremem z filtrem 50 :ico_nienie: koniecznie
[img][img]http://images34.fotosik.pl/246/c98acf6455782279.jpg[/img][/img]

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

09 maja 2008, 11:43

u nas wszystko wraca do normy, narazie koniec z placzem ale ząbalki kolejne czekają- mój urwis jak na 11kg dziecko raczkuje wyśmienicie, i próbuje chodzić nawet trzymany za jedną rączke. niestety czasu brakuje żeby z wami poklikać zdanżam wpaść, przeczytać a na napisanie czegokolwiek czasu braknie, ale mam nadzieje że to się zmieni.

trzymam kciuki za starania o bobaski- my myślimy o jesieni ale wszystko się okaże

[ Dodano: 2008-05-09, 12:02 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość