Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 lis 2008, 09:38

Fintifluszka pisze:Iwona, może u Majki tak jest bo tęskni za babcią faktycznie? kurcze no nie weim, ale brak mi sił...


moze faktycznie ale ile mozna tesknic to co ja zrobie jak pojade do polski znowu bedzie tesknic za TATA nigdy nie przespie calej nocy

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

10 lis 2008, 13:08

Witam Was i ja!

Renia, na NK już Ci wysłałam, ale życzeń nigdy za wiele więc Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin!!!!!! :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

I nie zaglądałam od swoich urodzin więc dzisiaj dziękuję Wam bardzo za życzenia :575:

Mariola już wcześniej miałam pisać.. Amelka na tym zdjęciu w podpisie wygląda już na taką dużą dziewczynkę.

Współczuję Wam trudów usypiania i nieprzespanych nocek. Ja nie wiem co to znaczy użerać się przy usypianiu dziecka. Norbertowi potrzeba 10 minut i poczucie tego, że jestem przy nim. A przebudza się tylko raz, koło 5 i lądujemy wtedy razem w łóżku.
Dziewczyny a może to właśnie przez ząbki - dajcie jakiś syrop przeciwbólowy na noc, w nocy smarujcie dziąsełka jak się maluchy budzą (jeśli tego nie robicie).. cóż, trzeba sprawdzić wszystkie możliwości, a nóż traficie w sedno :ico_noniewiem:

pinko pisze:Ciągle uwielbia oglądać teledysk jakarty "one desire", ostatnio sobie śpiewa i podryguje....

Norbertowi także dalej się to podoba.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 lis 2008, 13:17

CleoShe pisze:dajcie jakiś syrop przeciwbólowy na noc


probowalam jak widze ze majce zeby dokuczaja wieczorem to przed spaniem zawsze jej dam cos przeciwbolowego

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 lis 2008, 14:11

Witam ja tylko na sekund 5 bo ide dopracy.Amelka spi a dzisiaj wstala jak nigdy o 4 i do 6;30 ogladala bajki z tata.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 lis 2008, 14:31

mariola pisze:Witam ja tylko na sekund 5 bo ide dopracy.Amelka spi a dzisiaj wstala jak nigdy o 4 i do 6;30 ogladala bajki z tata.


dobrze ze miala z kim ogladac bo wlasnie u mnie jest ten problem ze i w nocy i rano i wieczorem moge liczyc tylko na siebie

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

10 lis 2008, 14:56

Zerwała się u nas taka ulewa, że szok :ico_olaboga: Ja pisałam posta i nie wiedziałam, że mi neta rozłączyło.. wysłałam posta i nie poszło.. skasował się :ico_zly: Nie chce mi się teraz drugi raz pisać. Norbert marudzi ;-/

[ Dodano: 10 Listopad 2008, 17:02 ]
U Was pogoda dopisuje i na dworku siedzicie??? Bo cisza na forum :ico_noniewiem:

Spaghetti zrobiłam na obiad i ja już pojadłam.. Norbert ode mnie podskubywał bo swojej zupki buraczkowej dziś nie chciał. Wczoraj mu zrobiłam i zjadł z apetytem. Chyba ząbki odbierają mu apetyt.

Wcześniej pisałam (jak mi posta skasowało), że miałam Norbertowi kupić kurteczkę na zimę, ale znalazłam fajny kombinezonik i może nawet to lepiej niż kurtka.. nie muszę się zastanawiać co mu na dole założyć by ciepło mu było. Granatowy, w środku polarek i ciepło mu w nim na pewno. Muszę jeszcze mu czapę kupić tylko tu są takie zwykłe co z uszu złażą albo pilotki z takim zapięciem co nie ściągają nauszników by w uszy nie wiało. No i kozaczki jakieś. Chyba do H&Mu się przejadę bo tak widziałam takie kozaczki dla maluchów a koło mnie w sklepach z ciuszkami dla dzieci nie ma takich małych.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 lis 2008, 18:35

Hello no u mnie pogoda dopisuje i wlasnie wrocilam z spacerku wczesniej byla u mnie fryzjerka i zrobilam sobie w koncu wlosy bo juz nie moglam na siebie patrzec przy okazji troszke maji grzywke podciela bo tak jej te wloski do oczu wchodzily

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 lis 2008, 19:15

U nas dzisiaj pogoda była super ale za względów chorobowych siedzieliśmy w domu po pierwsze a po drugie niespodziewnie przyjechała do mnie siostra i właśnie dopiero co się zebrała, czekała na torta :ico_oczko:

a ja dziękuję raz jeszcze za życzenia :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-10, 18:16 ]
iwona83 pisze:przy okazji troszke maji grzywke podciela bo tak jej te wloski do oczu wchodzily

ja zawsze sama podcinam, już chyba z trzy razy obcinać musiałam

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 lis 2008, 19:55

My byliśmy w tesco, Ulek pod koniec zakuów tak się rozpłakała, że nie szło jej uspokoić, albo bolał ją brzuszek, bo jeść nie chciała, albo się czegoś przestraszyła, długo po wyjściu ze sklepu jeszcze nam na rękach płakała. Teraz już jest dobrze, ale jeść nie chce...

Renia, dużo dużo zdróweczka, samych radości, pociechy z synusia i wsparcia oraz wielkiej miłości od męża :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Renia0601 pisze:iwona83 napisał/a:
przy okazji troszke maji grzywke podciela bo tak jej te wloski do oczu wchodzily

ja zawsze sama podcinam, już chyba z trzy razy obcinać musiałam

A ja czekam z podcięciem grzywki aż Ulek skończy roczek.

My właśnie wróciliśmy z wizyty u mojej cioci, tego posta piszę w rekordowym czasie, bo zaczęłam o 14:30, teraz kończę :-)

Ulek właśnie się kąpie z tatusiem i zaraz pójdzie spać, mam nadzieję, że będzie spała tak jak poprzednią nockę :-) :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 lis 2008, 20:01

Heh, Gabcioch ma takie krótkie włoski, że długo poczekamy na pierwsze postrzyżyny :ico_oczko: te z tyłu są tylko długie-będzie wyglądał jak wokalista disco polo lat 90-tych :ico_haha_01:

Wykapałam Gabriela po 18-tej i zaraz zasnął-widziałam, że już jest bardzo spiący, jakbym Go przetrzymała to pewnie byłoby jak zawsze :ico_noniewiem: może to jakiś sposób...

a dzisiaj spędziliśmy popołudnie z babcią Grażynką... (Kuby mama) i z Gabriel ciocią i kuzynką, zjedliśmy obiad, poszliśmy nad rzekę z pieskami-jak wracaliśmy to już ciemno było...

siedzę na allegro, sama nie wiem czego szukam :ico_oczko:

a Klaudia, kombinezon uważam za lepszy pomysł na zimę niż kurteczkę :ico_noniewiem: a w ogóle to byłaś u tego ginekologa w końcu???

dziewczyny, jak długo sie ta wysypka po trzydniówce utrzymuję? nam wyszłą wczoraj-w ogóle tak znienacka totalnie-już się martwiłam, że mu nie wylezie... jest tak gęsto skropiony i w taki sposób jakby miał podkoszulek na ramiączkach, i troszkę za uszkami... zastanawiam się tylko kiedy to zniknie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-11-10, 19:03 ]
a 17 będą w lidlu formy do muffinów-w końcu sobie kupię, bo normalnie są skandalicznie drogie...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość