Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

14 mar 2009, 11:10

witam :-)
Jestem :-)

shoo ten Twój sen, ehh ta moja córa zaprząta ci głowę ;-)
a wczoraj byłam po południu u mamci na cmentarzu, a P. kończył montowanie tych mebelków i karnisza.
Pisałam wam że jedna półkę rtv musi przerobić, postaram się znaleźć jakieś zdjęcie żeby wam wytłumaczyć o co chodzi.
No a wieczorkiem był u nas mój brat no i 2x 0,5 pękło ;-) Z czego ja może ze 2 Driny łyknęłam, ostatnio nie mam jakoś chęci na alkohol, ja na drugi dzień jestem taaaka chora, a tu obowiązki wzywają.
Wieczorem porobię zdjęcia całego pokoju i wam wstawię, brakuje jeszcze dodatków typu ten obraz czy bonsai bo będzie jedno i drugie ;-) no ale powoli.
Karnisz już wisi, jest super, tylko musiałam założyć stara firankę bo nie mam jeszcze nowej, ale już wkrótce ;-) Odłożyłam sobie na płaszczyk na wiosnę ale chyba kupię sobie jednak tę firankę, bo ta absolutnie nie pasuje :-/


aha
Micia tez cie kojarzą, fajna masz Zuzię ;-)

Iwonka co do twojego talentu to jesteś wprost niesamowita - pięknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

14 mar 2009, 11:26

MARGARITA - witaj... a ktory brat u Ciebie byl?? Chyba nie ten od psychopatki z gownem na wycieraczce?? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

14 mar 2009, 11:51

Iwona - no to zycze udanej imprezki, wracaj do nas szybko... :ico_sorki: Jesli chodzi o dekoracje - no super, ale to jest malowane na szybie, czy co?? Bo jak ostatnio o tym pisalas, to mi sie zdawalo, ze chodzi o jakies wyszywanie, cos w tym stylu... Ja kiedys malowalam na szybie w drzwiach pokojowych... robilo sie szablon na papierze, potem sie moczylo ten papier i przyklejalo na szybie, a po drugiej stronie farbami odmalowywalo wzor... Mialam jakies listki chyba... :) Ale zdolnosci masz niezle... szacun :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

IWONKA - na ktorym pietrze Ty mieszkasz??? Ja wysoko!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Dekoracje zrobiłam na papierze. Najpierw odbiłam z szablonu na bristol, później pomalowałam farbami a na samym końcu wycięłam.
A mieszkamy na 10 piętrze. Wszystkich w koło widzę z góry :ico_oczko:

Shoo, Margarita :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-14, 11:22 ]
Ja zmykam, trzymajcie się. Miłego weekendziku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

14 mar 2009, 14:13

hej, Iwona H, milego weekendu :-)

my mieszkamy na 4 pietrze, ale w bloku jest winda.. a nawet 2, wiec spoko..

u nas poranek byl raczej pracowity... ja skoczylam do sklepu po to, czego wczoraj nie kupilismy, pozniej musialam karmic malego, sprzatac i udalo mi sie upiec sernik (tzn. piecze sie jeszcze)... a A. pojechal umyc samochod i na jakis przeglad..

margarita83, no wlasnie.. ktory brat? chyba nie ten pantofel, nie? bo mowilas, ze on do Niemiec pojechal :ico_noniewiem:

ok, zmykam, zeby spedzic troche czasu z rodzinka :-)

do pozniej ! udanego weekendu, muaaa

[ Dodano: 2009-03-14, 16:19 ]
pusto pusto...

my caly dzien (poki co) spedzilismy w domu, zjedlismy sobie lunch, poszlismy na drzemke (tzn. to miala byc drzemka, ale.. ;-))
teraz A. sobie naprawde drzemie, a ja slysze, ze maly juz spiewa i trzeba bedzie go nakarmic..

obowiazki wzywaja :-)

ODEZWIJCIE SIE!!!!

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

14 mar 2009, 17:53

a my wlasnie wrocilismy ze spacerku, slonce swieci, normalnie wiosna pelna para... Teraz Pan szykuje sie do pracy i zaraz wychodzi, a my z Su zostajemy w domku. Ok. 19:00 szykuje sie najazd znajomych, wiec ja dzisiaj imprezuje... ciekawe czy Su znowu potanczy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

14 mar 2009, 18:13

Gie, no to super, przynajmniej nie bedziesz siedziec sama w domu :-)

my juz po karmieniu... dzisiaj byl jakis gulasz z wieprzowina po karaibsku z Heinza :ico_szoking: jakies zielone "smieci" w tym byly... pewnie ziola, czy cos... malemu smakowalo..
a pozniej na deser dostal deserek banan+pomarancza+herbatnik... tez sie tym zajadal

w ogole mam wrazenie, ze teraz zjada juz wszystko bez grymaszenia..

no i coraz wiecej "jezdzi" po podlodze, tak, jak szkrab napisala o swojej Juli - na wstecznym :-D :-D

[ Dodano: 2009-03-14, 17:27 ]
haaa!! wlasnie zauwazylam, ze Jasperkowi pierwszy zabek sie przebil :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jestem prawie pewna, ze nie bylo go wczoraj... czyli w nocy musial sie przebic :-D i poszlo bezbolesnie... chociaz z niewiadomych (dla mnie) powodow, maly zaczal plakac wczoraj w sklepie, nie wiedzialam, co mu jest (nie byl glodny, mokry, spiacy).. teraz chyba wiem ;-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

14 mar 2009, 18:29

a u nas z jedzeniem ostatnio bardzi kiepsko - mala wypija naraz max 120 ml mleka i to na raty, sloiczkow znowu nie chce jesc (nawet swojej ulubionej marchewki z jablkiem... :ico_olaboga: nie wspomne o sloiczkach z kawalkami czegokolwiek - usilowalam jej dac ziemniaczki z fasola i czyms tam jeszcze - caly duzy sloik do wyrzucenia), kaszek tez nie... eeehh... mysle, ze przez te zeby nie ma apetytu...
wazylismy ja wczoraj z Panem - wg naszej wagi wazy 7,6 kg (m-c temu na szczepieniu wazyla 7 kg, wiec niby ok), no a ile mierzy dokladnie nie wiem, mysle, ze ok. 73 cm.

SHOO - zazdroszcze, ze nigdy nie mialas problemow z jedzeniem Jasperka... u nas ciagle cos... :ico_placzek:

teraz zabiore sie za odkurzanie i mycie podlog... kurze powycieralam wczesniej, lazienke tez posprzatalam rano...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

14 mar 2009, 18:40

Gie, uuu.. mozliwe, ze to przez zabki :/ ale najwazniejsze, ze przybiera na wadze i jest pogoda... tzn. taka, jak zwykle

co do tego wiecznego mycia, to szczerze wspolczuje... moze kupcie sobie takiego robota ROOMBA -> http://www.roomba.com.pl/

jezdzi po podlodze i zbiera smieci, moi rodzice to maja i sa zachwyceni... nie wiem, na ile to sie sprawdza na dywanach.. na panelach na pewno dziala.
jedynie cena jest minusem..

ide swietowac z A. pierwszego zabka Jasperka :-) bedziemy sie obzerac sernikiem z tej okazji :-) :ico_brawa_01: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

14 mar 2009, 19:20

SHOO - pokaze Panu ten sprzecior, ale mysle, ze po dwoch razach ROOMBA by sie spalila od psiej siersci :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

14 mar 2009, 21:06

SHOO - pokaze Panu ten sprzecior, ale mysle, ze po dwoch razach ROOMBA by sie spalila od psiej siersci :-D :-D :-D :-D
hehe calkiem mozliwe... pewnie nie byla testowana w az tak ekstremalnych warunkach :-D

...a gdzie Jagna? cos dlugo sie nie pojawia :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości