Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

06 sie 2010, 09:50

Hej dziewczyny.
U nas z kąpielą w porządku. Kingusia uwielbia. Z myciem głowy też nie protestuje. A jak ją wieczór zaniose nad wanne to aż się trzęsie do kąpieli. Nie lubi za to wychodzić z wanny. Nie płacze, ale marudzi i na zadowoloną nie wygląda. :-D

Mamy już 6 ząbków. Wyszedł nam 4 górny. :-D

[ Dodano: 2010-08-06, 09:55 ]
I wybaczcie, że dziś tylko o sobie, ale nie mam siły.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

06 sie 2010, 10:04

Mamy już 6 ząbków. Wyszedł nam 4 górny.
gratulacje!!!! Pędzicie jak struś pędziwiatr :-D U nas na razie 4 i ani widu, ani słychu...ale urosną kiedyś...mam nadzieję :-D np. mojej przyjaciółki coreczka ma 2,5 roku i nie ma górnej lewej jedynki i dentysta mowi, że już raczej jej nie będzie. Ponoć czasem tak się zdarza :ico_noniewiem:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

06 sie 2010, 10:21

U nas na razie 4 i ani widu, ani słychu.
No Kinga stała w miejscu, nie miała ani jednego jak Waszym dzieciaczkom wychodziły, a teraz lecą perełki jedna za drugą. :) Z jednej strony fajnie, a z drugiej marudzik sie jej czasem włącza. Juz dwa te proszki wykorzystałam.
mojej przyjaciółki coreczka ma 2,5 roku i nie ma górnej lewej jedynki i dentysta mowi, że już raczej jej nie będzie. Ponoć czasem tak się zdarza :ico_noniewiem:
To musi dziwnie wyglądać, bo taki mały dzieciom mleczaki nie wypadają.
To co? Nie urośnie jej tam już ząb w ogóle? Bo ja z kolei słyszałam, że jak się wyrwie mleczaka na siłe to może nie być zalążka stałego zęba i może w ogóle nie wyjść.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

06 sie 2010, 11:10

Nie urośnie jej tam już ząb w ogóle?
no właśnie nie wiem, bo skoro mleczak nie wyrósł, to wydaje mi się, że stały też, ale ja się na tym nie znam :-D Na szczęscie nie rzuca to się za bardzo w oczy i wyglada jakby miala szparkę między jednym a drugim zębolkiem :-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

06 sie 2010, 11:15

i wyglada jakby miala szparkę między jednym a drugim zębolkiem
A to nie tak źle. :) Ja słyszałam o przypadku gdzie dziewczynce huśtawka wybiła wszystkie mleczaki z przodu, a nie zrobiły sie jeszcze zalążki stałych zębów i musiała od małego dziecka proteze do końca życia nosić. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

06 sie 2010, 11:23

Mówiłam, że ten wyjazd P do Gdyni, to zły pomysł i strata kasy. Niedość, że młody prawie całą drogę przepłakał, bo nie chce jechać na żagle (boi się wody), to jeszcze P złapał gumę i kolejny wydatek, bo musiał jechać do wulkanizaji. Całe szczęście nie stało się to na autostradzie, tylko dopiero miał wyjeżdżać i zobaczył, że jest kapeć. Miał też porozmawiać ze swoją byłą o zmuszaniu dziecka do czegoś czego ono nie chce, ale ta cwaniara mimo, ze miała być w domu, to się ulotniła i Pawcia odbierala jej matka :ico_puknij: Dla mnie to wszystko jest chore. Idę dziś do fryzjera żeby sobie poprawic humor :-D Już mam za długie wlosy i nie chcą się układać.

[ Dodano: 2010-08-06, 11:25 ]
musiała od małego dziecka proteze do końca życia nosić
o matko jedyna :ico_olaboga: są też implanty, ale to cholernie drogi interes. Moja bratanica ma niecałe 3 latka, a w zeszłym roku wybiła sobie dwie jedynki, mam nadzieję, ze jej urosną stałe :ico_noniewiem:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

06 sie 2010, 11:27

Dziwna sytuacja. Rozumiem, że trzeba pomagać dziecku rozwijać zainteresowania, ale jak sie czymś interesuje, a nie na siłe. Moze sie go po prostu pozbyć chciała...
A co do fryzjera, to ja sobie przedwczoraj zrobiłam grzywkę. :) Ale ja się zazwyczaj sama obcinam przed lustrem w domu. Taniej i zazwyczaj zadowolona jestem.

[ Dodano: 2010-08-06, 11:28 ]
Moja bratanica ma niecałe 3 latka, a w zeszłym roku wybiła sobie dwie jedynki, mam nadzieję, ze jej urosną stałe :ico_noniewiem:
Nie powiedziane, że nie, to wszystko od tych zalążków zależy. Czy już miała czy nie. Jeżeli miała to wyrosną.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

06 sie 2010, 11:41

Moze sie go po prostu pozbyć chciała...
raczej zrobić na złość Piotrowi, bo i dzieci i tak były we Wrocławiu teraz trzeba jechać po Pawła za kilka dni, bo wiadomo, ze z tatą też chce spędzic wakacje.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

06 sie 2010, 15:12

Witam sie i ja juz popoludniowo :-)

STAWIAM ZA 9 MIESIAC PAWCIA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

My wczoraj mielismy zalegle szczepienie, wazymy 9600gr i mam 71 cm :-D :-D :-D chlop jak dab :ico_oczko: :ico_oczko: ale za to dzis caly dzien goraczkuje i jest marudny tak, ze wysiadam. Teraz zasnal wiec chwila spokoju :-)
Remont sie juz konczy od jutra zaczynamy przenosic rzeczy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Magda33, to nieciekawa sytuacja ale powiem Ci ze Cie podziwiam, ja bym nie mogla sie zwiazac z mezczyzna, ktory mialby juz dzieci z poprzedniego zwiazku, nie wiem dlaczego ale chyba bylabym zazdrosna o te dzieci, ze je lepiej traktuje no nie wiem, nie potrafie tego wytlumaczyc ale nie mogla bym :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
dziwi mnie ta osobna kasa.
mnie tez to dziwi, nie wyobrazam sobie takiej sytuacji, twoje-moje
a z ta pana to pech :ico_olaboga: :ico_olaboga: albo kara boska, ze cie nie posluchal :-D :-D

wiolaw ale mialas przygode :-D :-D :-D ja tam sie myszy nie boje ale jak by to byl pajak to zawal murowany, boje sie panicznie :ico_olaboga: :ico_olaboga:
a ja sama , siadłam i płakałam bezradnie
musisz byc silna, dasz rade, a meza miej gdzies jak mu nie zalezy, zobaczysz jeszcze troche i sam przyjdzie na kolanach chociaz wiem, ze takie sytuacja sa bardzo przykre ale co zrobic takie zycie.

My uwielbiamy sie kapac, albo razem albo osobno, zabawki sa. A Pawcio jak widzi wode to juz piszczy i z myciem wloskow tez nie ma problemu nawet woda w oczach mu nie przeszkadza :-D :-D

PaulinaS, a nie wolisz juz kapac w duzej wannie?? Mnie osobiscie wygodniej i mlodemu tez, a dodoatkowa wanna zbedny wydatek
I wybaczcie, że dziś tylko o sobie, ale nie mam siły.
to co robilas w nocy, ze juz z rana ci sily brak??? :-D :-D :ico_oczko:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

06 sie 2010, 15:24

mam 71 cm
To moja Kinga chyba bardzo wysoka, bo ma już 75cm. A dopiero 8 miesiąc.

I :ico_tort: dla Pawcia.
to co robilas w nocy, ze juz z rana ci sily brak???
He, nie to co myślicie. :ico_nienie: Po prostu jakiś zły dzień. Zresztą jeden z kolejnych. :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości