Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 sie 2007, 15:24

Dorotko Adusia jest bardzo zadowolona z rowerka potrafi godzinami w nim jeżdzic.Jak byliśmy na wsi to pół dnia na podwórku w nim spędzała.Siedziała sobie w nim a ktos ją woził :-D skręca kierownicą ,włącza sobie muzyczke , do pedałów oczywiście jeszcze nie sięga ale na przyszłe lato będzie na pewno dobry.

[ Dodano: 2007-08-20, 15:25 ]
lisiczka witaj i dziękuje :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 sie 2007, 16:02

Oj Łódź faktycznie do pięknych miast nie należy, ale mam sentyment 24 lata tam mieszkałam :)
Ojej tak jak Oliwka to bym chciała by moja łobuziara po 21 szła spać, czasem brakmi chwili dla siebie, za dnia mało śpi, a tak późnym wieczorem to tylko posprzątam jej zabawki po domu porozrzucane i ide spać, ale fakt pospać mogę :ico_oczko:
Rowerek Adusia ma bomba, ja dorastam do myśli kupienia mojej.

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

20 sie 2007, 16:05

witam was a szegolnie Justyne z Adusią :ico_brawa_01:

pozniej was doczytam.. narazie ide sie bawic z Julką bo ciagle sie tego domaga...

Sliczne zdjecia Adusi :ico_brawa_01: rowerek tez bomba... chcemy podobny Julce kupic na roczek :)

Jutro trzymajcie kciukasy bo ide pytac o ten staz... no i spotkałam dzis swoja znajomą z sylwestra, ktora jest nauczycielka polskiego w szkole podstawowej.. i mi mowi ze potrzebuja przedskzolanki i nich w Przedszkolu !!! kurde a ja nie mam licencjata z tej przedskzolnej :( no ale złoże podanie.. zobaczymy moze cos sie da zrobic :ico_sorki:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

20 sie 2007, 16:20

Kasiu ja Cię podziwiam, ze swoim dzieckiem siedzieć to okej z czyims na kilka godzin w porządku alez gromadką obcych dzieciaszków to bym się bała, przecież każda mama swoje dziecko inaczej wychowuje, inne z mała dyscypliną inne z kolei bezstresowo :ico_noniewiem: ja to chyba bym nerwowo nie wytrzymała w takiej pracy, ogromne wyrazy szacunku dla Ciebie, Tobie to bym się nie bała oddac Oliwki pod opiekę - nie przenosisz się czasem do Łodzi??? :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

20 sie 2007, 17:25

dorotex83 pisze:Tobie to bym się nie bała oddac Oliwki pod opiekę - nie przenosisz się czasem do Łodzi???



:ico_wstydzioch: dziękuje... ja się nie wybieram, ale moja przyjacióła tam wyjeżdza :ico_placzek: chyba na zawsze, bo ma tam chłopaka.... zatem napewno kiedyś zawitam w Łodzi i moze wtedy sie spotkamy :-D

a co do tej opieki nad tą gromadka dzieci... bardzoooo bym chciala pracowac w przedskzolu... albo Domu Dziecka.. w DOmu Dziecka miałam praktyki i bardzo dobrze mi szła praca z maluchami :) zobacyzmy jak pojdzie mi teraz... obym sie dostała.. kurde :/

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 sie 2007, 17:44

kasiaa1985 pisze:[...obym sie dostała.. kurde :/
Trzymam kciuki, czemu miałoby się nie udać

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

20 sie 2007, 18:02

Witajcie znowu Justynko :-D Ale z Adusi juz pannica, z początku to jej nie poznałam, musiałam na Twój nick spojrzeć :ico_wstydzioch: :-D na rowerku super zdjęcie i torcik piękny :ico_brawa_01:
Kasiu trzymamy równiez kciuki :-) i za Gabrysię też, ciekawe jak jej w tej pracy poszło :ico_noniewiem:
Iwonka jak urlop się udał ? Czekamy na fotorelację :ico_sorki:

Michałek w dzień to sporo śpi, 2 razy po 1,5 godziny, ale za to w nocy są częste pobudki i tak do 7.00 spanko :ico_noniewiem: no i wieczorem to spac idzie też tak około 23.00 :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 sie 2007, 18:22

Te pobudki to pewnie przez ząbki, u nas jak sa upały to mała się bardzo wierci, ale nie budzi się. Ostani raz wstawałam do niej w nocy jakieś 8 m-cy temu, ale ja tez taka byłam, mąż podobno także, więc może ma to po nas. Dziś byliśmy na zakupach i padła nam juz w aucie potem w domciu jeszcze spała i to szok ponad 2 godz. Raczej nie często zdarza się taki luksus za dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

20 sie 2007, 18:38

heh ale mi sie podoba Wiktoria jak sama chodzi.. super to wyglada :-D

właśnie... Iwonko jak sie udał urlop?

kupiłam Julce szczoteczke do zebow.. w sumei dwie, jedna gumowa a druga taka zwykla... ta gumowa uwielbia!!!! buzie usmiechnieta otwiera a sliny jej lecą.... hehe super to wyglada :)

Kupiłam jej tez to kakao. .zobacze dzis czy bdzie jej smamowac.. .po tej jajecznicy to już 2 dzień takie kup robi ze szkoda gadac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 sie 2007, 19:02

Kasiu , tyna, witajcie :ico_haha_01:
Kasiu trzymam kciuki obyś sie dostała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
My byliśmy na spacerku i Ada się zaczeła puszczać na trawce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na razie stała sama moze za kilka dni odważy sie zrobić sama kilka kroczków :-D za jedna rączke to prawie biega już :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość