Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 lis 2008, 20:24

Moja niunia juz tez spi tylko ze co chwilke szczelaja petardami wiec nie wiem jak dlugo pospi

pinko wlasnie slyszalam ze dzoeciom obcina sie wloski dopiero jak roczek skoncza ale u nas w sumie to za 3 tygodnie a juz jej tak do oczek wchodzily a jak spielam spinka to zaraz wychodzily

Fintifluszka pisze:Wykapałam Gabriela po 18-tej i zaraz zasnął-widziałam, że już jest bardzo spiący, jakbym Go przetrzymała to pewnie byłoby jak zawsze :ico_noniewiem: może to jakiś sposób...


wczoraj majka przesiedziala zmeczenie wiec pozniej z nia siedzialam do 23 czasami wlasnie warto pozlozyc wczesniej niz pozniej sie meczyc z zasnieciem

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 lis 2008, 20:57

dziewczyny, jak długo sie ta wysypka po trzydniówce utrzymuję?
Trzymało nam się to około dwóch dni, ja to od razu zaczęłam smarować maścią witaminową :-)

iwona83 pisze:jej tak do oczek wchodzily a jak spielam spinka to zaraz wychodzily

U nas póki co spinka działa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 lis 2008, 21:02

Obrazek

dziewczyny to moja nowa fryzurka troszke niewyrazne zdjecie bo robione kamerka jak zrobie fajniejsze to wam pokaze

[ Dodano: 2008-11-10, 20:32 ]
bylam przed chwilka u niuni w pokoju i musialam ja szukac bo lezala po drugiej stronie lozeczka

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 lis 2008, 22:23

Hej!!

U nas pogoda "wiosenna" caly dzien na spacerku! Potem byla w Biedronie i kupilam mu ten samochodzik grajacy za 10 zl, fajny jest i nawet go interesuje... moj Miso uwielbia "bum, bum"... poza tym byly fajne klocki drewnanie w takim wiaderku 100 szt, tez wzielam.. mam nadzieje ze kiedys mu sie spodobaja...

Jesli chodzi o wloski to u nas grzywa sama sie podkreca dop gory wiec na razie nie mysle o podcinaniu,a z tylu to ma loczki krecone.... fajne to wyglada, ogolne wloski mu sie kreca.... tatus jak byl maly to tez mial loczki.... :ico_oczko:

Iwona, wspolczuje nocek! :ico_olaboga: Ja tak jak Klaudia, nie wiem co to sa problemy z usypianiem, trwa to gora 15 minut i nawet nie musze byc przy nim, po prostu sam zasypia....

Wlasnie Klaudia, bylas u tego lekarza?

W czwartek moja mama przyjedzie, to pomoze przy Pawelku :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-11-10, 21:24 ]
...eh zapomnialam, Iwonka super wygladasz!! Ja wlasnie niedlugo musze wybrac sie do fryzjera, bo strach na mnie patrzec... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

10 lis 2008, 22:39

Głowa mnie boli i ledwo siedzę. Zaraz idę się położyć.. przynajmniej się wyśpię.

Justyna też stwierdziłam, że kombinezon na zimę lepszy niż kurteczka.
A u tego polskiego lekarza w końcu nie byłam. Rozmawiałam z koleżanką i opowiedziała mi, jak sama była raz u angielskiego lekarza z infekcją. Więc nie będę trwonić kasy. Kupiłam też maść, ale widzę, że nie pomaga. Rano zadzwonię do przychodni i się umówię na wizytę.. może nawet jutro.. oby bo już się martwię tym stanem :-(.

Oj uciekam bo nie wyrobię.. mdło mi i głowa pęka.

Do jutra.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 lis 2008, 23:43

mz74 pisze:klocki drewnanie w takim wiaderku 100 szt
widziałam te klocuszki dzisiaj-fajne, ja bym je już teraz dała Gabrielowi, na pewno by sobie je podgryzał, poza tym są kolorowe-na pewno by się nimi zainteresował...

Klaudia oby Ci się udało z tym lekarzem :ico_noniewiem:

Iwona ładna fryzurka-nie ma to jak sobie ufundować fryzjera od czasu do czasu :ico_oczko: mi z tyłu już odrosły bardzo i się brzydko wywijają, stoję przed dylematem-obciąć czy zapuścić :ico_puknij:

idę spać, bo Gabriel się już 2 razy budził z płaczem, więc nie liczę na ulgi w nocy-pewnie będzie koszmarna jak wszystkie ostatnio :ico_placzek: może jak Kuba wróci to się troszkę sytuacja poprawi :ico_sorki:

dobranoc

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 lis 2008, 23:52

widze ze coraz wiecej nas przybywa do tych ciezkich nocy u nas tez jest zle przez katar.dzisiaj Amelka byla niznosna az babcia nie dawala rady chciala juz do mnie dzwonic ale stwierdzila ze nic to nie da a ja bede sie denerwowac.Iwona fryzurka fajna nareszcie jestes zadowolona.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 lis 2008, 23:54

Też już idę spać, Ulek marudna dzisiaj, budzi się co jakiś czas z płaczem, więc nie wiem jaka będzie nocka, może się uspokoi, jak położymy się spać.
Iwonka, fryzurka fajna, ja w krótkich źle się czuję, więc zapuszczam :-)
Klaudia, oby Ci się z tym lekarzem udało, bo zdrowie najważniejsze... :ico_sorki:
Dobranoc dziewczynki :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

11 lis 2008, 08:24

cześć dziewczyny, u nas w nocy milion pobudek, na szczęście troszkę cycunia-bardziej do picie niż jedzenia, smoczek i spanie, za kilkanaście minut znowu to samu, ale przynajmniej bez histerii

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 lis 2008, 09:01

Czesc

dziekuje za mile slowka na temat fryzurki

my nocka tak jak zawsze o 2 wzielam majke do siebie do lozka to nicy spala ale sie tak rzucala siadala robila banki w koncu o 4 dalam jej mleko odlozylam do lozeczka i usnela wstalysmy o 7

mam nadzieje ze u was jednak nocki lepsze

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość