fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

24 wrz 2007, 22:28

ilonka a coz to za salatke tak wcinalas ostatnio???jak latwa w robieniu to dawaj przepis..

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 wrz 2007, 22:28

Obrazek


Obrazek

[ Dodano: 2007-09-24, 22:29 ]
Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2007, 22:33 przez martuchafrost, łącznie zmieniany 1 raz.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

24 wrz 2007, 22:30

marcia tez sie ciesze ze juz koniec tych pieluch ...zawsze wiecej kaski :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-24, 22:31 ]
marta a jak franio???

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 wrz 2007, 22:37

Fela Franio juz nie charczy i nie smarka, ale ma kaszel i teraz mam dylemat bo powinien juz byc szczepiony 3 tyg temu, a teraz mam termin w czwartek i nie wiem czy powinnam iść czy nie jak ma kaszel>????? POMÓZCIE!!!!

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

24 wrz 2007, 22:38

http://www.next.co.uk/shopping/women/goingout/3/3
laski napalilam sie na ta kiecke,nigdzie sie nie wybieram ale chce zeby byla w mojej szafie :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-09-24, 22:40 ]
super ze juz nie charcze a ze szczepionka to poczekaj moze jeszcze niech mu ten kaszel do konca przejdzie.
za barzdo nie mam pojecia,ale pewnie dziewczyny cos ci wiecej doradza

[ Dodano: 2007-09-24, 22:43 ]
albo ta http://www.next.co.uk/shopping/women/goingout/3/2

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 wrz 2007, 22:53

Fel a ta czarna mi sie widzi i bedzie pasowac Do Twojej urody, jest boska :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

24 wrz 2007, 23:20

Ela mi tez sie ta czrna bardziej podoba :ico_haha_01:
kasia zdrowka dla Lenki zapalenie ucha rzeczywiscie bardzo boli ja mialam wiec wiem ale dobrze ze mala lepiej sie czuje :ico_buziaczki_big: a Agniesia nie pisze narazie bo jak juz pisalam pracuje do tego ma szkole rodzenia i jest zajeta do tego nie moze narazie za nami nadazyc ja w domu siedze a mam problem czasem hi hi tak ze wybaczcie jej :-D napewno sama bede gonila ja jak bedzie wiecej czasu miala :-D
kasik ZDROWECZKA DLA VIKUSI i sily dla ciebie dzielna dziewczynka z Vikusi ty tez musisz sie dla niej trzymac choc wiem ze jet ci pewnie czasem ciezko ale juz niedlugo bedzie lepiej ogromne buziaczki dla was :ico_buziaczki_big:
ja zaraz zmykam spac nie mam dzis humoru moje samopoczucie tez nie najlepiej musze sie do lekarza wybrac czuje ze cos ze mna nie tak :ico_noniewiem: sama juz nie wiem czy sie uzalam nad soba czy moze faktycznie sa powody do niepokoju :ico_placzek: ale nie wazne nie bede wam tu smucic :ico_puknij:
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2007, 23:22 przez SANDRUSIA)), łącznie zmieniany 1 raz.

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

24 wrz 2007, 23:21

Dziewczyny wielkie dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: za pomoc w benefitach, moj maz twierdzi, ze w gestii szefa jest by mu to zalatwil, a jak jemu sie nie chce to on ma to gdzies, bo zatrudniony jest juz cztery lata w tej samej firmie, i nie on bedzie mial problem gdy sie dopatrza, ze nie ma i wogole on ma gdzies ich benefity, bo ponoc juz jest glosno, ze beda odbierac ponoc glownie Polakom bo wyludzaja :ico_olaboga: :ico_puknij: , och i takie moje zycie...

Kasi.k DUZO ZDROWKA DLA VIKUNI I BUZIAKOW :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: a dla Ciebie :ico_kawusia: i duzo wytrwalosci!!!

Kasia 100 CALUSKOW DLA LENKI, SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWKA!!! :532: :532: :532: :532: :532: :532: :532: :532: :532:
Fela :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dla Kondzia za nauke siusiana na nonio.

[ Dodano: 2007-09-24, 23:26 ]
Sandrusia duzo slonca, moze to jesienny nastroj Cie dopadl?
Martucha super, ze Franio juz sie lepiej czuje, a co do szczepienia, to po chorobie trzeba odczekac dwa, trzy tyg!!! Organizm musi wrocic do rownowagi, by moc go znowu oslabic!!!!!!!! Bo szcepionka to nic innego jak oslabienie org, ktory musi walczyc. Wiem, ze tu nie maja pojecia o tych sprawach, nawet nie badaja dzieci przed szczepieniem :ico_szoking: :ico_puknij: :ico_szoking: :ico_puknij: . Ale dla pewnosci pogadaj z jakims lekarzem w Polsce, ja mam staly kontakt, tych tu o nic nie pytam. Moje zdanie na temat lekarzy tu jest .... lepiej nie gadac!!!

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

24 wrz 2007, 23:40

fela kiecki super - tez lubie nexta ale bardziej dla Eryka(wszystko prawie mu tam kupuje) :-D

Sandrusia kazdego czasem tak dopada, a mnie tojuz wogole czesto-glowa dogory- bedzie dobrze-musi byc!!! A co dotego gazu na porodzie to moj M tez sie ze mna nawdychal :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-24, 23:41 ]
a co do home office to kosztuje teraz podobno 95 funciakow!!!

[ Dodano: 2007-09-24, 23:42 ]
Martucha-zabucha super ze Franio juz zdrowieje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 wrz 2007, 02:03

hej mamuski
przeczytalam i juz nic nie jarze :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
spanko mnie łamie hihi ale nic dziwnego hihi za duzo nie spalam hihi a do tego bylam dzis na basenie i poplywalam pierwszy raz po porodzie
i zamierzam systematycznie bywac na basenie
adas w tym czasie spacerowal z leosiem hihi bo nie mam prawka wiec wszedzie mnie musi wozic hihi
nakarmilam leonka tuz przed basenem w aucie wiec nie mialam zadnego stresa o niego
w ogole nie przyszlo mi do glowy zeby sie martwic niepokoic niecierpliwic hihi
a co? przeciez tatus sobie super radzic hihi dopoki dziecko nakarmione to krzywda mu sie z tata nie stanie hihi
potem jeszcze zaliczylam solarke hihi wreszcie mi sie to udalo... hihi
a najwazniejsze.... pojechalismy zobaczyc jeszcze ten basen dla maluszko9w
miesci sie malej szkole i nie jest nowy hihi nieduzy.. ale spoko
goraco tam maja jak w saunie doslownie :ico_olaboga:
no ale dla dzieciaczkow tak ma byc
dostalismy namiar telkefonicxny i musimy popytac,. sesja trwa 30min, moglismy pozostac jako obserwatorzy.. widziaalm nurkujace babelki.. normalnie super
ciekawa jestem jak dlugo trwa taki kurs, bo podejrzewam, ze te zajecie sa ograniczone czasowo.... no ale zobaczymy.. hihi

a jutro kolejne zajecia z jogi i wazenie hihi
tym razem idziemy z tatusiem .. oby szef po niego z rana n ie zadzwonil :ico_nienie:


fela adam tez nie zarejestrowal sie w home office. z tego samego powodu co pawel. samozatrudniajcy sie nie potrzebuja tego.

delfinka co do child benefit. no ja dostalam aplikacje w szzpitalu, i dosc niedawno ja wypelnialam.. a juz nie pamietam dokladnie jakie musialam miec dokumenty.. za duzo tych papierkow wypelnialam i juz sie pogubilaam hihi
a jak na razie zaddnego odzewu nie dostalismy... z child benefit.. a child tax credit dzwonili ze mam im podac reference number child benefit.. a skoro jeszcze nie mam to oni nie moga nic zrobic... wiec czekamy..
a z macierzynskiego tez nic nie dostaje :ico_olaboga:
nie wiem co sie dzieje :ico_olaboga:

kasik smutno mi strasznie jak czytam o wikusi... oby tym razem juz bylo dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kasia zdroweczka dla lenki... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-25, 02:14 ]
LUCY ODEZWIJ SIE!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U NAS IMPREZKA ZARAZ DOBIEGA KONCA HIHI chlopcy maja dzis fazke i wlasnie obalili flaszeczke hihi a co? hihi niech sie zrobia hihi dawno wodka sie nie lala
a dzis adas mial stresujacy dzien wiec niech sie wyluzuje hihi
ja dolaczylam do nich zz lampka winka
a teraz czekam bo przeciez pierwsza sie n ie poloze
hihi taki zasady u nas ze ostatnia chodze spac hihi

buziole do jutra

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość