Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 lis 2008, 09:03

Cześć, u nas jedna pobudka o 3, ale nie spała do 4, przewracała się, marudziła, ale zasnąć nie mogła... wykończyło mnie to, a o 6 się obudziła i też marudziła, bo nie wyspana....
Jedną :ico_kawa: z ekspresu już wypiłam, idę zrobić drugą... częstujcie się :-)
Ulek już po kaszce, idziemy na nocniczek i noddiego :-)

Ładne słonko dziś we Wrocławiu :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 lis 2008, 09:09

pinko dzieki za kawke wlasnie popijam

Ula tez lubi Noddiego Majeczka tez i do tego jeszcze na mini mini niedzwiedz w duzym niebieskim domu czasami potrafi siedziec na kolanach i patrzec na cala bajke a ona trwa chyba pol godzinki najbardziej sie jej podoba piosenka na koniec wogole to u nas caly dzien leci mini mini interesuja ja wszystkie piosenki i ta rybka jak sobie plynie wtedy patrzy na mnie i sie tak slodko smieje

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

11 lis 2008, 09:58

My też się już witamy.
Wstaliśmy koło 6.30 bo Norbert już chyba zgłodniał i nie chciał się położyć tylko siadał na łóżku. Noc u nas spokojna. Wstałam do niego może ze3 razy ale to tylko, żeby dać smoczka bo słyszałam jak zaczynał się wiercić. I całą noc spał w łóżeczku. O 6 tylko wzięłam go do siebie i dałam pić - myślałam, że jeszcze przyśnie. Ja poszłam wczoraj poszłam spać o 21 i czuję się niezwykle wyspana :ico_haha_01:

Po 8 zadzwonię do przychodni... zobaczymy co z wizytą..

Wczoraj weszłam na swoje konto bankowe, żeby zobaczyć czy mam poniżej 1000 czy powyżej (starałam się utrzymać 1000 na wszelkie ewentualności i nie wydawać tej kasy).. ja wchodzę, patrzę.. a tam ponad 3 tysiące :ico_szoking: Benefity nam przyznali i wypłacili 3 miesiące wstecz. A już z Rafałem się martwiliśmy bo załatwialiśmy je z miesiąc temu i żadnej odpowiedzi nie było, żadnego listu nam nie przysłali a tu zazwyczaj bardzo szybko odpowiadają na wszelkie aplikacje. Takie niespodzianki można mieć.. Gorzej jak zaglądasz na konto a tam pusto :ico_noniewiem:

[ Dodano: 11 Listopad 2008, 09:01 ]
Usunęłam cały swój podpis bo już mnie wkurzał :ico_haha_01: Wiele razy próbowałam wymodzić coś nowego ale jak widać nic z tego nie wyszło.. może teraz będzie większa motywacja :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

11 lis 2008, 10:08

iwona83 pisze:wlasnie slyszalam ze dzoeciom obcina sie wloski dopiero jak roczek skoncza

jeżeli ktoś wierzy w przesądy to tak, mnie normalnie od nich już szlak trafia, bo tego nie wolno bo nie urośnie, tamtego bo się będzie jąkał, bleee po dziurki mam tym bardziej że to często słyszę bo z babcią mieszkam

My dzisiaj razem spaliśmy bo się tak poprzytulać chciałam do Pysia i spaliśmy dzięki temu całą noc. Jak Wy kawką :ico_kawa: to ja dorzucam kawałek :ico_tort: bo wczoraj zrobiłam wkońcu :-)
częstujcie się
Obrazek

[ Dodano: 2008-11-11, 09:31 ]
CleoShe pisze:(starałam się utrzymać 1000 na wszelkie ewentualności i nie wydawać tej kasy).. ja wchodzę, patrzę.. a tam ponad 3 tysiące

to super, chociaż dzień lepiej zaczęłaś :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

11 lis 2008, 10:34

Wow ale ciacho.. dzięki Renia :ico_oczko:
Ja też nie obcinałam jeszcze Norbiemu włosków.. Nie ma na tyle długich choć do oczków zaczynają mu włazić ale zawsze na bok mu zgarniam.
A stwierdziłam, że będę zapuszczać Norbertowi włoski :-D
Mój brat miał 4 latka kiedy mama mu obcięła.. miał czarne włoski do pasa z tak fajnie zakręcającymi się końcówkami. Z przodu mama mu tylko grzywkę na czółku podcinała. Każdy się zawsze zachwycał "o jaka śliczna dziewczynka" a to był chłopak :ico_haha_01:
Tzn. ja mu tak na dłogość nie będę zapuszczała tylko jakąś fryzurkę na dłuższe włoski mu zrobie.. żeby nie miał takich króciaków na kilka mm :ico_oczko:

[ Dodano: 11 Listopad 2008, 09:36 ]
Renia0601 pisze:to super, chociaż dzień lepiej zaczęłaś :ico_brawa_01:

No oprócz tego, że i się wyspałam to tak.. dzień się zaczał ok :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 lis 2008, 10:52

Renia ale smaczne ciacho chetnie sie poczestuje

Klaudia ale fajna niespodzianka my zawsze jak zagladamy to mamy niepsodzianke w druga strone ze za duzo nam pobrali

wlasnie dzisiaj ide zobaczyc ile mi wplacili za bezrobotne moje pierwsze

a co do przesadow ja tez nie wierze

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

11 lis 2008, 11:11

No to tyle dobrego by było.. :ico_zly:
Zadzwoniłam do przychodni, chciałam się zapisać na wizytę a babka mi mówi, że nie mają mnie w rejestrze :ico_szoking: Nie wiem jakim sposobem bo zapisywałam tam siebie i Norberta zaraz po porodzie i chodziłam tam na szczepienia z małym...... Przez pół roku tam nie chodziłam bo nie miałam po co.. nic mi nie dolegało a kolejne szczepienie dopiero po roczku :ico_noniewiem:
Ogólnie to miałam się wypisać stamtąd bo się przeprowadziliśmy i to już nie nasz rejon. Jeszcze przed przeprowadzką pamiętam zadzwonili do mnie i pytali się czy wciąż mieszkam pod tamtym adresem to powiedziałam, że tak bo nie było jeszcze w planie przeprowadzki ale potem już nikt nie dzwonił.
Kurcze, no nic.. muszę iśc tu koło nas się zarejestrować a to trochę potrwa i nie wiem kiedy mogłabym mieć tą wizytę z lekarzem :ico_olaboga: Masakra :ico_zly:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 lis 2008, 11:21

iwona83, ja nie mam telewizji, a Noddiego ściagnęłam z internetu.
CleoShe, fajnie znaleźć kasę na koncie, a jeśli do tego są to funty :-)
Z tą przychodnią to nieźle Cię zrobili, mam nadzieję, że szybciutko uda Ci się dostać do lekarza na wizytę.
Renia0601 pisze:to ja dorzucam kawałek :ico_tort: bo wczoraj zrobiłam wkońcu :-)
częstujcie się

Dzięki, na pewno był pyszny.....
CleoShe pisze:"o jaka śliczna dziewczynka" a to był chłopak :ico_haha_01:

Bidulek :-) hehehehe

Ulek marudzi, jest śpiąca, ale nie chce zasnąć, tylko się wywija, wpieniłam się i wyszłam do drugiego pokoju, niech tatuś się nią zajmie na chwilę..... wrrrrrrr
Zaraz mi penie przejdzie, jak się do mnie uśmiechnie ten mały bąk.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

11 lis 2008, 11:29

witam was a my noc mozna powiedziec super bo spaly obydwie corki ze mna ale Amelka wypila o 23 mleko i spala do 8 rana.tylko spala w poprzek i nie mialam miejsca zmykam bo marudzi

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

11 lis 2008, 11:44

Jeśli chodzi o bajki to ja mam Disney Channel i CBeeBies.. ale Norbiego aż tak bardzo nie wciągają bajki. Zwykle to ja bardziej się wcięgnę i oglądam a Norbert gdzieś już sobie pójdzie się bawić :ico_haha_01: Charlie i Lola to jedna z moich ulubionych :-D

[ Dodano: 11 Listopad 2008, 10:54 ]
pinko pisze:Z tą przychodnią to nieźle Cię zrobili, mam nadzieję, że szybciutko uda Ci się dostać do lekarza na wizytę.

Właśnie.. babka pytała się mnie czy chcę się zarejestrować, ale na co mi jak mieszkam już gdzie indziej i nawet by mnie nie przyjęli.
Norbert teraz śpi to później pójdę tutaj się zarejestrować. A z tą infekcją.. to miałam jeszcze wczoraj takie żywe ranki.. siedzieć normalnie nie mogłam, a dotknąć, umyć się :ico_olaboga: Dzisiaj na szczęście widzę, że zaczęło się goić :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość