Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 wrz 2007, 09:57

Madziorka skoro jeszcze nie masz benefitów to nie dostaniesz becikowego, bo najpierw musisz miec jedno z benefitów, a starac sie mozesz o becikowe dopóki Leoś nie ukończy 3 miesiąca
Delfina no własnie nie wiedziałam ile powinnam odczekac jak misiek brał antybiotyk, dzieki za rade kochana, brakowało nam tu Cię :ico_oczko:
Fela którą kiece w koncu bierzesz?????
Sandrusia dla Ciebie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
LUCY GDZIE TY???????????????????????????????????

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 wrz 2007, 10:28

Kasik a czemu musiscie wszystko od początku zacząć bo nutramigen 2 popsula? Trzymaj sie :ico_buziaczki_big: i ucałuj Vikusię.

Kasia79 biedna Lenka. Ból ucha kojarzy mi się z bólem zeba tez nie zaciekawy. Nic dziwnego ze ci marudzi.
Duzo zdrowka dla niej.

Fela czarna śliczna, zielono-niebieska nie podoba mi się. A z tym sikaniem naprawde ci zazdroszcze. Jak wybiore sie na urlop tygodniowy to sciagne mu pampersa i wtedy bede prowadzila nauke. Tylko kiedy ten urlop wezme, niedawno bralam.

Madziorka fajnie ze sobie poszalalas na basenie i z solarium.

Delfina fajne zdjecia Mayci. Co do budowania, nam sie ciagle przedluza. Teraz pewnie zaczniemy dopiero na wiosne :ico_zly: no ale pewnych rzeczy sie nie przeskoczy

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 wrz 2007, 10:34

czesc Laski :ico_oczko: wiecie co? Luska jeszcze spi :-D :-D a chcialam zauwazyc, ze u mnie jest juz 10.30 :-D obudzila sie o 7 na mleczko z kleikiem i dalej w kime :-D kocha spac jak mamusia ii tatus, a kleik jej to ulatwia bo sie glodna nie budzi :-D :-D
madziorka a dlaczego ty nie masz macierzynskiego? wez cos zadzialaj , bo to w sumie jest ok 3700 funtow. wiesz ile to shopingow?
marta ja bym juz na ta szczepionke poszla, bo w sumie to goraczka i katar sa najwiekszym przeciwskazaniem do szczepienia. masz kacyka??? :-D :-D :-D ja juz sie boje, bo wrocila Frankfurtu ta moja towarzyszka, z ktora na aa powinnam zaczac chodzic a nie do barow, ale sie troche mi przykroci teraz, bo mi do 10 pazdziernika 200 zl zostalo :-D :-D a jak sie nie ma miedzi to sie na nonono siedzi :-D :-D gorzej, ze ona majetna i stawiac tez lubi, a ja nie lubie na krzywy ryj :ico_noniewiem:
Felka mi sie na odmiane ta turkusowa (czy morska?) podoba :-D :-D a wyezdzam do Canterbury i dziwie sie, ze jeszcze cie o tym moja osobista sekretarka madziorka nie poinformowala :-D ona tak lubi pisac, ze jak na czerwcowkach jest jakies pyt do mnie to mniewyrecza i za mnie odpowiada :-D :-D :-D musze jej chyba jakas pensje placic, skoro macierzynskiego nie ma
kasi.k buziale dla "kropczaka" :ico_oczko: (mam nadzieje, ze sie nie obrazisz, to takie pieszczotliwe :-D :ico_oczko: )
Lucy nie ma, bo neta kolezance za darmoche pozyczyla, zeby se sms'y do polski popisala :-D

[ Dodano: 2007-09-25, 10:39 ]
Acha!
Kaska ja stra baba bylam jak miatam zapalenie ucha (ze 12 lat) i wylam z bolu :ico_noniewiem: (potem chomik sie zarazil i zechl). Tak ze buziale w uszale dla Lenoslawy
Delfina brak rejestracji w home office grozi karami zarowno dla pracodawcy jak i pracownika. Mi w pracy owszem, dali forme, pomogli wypelnic, ale wyslac sama musialam (ja sie rejestrowalam prawie po roku pracy i mnie juz przyciskali, ze mnie zwolnia jak tego nie dopelnie, bo nie chca miec kary). Ja bym sie na miejscu twojego meza bardziej troche tym przejejla, a child bebefit nie moga odebrac, bo sie kazdemu dziecku to nalezy bez wzgledu na majetnosc rodzicow.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

25 wrz 2007, 11:02

o rany :ico_szoking: ale się rozpisujecie,nie doczytam dokładnie bo mi gabi mi arudzi.Nie pamiętam kto co pisał :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale dziękuę za pochwały córek męża i mnie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Co do AZS Zuzi tak to ja :-D a historia jej choroby jest głębsza a dla ciekawych ,można wejść w moje posty i poczytać zwłaszcza te z dzieci chorych :ico_oczko:
Ktoś pytał gdzie mój M mieszka30 ravenhill reach,bt6 8ra,Dziwne te adresy,mam nadzieję,ze dobrze napisałam.M tam jest u mojego brata i bratowej a gdzie będziemy mieszkać to się okaże jak znajdzie mieszkanko. :ico_noniewiem:
Wszystkie dzieci macie piękne,fotki cudowne,zajefajne humory i w ogóle :ico_haha_01:
Zuzię mam chorą na anginę ropną nie chodzi teraz do przedszkola i męczy mnie o puzle na necie :ico_haha_01: Gabi zwaliła złotko w pieluchę :ico_haha_01: i śmierdzi :-D Więc mam trochę roboty.Nie piszcie tak szybko :ico_nienie: bo chcę być na bierząco a jeszcze się gubię :ico_haha_01:
Powiedzcie mi...czy to prawda,że za granicą nie ma co liczyć na Polaków?Że nie są pomocni i strasznie zazdrośni?Ja mam nadzieję,że to tylko plotki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Bo Wy przecież jesteście :580:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 wrz 2007, 11:11

zubelek pisze:Powiedzcie mi...czy to prawda,że za granicą nie ma co liczyć na Polaków?Że nie są pomocni i strasznie zazdrośni?

nie chce cie straszyc Zubelku, ale w Londynie sie mowi, ze jak ci Polak nie zaszkodzil, to juz ci pomogl.... na calosc Polakow ktorych tam spotkalam ok. 20 % bylo "nieszkodliwych", a z ego jakies 5 % by ci tylko pomogla w potrzebie. A na tym forum zbiera sie wlasnie te 5 % :-D :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

25 wrz 2007, 11:22

Jasnie Pani :), no to cieszę się,że tu te pozytywne procenty się pojawiają :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
Muszę zmykać bo Zuza chce puzle :ico_haha_01: później się pojawię na dłuższe pogaduchy :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 wrz 2007, 11:51

Jasnie Pani :) pisze:madziorka a dlaczego ty nie masz macierzynskiego

a gdzie ty wczesniej pracowalas? Bo zapomnialam.

zubelek pisze:Powiedzcie mi...czy to prawda,że za granicą nie ma co liczyć na Polaków?Że nie są pomocni i strasznie zazdrośni?Ja mam nadzieję,że to tylko plotki

no ja tez o tym slyszalam. Ze to jedyny narod co zagranica cieszy sie z nieszczescia drugiego rodaka.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

25 wrz 2007, 12:23

dziewczyny wciaz Was doczytuje ...ale naklikalyscie ....SPOZNIONE,ALE SZCZERE ZYCZONKA DLA SANDRUSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSZYSTKIEGO NAJ KOCHANA !!!!!!!!!!!!

ja strasznie zle sie czulam,chyba jakis wirus,niedobrze mi bylo i glowa pekala,cala polamaa,lezalam w lozku iogladalam ,,prison break,, :ico_haha_01: no i wczoraj juz lepiej,ale za to T wymiotowal cala noc :ico_szoking: no i dzis ja wstaje i znow mi niedobrze i glowa peka :ico_olaboga: ja i tak to lekko przechodze,bomnie lekko mdli,ale kumpele zarazilam i ona wymioty i biegunka,a dzis jej facet to samo....ja sie tylko kiepsko czuje,ale nie mam na nic sil...choc nie narzekam ,bo to co mial T to bym nuie chciala...na szczescie Oliver zdrowy :-D

awczoraj bylam u Sonii,zobaczyc jej synka i mam nadzieje,ze maluszka nie zarazilam,bo ma dopiero 2 tyg i bym sie chyba zalamala,ale nie dotykalam go za bardzo i nie chuchalam na niego ,wiec powinni byc dobrze,nie ? ok,czytam Was dalaej hi hi ale naklikalyscie....ja przed wczoraj nic prawie nie jadlam,wczorak tak nadrabialam,ze az podniebienie poparzylam :-D a dzis znow nie moge jesc :ico_haha_01: u mnie to objaw choroby,pomimo,ze choroby znosze w miare dobrze,ale strasznie slaba jestem i nie mam na nic sil,a tak chcialam dzis isc na miasto ....moze pozniej bedzie lepiej ....

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 wrz 2007, 12:26

zubelek, niestety jest to prwde :ico_zly: zamiast sobie pomagac to ci jeszcze noge podloza :ico_zly: ja zmykam sprzatac pozniej musze sie wykapac doprowadzic do porzadku do wieczorkiem mam jazdy a bede z tym instruktorem zdawala egzamin tak ze musze sie na bostwo zrobic hi hi :-D :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 wrz 2007, 12:35

Lucy to cie chorobsko opanowalo. Zdrowiej szybko

SANDRUSIA)) pisze:musze sie na bostwo zrobic hi hi

ty chyba zawsze slicznie wygladasz, wiec prawko zdane murowane :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość