Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 lip 2007, 20:14

Madziorka butelki dr.browna są u nas, tez podobno super się sprawdzają.
a zdjęcia superowe! ślicznie wyglądasz...no i pogoda chyba u ciebie nie najgorsza, bo u nas kiepsko. W tym nadchodzącym tygodniu ma się wypogadzać. Oby jak najszybciej, bo nie lubię zimna.
kochana teraz jak juz mamusię masz przy sobie to może i dzidzia szybciej zdecyduje sie zawitać na ten świat. :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

a gdzie sie podziały nasze lipcóweczki? puściutko tu dzisiaj....

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

08 lip 2007, 20:18

Jeszcze za wami truskawki chodza? Mnie sie nic nie chce jest, no moze poza czekolada! To bedzie taka czekoladowa kobitka moja niunia!!! :-D
Juz chyba wszystkie chcemy rodzic! :ico_szoking: Ja juz wszystko probowalam i dalej nic! Trzeba czekac i juz! :ico_zly: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 lip 2007, 20:22

Aniu ja z tymi truskawkami to się mam...przed ciążą nie byłam wcale za truskawkami a teraz to nie wiem co mi sie porobiło :ico_olaboga: .
Nasza Milena to będzie taka truskawkowa dzidzia :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-07-08, 20:24 ]
Aniu a pijesz tą herbatkę z liści malin? bo ja już od tygodnia sobie ją serwuję....

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

08 lip 2007, 20:31

heloł :ico_ciezarowka:
ja od piatku nie jestem w nastroju porodowym :ico_noniewiem:
jak pamietacie w piatek ginka mi powiedziala ze symptomow porodowych brak, wiec sie nie nastawiam (normalnie mam poczucie ze jeszcze do grudnia bede w ciazy) :ico_puknij:
i tak sobie po prostu chodze (jak kaczka ma sie rozumiec) i przyzwyczajam ze boli mnie tu i tam (tak po prostu???????)
oczywiscie 3xs nie dziala, wiec chyba lada moment zaczne zagladac na sierpniowki :ico_brawa_01:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

08 lip 2007, 20:34

Pewno, ze pije i granulki homeo tez wcinam! :ico_oczko: Masuje krocze, bo nie chce zadnych problemow! Moja niunia jest juz tak niziutka w brzuchu, ze jak jest skurcz a ja stoje to mi tak naciska na krocze, ze hemoroidy mi wyszly! :ico_szoking: Okropnosc!!! Taki sam numer jak moja cora! Tylko , ze ona na tym samym etapie ciazy wlasnie sie urodzila! Jak mi Amalia zostanie jeszcze troche to ja chodzic nie bede mogla! :ico_szoking: Siedziec tez nie!!! :ico_szoking: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 lip 2007, 20:51

sosim pisze:(normalnie mam poczucie ze jeszcze do grudnia bede w ciazy)

:ico_smiechbig:
Aniu pewnie już lada moment Amalia zdecyduje się urodzić.!
ja też mam czasem problemy z chodzeniem, ale nie nastawiam sie na wcześniejszy poród. Wszak termin mam dopiero na 30 lipca! ale mam nadzieję, że nie dołączę do sierpniówek.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

08 lip 2007, 21:12

Czesc dziewczyny a ja dzisiaj wybralam sie z moim na spacerek po miescie bo u nas jest jakis festyn. :-D Zdaga mnie meczy,dzis zjadlam tylko miesko z grila a czuje sie jakbym konia wciagla. :ico_noniewiem: Taka pelna. :ico_wstydzioch: Sosim u mnie tez 3xs nie dziala,ale co tam do sierpnia i tak i tak urodze.Bo tak bym musiala 3 tyg. przenosic :ico_ciezarowka:
Madziorka super wygladasz :ico_brawa_01: Tobie to dobrze miesiace policzyli ?:ico_ciezarowka: Bo wygladasz jak z 5,6 m-c :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-07-08, 21:13 ]
Jestem troszke zmeczona wiec jeszcze kapiel i spanko.Zycze wiec milej nocki i do jutra

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

08 lip 2007, 21:26

a ja to dzis tez do kibelka latalam no itez mi Aniu hemoroidy wyszly jak jechalam samochodem to niewiedzialam jak siedziec.
A mala to sobie nozka macha pod zeberkami mamusi zadowolona :-D

[ Dodano: 2007-07-08, 21:30 ]
Madziorka ladnie wygladasz :ico_oczko: , no i fajnie ci ze juz masz mame, moja dopiero w sobote przyjedzie a od Bozego Narodzenia sie niewidzialysmy.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 lip 2007, 21:37

wpadam życzyć wam dobrej nocki... :ico_spanko:
nic ciekawego nie ma w tv. na dwójce posłucham i pooglądam "hity na czasie" i lulu.
do jutra.... :ico_papa:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

08 lip 2007, 23:08

dobry wieczór..... :ico_haha_02:
Oj gdzie te czasy kiedy można było zaglądać tu co chwilę........ :ico_olaboga:
Natalia nie bardzo ma wyczucie czasu, każdego dnia o innej porze śpi je i siusia..... A jak juz chcę do was zajrzec to forum mi się nie otwiera...... :ico_placzek:
A poza tym nie za bardzo mogę siedzieć po nacięciu...... W żadnej pozycji nie jest dobrze :ico_placzek: Kiedy to minie...???

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość