Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 gru 2012, 14:46

Ja też mam program na komórkę.Mojemu mężowi wgrałam nawet też podobny, ale tam można też płeć zaplanować i pokazuje się automatycznie ternim porodu.

Małgorzato trzymam kciuki, najwyżej cc będziesz miała.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 gru 2012, 20:24

A czemu cc?
Moge też Twój wykres podejrzeć?
Ma jeszcze któraś może?

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 gru 2012, 21:26

Ma jeszcze któraś może?
ja mam kochana,u mnie zobacz jako JENNY w komentarzach u mnie ją znajdziesz bo inaczej to nie wiem jak jenny znajdziesz :ico_sorki:

trzymam słoneczko kciuki i za naszą kochaną jenny :ico_sorki: i za reszte staraczek oooo taaakkk mocno :ico_brawa_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 gru 2012, 21:40

Ale, żeby udało się w pierwszym cyklu to aż nie prawdopodobne zobaczymy za miesiąć :-)
czasami wystarczy jeden celny strzał :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 gru 2012, 21:44

Małgorzatko, bo wcześniej coś pisałaś na temat odkładania starań ze względu na nie wskazany poród naturalny. Ale pewnie coś pomyliłam.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 gru 2012, 21:53

czasami wystarczy jeden celny strzał
własnie tak! zawsze to powtarzałam i powtarzać będę :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 gru 2012, 22:08

O Misiak, helooo, ja codziennie zaglądam co tam piszesz na wykresach, zaraz znajdę jenny!

Dokładnie, ja miałam dwa celne, jednorazowe.

Tak, pisałam o cc, bo mam wskazania, ale cóż- byłam ostatnio w szpitalu, był 3 lekarzy i trzech pytałam o to samo: czy moja wada wzroku może sie pogorszyć podczas podczas naturalnego porodu- jeden powiedział, że nie widzi związku :-D , drugi- że są różne szkoły i różnie mówią :ico_haha_01: a trzeci, że tak, jak najbardziej :ico_smiechbig: ..tak więc mogę wybierać...i wybieram opcję nr 1.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 gru 2012, 22:41

Tak, pisałam o cc, bo mam wskazania, ale cóż- byłam ostatnio w szpitalu, był 3 lekarzy i trzech pytałam o to samo: czy moja wada wzroku może sie pogorszyć podczas podczas naturalnego porodu- jeden powiedział, że nie widzi związku :-D , drugi- że są różne szkoły i różnie mówią :ico_haha_01: a trzeci, że tak, jak najbardziej :ico_smiechbig: ..tak więc mogę wybierać...i wybieram opcję nr 1.
kurcze to w sumie jak Koło Fortuny... którą Pani wybiera bramkę.

Jak mam być szczera... a ja zawsze walę prosto z mostu :ico_sorki: to trochę się dziwię że chcesz ryzykować naturalnym porodem. Bo mimo wszystko jest to ryzyko że wzrok się pogorszy. A co będzie gdy bardzo się pogorszy....? a przecież cc to nie koniec świata...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 gru 2012, 22:52

Dobrze, że jesteś szczera :-)

Pogorszy się na tyle, że będzie mi potrzebny szybszy przeszczep lub ewentualnie wstrzykiwany kolagen do oczu- i tak mnie to czeka, więc będzie szybciej. Mi wszystko jedno-pół roku, miesiąc czy dwa lata czekać. Nie wyobrażam sobie zadecydować o cc sama z siebie , uważam to za ingerencję i świadomie sie jej nie podejmę, myślę, że lepiej dla dziecka siłami natury. Co innego z musu. Jak widac lekarze sami nie widzą, każdy co innego, więc widocznie taka loteria mi pisana. Nie czuję strachu, co ma byc to będzie. Zresztą, do porodu (i do ciąży, bona razie trwam w domyśle) mi daleko.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

14 gru 2012, 08:14

mój wykres też znajdziesz u misi i jenny w komentarzach.

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość