lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

25 wrz 2007, 12:57

SANDRUSIA)) pisze:mam jazdy a bede z tym instruktorem zdawala egzamin tak ze musze sie na bostwo zrobic hi hi :-D :ico_oczko:
Sandrusia a skad wiesz ,ze bedziesz z nim zdawac???????? normalnie tak w uk nie ma.....zdajesz z inna osoba :ico_szoking: jestem w szoku :ico_szoking: jade do Belfastu w takim razie :ico_oczko: moj T juz 3 raz oblal,normalnie porazka....ja qrwa tego nie roumiem...w pt mial egzamin,czy oni sie uwzieli ,czy co????????jest mi przykro,bo on umie jezdzic ,instruktor sam to potwierdzil,ze Tomek to juz driver,wiec o co chodzi :ico_olaboga: szkoda slow normalnie....namowilam go,zebysmy poszli do innego centrum zdawania,bo tutaj to porazka,ja jak bede szla to napewno nie w tamto miejsce....tez musze sie wziac za jazdy...przejde sie w przyszlym tygodniu ,bo w tym to sie kiepsko czuje.......
Gosiadziekuje....ja mam nadzieje,ze u Ciebie choroba opanowana ....w ogole zdrowia dla chorowitek i chorowitkow :ico_chory: wszystko przeczytalam,ale nie pamietam duzo....piekne fotki powklejalyscie...moj maly duzo spi ostatnio...teraz tez spi na sofie ,a ja sobie klikam .......mam towarzyszke na basen....ta Sonia co urodzila 2 tyg temu bardzo chce :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-25, 12:59 ]
Sandrusia a zdalas juz testy ? uczysz sie cos ?

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 wrz 2007, 13:13

witajcie!

strasznie mi szkoda vikusi kochanej :ico_olaboga: buziaczki dla niej kasiu i duzo sily... dacie rade

zubelku zgadzam sie z dziewczynami w 100% ja sie z daleka od polakow tu trzymam zreszta my pomieszani jestesmy wiec to nietrudne :ico_oczko: i tylko tt mi do cwiczenia polszczyzny zostaje :ico_oczko:

nas wczoraj odwiedzila siostra s. z mala juleczka i moja tesciowa natek znow dostal tone ubranek a ja pozbylam sie wyrosnietych zabawek jak mata itp :ico_oczko:
dzis dzien pizamowy sp[alismy z natkeim do 11 i niezamierzamy sciagac pizam teraz obzeramy sie jogurcikiem z platkami i popijamy herbatke miodowo-rumiankowa :-D

[ Dodano: 2007-09-25, 13:16 ]
dziewczyny mam ochote ugotowac dzis cos dobrego ale kompletnie nie mam pomyslu co :ico_noniewiem: znacie jakies fajne proste przepisy???

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 wrz 2007, 13:20

gosia888, nie chciala bys mnie rano widzec po wstaniu z luzka hi hi padla bys z przerazenia :-D
lucy23, na 100% dowiem sie dzis czy bede z nim zdawala ale wiem ze jest taka mozliwosc i wiem tez ze mozesz zdawac w swoim samochodzie moze zapytajcie :ico_noniewiem: wiesz ja tak slyszalam dzis sie dowiem napewno to ci napisze a co do testow to dzis ten instruktor mi ksiazke przywiezie tak wiec zaczynam ostra nauke :-D ja chce szybko to prawko zrobic tylko problem w tym czy zdam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-25, 13:23 ]
julie_377, ja tez nie mam juz pojecia co gotowac chc ja zadko gotuje bo L ma diete a samej dla siebie mi sie niechce :ico_wstydzioch: ale dzis sobie ugotowalam ryz do tego piers z kurczaka i sos slodko kwasny szybkie i da sie zjesc hi hi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

25 wrz 2007, 13:24

[swf width= height=][img][img]http://www.xcomment.com/g1/img/c0f73c230176530aed33ce913627d473081307094406.gif[/img][/img] [/swf]
Dziendoberek, ja wpadam i wydadam.
Wpadłam sie przywitac, zeby nie było, pojawiła sie i znikła na dobre, o nie, nie!!!

Niestety Polacy to strasznie wredny naród, chociaz oczywiscie nie wszyscy. Ja całe szczęscie mam w otoczeniu tylko osoby godne zaufania, był jeden chwast ale sie go pozbyliśmy, jak sie okazała menda to niech sam siedzi. Duzo sie czyta ze polak polaka wyrolowal i to nie tylko w polskich gazetach ale tutejszych rowniez, nie powinno tak byc.
Własnie czytałam atrykul ze polka pracowała w sklepie obuwniczym. Zwolnila ja jej szefowa, Polka, za mowienie po polsku. No makabra.

No ale dobrze ze my takie nie jestesmy. Jezeli tylko moge to oczywiscie sluze pomoca, jak napewno wiekszosc tutaj.

Do uslyszonka, uciekam bo pora deserku. :ico_papa:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 wrz 2007, 13:26

a tu zdjecia z niedzieli z windsoru i z wczoraj.... 3 miesieczna julia :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 wrz 2007, 13:27

Jasnie Pani kto Ci powiedział ze tyle jest becikowego???? 3700?????
pierwsze słysze bo u nas jest 500 f , a zeby dostac to trzeba miec jeden z benefitów child benefit lub tax credit, ja nie dostałam becikowego bo nie mam jeszcze zadnego benefitu i czekam, a starac sie moge o becikowe do 3 mies, po urodzeniu Frania, potem przepada no i zalezy od zarobków bo moja kolezanka nie dostała :ico_szoking:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

25 wrz 2007, 13:28

Sandrusia moj T wlasnie swoim autem zdaje ,bo wiadomo zawsze to lepiej :-D zycze Ci powodzonka ....

[ Dodano: 2007-09-25, 13:31 ]
Martajasnie pani pisala,ze 3700 macierzynskiego w sumie wychodzi he he ( a to dowod ,ze czytalam posty :ico_oczko: )

Julie sliczna ta dziewczynka ,a ta laska to Twoja szwagierka....ale ladna ....fajna rodzinka z Was :ico_brawa_01: a Ty fiu fiu ....sliczna jestes jak zwykle :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 wrz 2007, 13:32

Lucy moja kolezanka jak tu zdawała prawko to facet non stop gadał przez kom i jak źle jechała to on jej mówił jest ok :ico_szoking:
Julie fotki super :ico_brawa_01:
a co do Polaków to wcale tak nie jest, wszedzie mozna spotkac i takich ludzi i takich wiec nie ma na to normy, ja mam duzo znajomych z Polski i jest ok, Irole tez juz nas skrzywdzili w oststnim miejscu zamieszkania, a tu gdzie mieszkam jest teraz super. Tak ze są ludzie i ludziska

[ Dodano: 2007-09-25, 13:33 ]
lucy23 pisze:Martajasnie pani pisala,ze 3700 macierzynskiego w sumie wychodzi he he ( a to dowod ,ze czytalam posty )

aha, ale ja głupiutka jestem :ico_olaboga: :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 wrz 2007, 13:48

Julie sliczna ta dziewczynka ,a ta laska to Twoja szwagierka....ale ladna ....fajna rodzinka z Was :ico_brawa_01: a Ty fiu fiu ....sliczna jestes jak zwykle :-D[/quote]

moj s. ma 3 siostry i kazda sliczna ze hej

a co do mnie lucy poczekaj wkleje ci zdjecie po 6 dniu pracy :ico_smiechbig: :ico_szoking: tak bede wygladac :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-09-25, 13:49 ]
kurde a ja znow zapomnialam jak sie cytuje posty :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

25 wrz 2007, 14:49

martuchafrost pisze:Lucy moja kolezanka jak tu zdawała prawko to facet non stop gadał przez kom i jak źle jechała to on jej mówił jest ok :ico_szoking:
Marta i powiedz jeszcze ,ze zdala za pierwszym razem :ico_szoking: :ico_haha_01: no to supcio he he ja tez tak chce....to chyba zalezy na kogo sie trafi .....skoro Bablu tez umial dobrze jezdzic,a go 3 razy upierdzielili :ico_zly: dla mnie to jest chamstwo i tyle :ico_zly: przeciez widza,ze umieja jezdzic ....a zawsze wymysla jakas bzdure ,typu,ze sie nie spojrzal w prawo :ico_zly: szlag czlowieka trafia.....ja tam zdawac nie bede ,gdzie T,a i on sie przenosi,bo ma juz dosc....woli 2 miechy poczekac a zdawac gdzie indziej....zeby tylko sie normalny czlowiek trafil....moj T mowi,ze sie nue zdziwi,ze ja gorzej jezdze,a szybciej od niego zdam :ico_haha_01: i powiem Wam ,ze i ja sie nie zdziwie,bo nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-25, 14:51 ]
a ja dalej w pizamie :ico_szoking: ale chociaz tosta zjadlam i wypilam herbate...a w czw miala kumpela z synkeim z londynu przyjechac,ale jak nie wyzdrowieje,to ja nie wiem czy jest sens :ico_olaboga: bo jeszcze ich pozarazam i co ?????????a jej maz jest z Afryki i niedlugo jedzie z malym,a potem ona dojedzie :ico_szoking: jejku,ja bym sie bala troszke,bo mowila,ze tam nieciekawie....

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Baktera i 1 gość