Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 lip 2007, 01:13

hej dziewczyny!!!! ale Wy szybko klikacie :ico_olaboga:
ja od piatku nocy mam małe skurczaki, tak wiec piatek nocka nieprzespana, sobota 2 godziny spania i ciagły ból brzuszka i juz myslałam ze to " ten moment" kiedy przestało bolec :ico_placzek: a ja tu nastawiona ze przywitam mojego skarbka :ico_brawa_01: a tu nic!!!!! no trudno, znając moje szczescie bede przeterminowana, ale juz mi ciezko z tym brzucholem i chce juz urodzic :ico_oczko: zreszta jak kazda :ico_brawa_01:
pozdrawiam Was :ico_buziaczki_big:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

09 lip 2007, 01:19

Madziorka, na tym pierwszym zdjątku z Mamulką wyglądasz, jakby Cię okropnie "wybrzuszyło"! :-D :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Jako druga dnia dzisiejszego (w końcu już po północy :ico_haha_01: ), stawiam torcika i kawunię! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawa: Bo to już tylko 10 dni do terminu! :ico_brawa_01:
A teraz kładę się spać, bo wyobraźcie sobie, że dorwały mnie regularne skurcze, bo występują co 10 minut :ico_szoking:
Eee tam! Pewnie tylko wszystkich straszę, a tak naprawdę nic się nie dzieje, jak zwykle :ico_noniewiem: Ale jak coś, to będę informować :ico_oczko: Do zobaczenia rano dziewczynki moje kochane! :ico_buziaczki_big: :-D Śpijcie słodko i wyśpijcie się! :ico_buziaczki_big:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

09 lip 2007, 06:16

No to u mnie bylo to samo Malolato, ale wlasnie sie skonczylo! To tylko po to zeby mnie podenerwowac troche! :ico_zly: Ide spac, bo jak nie to w ciagu dnia padne! :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

09 lip 2007, 06:34

no Lipcówki Kochane!!!! wreszcie biorę sie za porządne obserwowanie Was, bo na rozdwojenie madziorki z czerwcówek przestalam liczyć..... :-D
chyba zawsze bedzie w ciąży :ico_haha_01:
ale tak to już jest...przynajmniej jedna zostaje na nastepny miesiąc- daleko szukac nie trzeba- ot np jagódka z Majówek :ico_oczko:
buziaczki dla Wszystkich i szczęśliwego rozdwajania Kochane Dwupaki :ico_ciezarowka: !!!!!

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

09 lip 2007, 06:51

Dzien dobry.
Widze ze nietylko ja spac niemoge :ico_olaboga: mala tak sie pchala w krocze ze spac nieszlo no i polezalam do 6 odprawilam mojego do pracy zjadlam sniadanko i zaraz wlacze jakis filmek i polezakuje na sofce moze akurat oczka sie przymkna :ico_oczko: .

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

09 lip 2007, 07:08

Dzień dobry! :-D Jeszcze tutaj jestem, chociaż mało brakowało.... :ico_szoking: Od 5 rano miałam baaardzo bolesne skurcze co 2 minuty! Dlatego zaczęłam się powoli zbierać, a kiedy już byłam gotowa do wyjazdu, stwierdziłam że posiedzę jeszcze troszkę w domu i nie będę się spieszyć. Tym sposobem, adrenalinka mi wzrosła i ból zaczął ustępować :ico_noniewiem: Skurcze nadal mam, ale to już nie to samo...
I tak się zastanawiam. Warto wybierać się do szpitala, czy nie warto? Hm... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-09, 07:10 ]
Ta gorsza część programu to fakt, że chwyciła mnie biegunka, zupełnie jak przed porodem. Ale...jak widać, nadal tu siedzę.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

09 lip 2007, 07:27

Wiesz cio ja wczoraj mialam juz wieczorem jechac do szpitala,,,, mialam okropne skurcze..do ubikacji dojsc nie moglam...ale przeczekalam noc i dzis boli mnie jak narazie tylko brzuch tak jak przed okresem i jest twardniutki..jesli dzis sie skurcze powtorza to jade do szpitala..moze dadza cos na przyspieszenie i jutro kubus bedzie wolny ??
Czulam jeszce takei ciagneicie..i jak sie ruszal to tak dziwacznie jka by w dol schodzil.l....

[ Dodano: 2007-07-09, 07:28 ]
Obudzilam sie o 4 rano potem zasnelam i od 6 juz nie moge spac wiec wstalam..ide zaraz spakowac torbe do szpitala bo zostawilam to na ostatnia chwile.. Kurcze co ja am dla synka wziasc na wypis ?? :/ nie wiem :/

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

09 lip 2007, 09:53

Witajcie :)
widzę że po mału się zaczyna.... :ico_haha_02: :ico_haha_02:
u mnie jeszcze wszystko spokojnie. Nocka przesza spokojnie, poza 5 wycieczkami do łazienki. :ico_haha_02: :ico_haha_01:
Wreszcie dziś od rana super pogoda...słoneczko świeci, cieplutko....niedługo wybieram sie na spacerek z chłopcami.
aha dziś zaczynam 38 tydz. więc stawiam pyszne :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
i :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia:
Basiu, Justynko, Sylwio, świętujemy!!!!!!!!!!!!!

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

09 lip 2007, 10:16

a ja posciel wypralam i zasnelam po 8 i dopiero sie obudzilam :ico_oczko:
dzisiaj troche pozadeczkow trzeba zrobic no i bigosik dzis gotuje :ico_brawa_01:
A ciebie Violu zapraszam do mnie na truskaweczki bo jeszcze sa :ico_oczko:
no i swietujemy rozpoczety 38 tydzien :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

09 lip 2007, 10:24

Oj kochana z wielką chęcią poczęstuję się truskaweczkami....mniam, mniam :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość