Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

27 lis 2011, 15:35

a robicie dzieciom mikolaja 6 grudnia?
my chyba jakies drobiazgi kupimy typu slodycze i wlozymy im pod poduchy
robimy i tak jak piszesz ,tylko jakieś drobiazgi i słodycze i to do buta :ico_haha_01: :ico_haha_01: chłopacy dostaną po małym metalowym autku ,a niucha lubi te małe PetShopki albo koniki filly czy zwierzaki figlaki a takie figurki nie są drogie więc też dostanie jedną do buta resztę dopcha się słodyczami i radość będzie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 27-11-2011, 14:38 ]
jejkuś jak moja kruszynka ślicznie juz wygląda w tym 7 okienku :579:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

27 lis 2011, 17:21

a robicie dzieciom mikolaja 6 grudnia?
robimy
Igi dostanie puzzle gigant
coś takiego
Obrazek
od jutra mają być w biedronce w więc z samego rana podjadę i mam nadzieję ze uda mi się kupić właśnie z Bobem jeśli nie to wezmę albo z zygzakiem ewentualnie z kubusiem

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

27 lis 2011, 17:40

czesc kobitki,
oooo temat prezentowy na tapecie :-D dla mnie największym prezentem byłyby święta w domku z synusiem już przy cycu :-D Tak jak Gabi nie bardzo marzą mi sie świeta w szpitalu :ico_nienie:
Prezenty Mikołajkowe i Choinkowe już w pudłach na szafie lezą, ja na początku listopada kupiłam na allegro więc teraz mam z głowy :ico_sorki: Na Mikołaja wszystkie dzieci tzn Olek i chrześniacy + córcia przyjaciół dostaną gry lub puzzle no i słodycze a pod choinkę chłopcy mają samochody + wyrzutnie, a dla małej przyjaciół kupiłam plastikowy kpl kawowy :ico_oczko: a dla dzidziolka mam zabawkę o taką Obrazek

. U mnie grudzień w ogóle zakręcony z prezentami bo oprócz Mikołaja i świąt , urodziny ma mój chrześniak, i moi rodzice + teraz jeszcze synuś wyskoczy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

27 lis 2011, 17:41

margolcia super sa te puzzle wlasnie takie dokladnie moi maja
i mlodszy w tamtym roku bardzo szybko je zalapal
wogole fajnie sie je uklada

szarlotka gotowa
i przy okazji zrobilam salatke warzywna tą klasyczna
czeka mnie uczta wieczorem :-D
a mialam dbac o kilogramy :ico_olaboga:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

27 lis 2011, 17:44

super sa te puzzle wlasnie takie dokladnie moi maja
i mlodszy w tamtym roku bardzo szybko je zalapal
wogole fajnie sie je uklada
my mamy takie 24 szt z kubusiem puchatkiem i juz udaje się Igorowi je układać z moją pomocą ale układa :ico_sorki:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

27 lis 2011, 17:46

aga 26 super masz ten brzucholek , ty laska a tylko brzuszek jak piłeczka :ico_brawa_01:

Ika matka mi się bardzo podoba , mała będzie zadowolona :-)

no i zapomniałam o nowej koleżance :ico_wstydzioch: witaj u nas nostromo20

[ Dodano: 27-11-2011, 16:55 ]
szarlotka gotowa
i przy okazji zrobilam salatke warzywna tą klasyczna
oj że wy macie na taką robotę ochotę, normalnie podziw :ico_sorki: Ja dziś wyciągnęlam rodziców na smażoną rybkę w restauracji mniam, mąż znowu poza domem więc nikt mi nie marudził że nie ma obiadu w domu :-D Na początku jak zmienił pracę i zaczęły się szkolenia kilkudniowe to ryczałam :ico_placzek: a teraz to coraz więcej plusów zaczynam dostrzegać :-D

[ Dodano: 27-11-2011, 16:58 ]
super sa te puzzle wlasnie takie dokladnie moi maja
Olka dziś wzięło na układanie puzli i dla mnie super bo miałam cicho a on przynajmniej przed tv nie siedział , Puzle to naprawdę super sprawa, cwiczą spostrzegawczość i koncentracje :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

27 lis 2011, 18:04

Olka dziś wzięło na układanie puzli i dla mnie super bo miałam cicho a on przynajmniej przed tv nie siedział , Puzle to naprawdę super sprawa, cwiczą spostrzegawczość i koncentracje
tez tak uwazam dlatego jak byli mlodsi i ktos sie pytal co im kupic to zawsze mowilam o puzzlach

eska ja czasami marze zeby moj M gdzies na 2 dni wyjechal
odpoczelabym troche od niego i jego marudzenia
oczywiscie nie zebym narzekala bo zloty chlopak z niego
ale taka przerwa by nam sie przydala

co innego jak sie mieszka w PL i blisko rodzicow ma to zawsze mozna do nich wyskoczyc
dlatego czasami sobie mysle czy dobrze zrobilam ze wyjechalam a we wrzesniu minelo 9 lat

a starszy ostatnio nam powiedzial ze jak bedzie taki duzy jak tata to pojedzie mieszkac do PL, ale wydaje mi sie ze dlatego tak narazie mysli bo jak tam pojedziemy to babcie ich rozpieszczaja i kazdy ma czas dla nich
a pewnie jak bys my tam mieszkali to tak kolorowo by nie bylo

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

27 lis 2011, 18:14

czasami sobie mysle czy dobrze zrobilam ze wyjechalam a we wrzesniu minelo 9 lat
:ico_szoking: no to już kupe czasu , kurcze żeby się na taki wyjazd zdecydować to trzeba mieć silny charakter, ja wiem że nie dałabym rady i to nie dlatego że nie jestem samodzielna czy coś ale za bardzo jestem zżyta z rodzinką, sąsiadami wogole całym otoczeniem , dla mnie przeprowadzka w inną część Polski byłaby pewnie końcem świata a co dopiero wyjazd z kraju.

[ Dodano: 27-11-2011, 17:17 ]
Emi chce chomika, wiecie tego zhu pets czy jak on sie nazywa :ico_oczko:
Olek też zagadywał w czasie reklamy że chciałby dostać taką zabawke na urodziny :-D Jednak chyba mu przeszło i teraz na tapecie jest robot co się zmienia w auto :-D
Powinni zakazać reklam zabawek w tv bo tylko dzieciom oczy mydlą tymi filmikami, w których auta same jeżdzą, lalki tańczą , zwierzątka zachowują się jak żywe i inne cuda wianki. Wkurzają mnie te reklamy szczególnie przed dobranocką :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

27 lis 2011, 18:33

margolcia, a po ile będą te puzzle bo może bym i do pierdonki zaszła bo jest niedaleko mojego ginka
Obrazek
a tak chwalicie się brzuszkami to i mój 7 miesięczny domek Izuni

[ Dodano: 27-11-2011, 17:35 ]
Gabi, a to wiem z tego co kojarze to są te ZuZu Pets :ico_szoking: :ico_szoking: moja jeszcze nic o nich nie mówi na szczęście :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a powiem wam że ceny tych zabawek sa zdrowo przesadzone :ico_olaboga:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

27 lis 2011, 18:42

a po ile będą te puzzle bo może bym i do pierdonki zaszła bo jest niedaleko mojego ginka
19.99
a tak chwalicie się brzuszkami to i mój 7 miesięczny domek Izuni
gdzie ty masz ten brzuszek ??
muszę się i ja zmobilizować i zrobić fotkę dla mojego "apatramenciku" :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość