Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 wrz 2007, 14:54

Lucy moja kolezanka zrezygnowała z tego faceta co ja uczył bo cokolwiek zrobiła to było ok :ico_szoking: zaparkowała na chodniku ( tu sie tak robi) powiedział jej ze ok do not worry :ico_szoking: wiec ona sie wkurzyła, bo mówi ze tyle kasy daje, a nic sie nie nauczy :ico_zly: ale z tego co wiem jak poszła do innego to nic lepiej nie było :ico_olaboga: Lucy Belfast to dziwne miasto, tu nikt niczym sie nie przejmuje, a powiem Ci ze jak jade z moim na miasto i jest krzyżówka gdzie ktoś inny ma pierwszeństwo niż my to oni są tacy tępi ( bo nie znają przepisów) ze stoją w miejscu i nas przepuszczaja :ico_puknij: juz nie raz sie z tym spotkałam :ico_olaboga:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 wrz 2007, 15:09

martuchafrost, a mi sie wydaje ze moze nie sa tepi nie wiem czy zauwazylyscie ale tu jest ogromna kultura na drogach ludzie sa uprzejmi i czesto cie przepuszczaja :ico_brawa_01: nie to co w pl chamstwo i wymuszanie pierwszenstwa :ico_zly:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 wrz 2007, 15:13

marta moj maz tez jest z afryki i nigdy bym sie niezgodzila na to zeby pojechal tam z nathanem :ico_szoking: wogole on sam wracac tam nie chce wiec sie dziwie twojej kolezance.. moze ona sobie niezdaje sprawy z tego jak tam jest...
ja bym dziecka w kazdym razie nie puscila- synek naszego kolegi umarl w nigerii w marcu na jakas infekcje- mial 2 latka a to nie odosobniony przypadek nie wiem do jakiego kraju jada ale np w nigeri sa napady gwalty zwlaszcza na bialych.... do tego marna opieka lekarska i szkoly... nie wiem ale malo mam znajomych z afryki ktorzy by chciali tam wracac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

25 wrz 2007, 15:40

o rany to aż strach z tymi Polaczkami trzymać,mam nadzieję że Wy mi haka nie podstawicie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko: :ico_oczko:
Ale śliczna ta Julcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jak tak łatwo w Belfaście zdać prawko,to może i ja pójdę :ico_haha_01: ja nigdy za kierownicą nie siedziałam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Nie żartuję,ja się nie nadaję :ico_puknij: chyba nigdy za kółko nie siądę :ico_haha_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

25 wrz 2007, 15:43

dziewczyny to co julie o afryce pisze to prawda.mam tez znajomych z tego kraju i wszyscy biali stamtad uciekaja...... brak pracy ,gwalty :ico_szoking: a w nocy nie staje sie na czerwonym swietle bo strach ze ktos z nozem do samochodu ci wpadnie :ico_szoking:

juliefajne zdjecia,super wygladacie :ico_brawa_01: ja dzisiaj zrobilam barszcz czerwony na obiad,szybko i pysznie....

a co do polakow za granica to tak jak marta pisze sa ludzie i ludziska :ico_olaboga:

powodzenia wszystkim na egzaminie z prawa jazdy...jak dobrze ze ja mam to za soba :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

25 wrz 2007, 16:01

ja właśnie oglądam fotki M,przyszły wczoraj ale nie miałam kiedy oglądnąć i jak patrzę na ten ocean....na niego :ico_haha_01: ....ja chcę już tam być :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-09-25, 16:03 ]
a miasto...jakie piękne :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-09-25, 16:26 ]
martuchafrost, mogę powiedzieć,że otarłaś się o mojego małża :ico_haha_01: tylko spójrz ,przysłał mi fotki i tak jakoś znajome mi były z tego watku :ico_szoking: Jesteście chyba blisko...ale ja tęsknię :ico_placzek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 wrz 2007, 16:44

Zubelek moze gdzies tam widziałam Twojego męża tylko nie wiedziałam ze to On :) ale jak go zobacze to Ci powiem i zapytam dlaczego Was tu jeszcze nie ma :ico_zly: bo ja nie mam z kim kawy pić :ico_oczko:
Sandrusia wiem ze tu jest kultua jesli chodzi o kierowców ale zapytaj sie kogokolwiek tutejszego kto ma prawko kto ma pierwszenstwo na rondzie :ico_szoking: nikt nie bedzie wiedział, a odpowiedzą Ci :" kto pierwszy ten lepszy"

[ Dodano: 2007-09-25, 16:46 ]
młode mamy czy Wasze maluchy tez tak " wpieprzają piąstki"?
kurcze ale zeby az tak ????? :ico_szoking: na początku myślałam ze głodny ale nie

[ Dodano: 2007-09-25, 16:48 ]
Julie to Lucy pisała nie ja :ico_oczko:
ale jesli o to chodzi to ja wiem ze nie jest ciekawie w Afryce, ale mam kolezanke murzynke i ona tam chce wrócić bo synek za nią czeka i ona strasznie tęskni :ico_olaboga: a, ze tam jest kiepsko to wiem :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 wrz 2007, 16:51

co do afryki to bylam na obozie i tam chlopak byl z RPA, zawsze myslalam ze taka tam bieda i zle w ogole. Ale po nim stwierdzilam ze tak zle tam nie jest. On był biały. I poznal polke i sie przeniosla do niego. Ale z tego co pamietam byla tam jeszcze inna murzynka z RPA po prostu sliczna. Kazdy sie za nią oglądał. A dla niego ona byla obrzydliwa. Podobno straszny tam rasizm panuje. I nie ma mieszanych malzenstw.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 wrz 2007, 16:54

wogole bardzo duza jest roznica miedzy rpa a np centrum czy wschodnia afryka ....
w kazdym razie moj s. chcial teraz w listopasdzie jechac po 9 latach do nigerii odwiedzic ojaca ale ten mu odradzil bo tak jest niebezpiecznie :ico_noniewiem:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

25 wrz 2007, 17:07

Martucha Maya jak wkladala piastki to znaczylo, ze jest glodna, dawalam cuca i juz, ale kazde dziecko jest inne.
Jasnie Pani moj maz-czyt. geniusz :ico_smiechbig: , twierdzi, ze od momentu gdy weszlismy do unii nie jest to istotne by miec pozwolenie na prace tu, ale pewnie bedzie tak twierdzil do momentu az go nie drapna hi hi :-D
Wiem, ze child benefit jest dla kazdego, ale on dlatego probuje mnie zniechecic, bo wie, ze bedzie musial ruszyc czymkolwiek by too zalatwic, a on jest len i tyle! W sumie nie dziwie mu sie pracuje 7 dni w tyg do 18, ale mogl by sie zmotywowac, ech...

No uciekam bo juz Maya wstala.....

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość