Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

09 lip 2007, 10:32

Hej :ico_ciezarowka: ! Widze ze sie powoli u wszystkich zaczynaja akcje :ico_brawa_01: u mnie na razie nic! :ico_placzek: mam wrazenie ze jestem w ciazy od zawsze i tak juz pozostanie :ico_sorki: causki dla All :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-07-09, 10:35 ]
pogoda za oknem okropna, filmy juz wszystkie chyba z calego internetu ogladnelam, wszyscy pytaja czy to juz- a ja chyba zwariuje :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

09 lip 2007, 11:04

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: to ja tez stawiam ciacho :) i pyszna kawusie :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: Czestujcie sie :)

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

09 lip 2007, 11:07

O, widzę że na wpół porodowo, na wpół imprezowo tutaj! Może to dzień radosnych wieści?

Póki co przyłączamy się do Was z zaciśniętymi kciukasami! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

09 lip 2007, 11:09

:ico_buziaczki_big: Mowie wam dziewczynki jaka jestem szczesliwa,maz wlasnie napisal mi smsa z pracy ze wczoraj wieczorem sie modlil o to zeby mnie nie bolal brzusio i zebym miala mniejsze skurcze...tak mi sie dobrze zrobilo ze az sie poryczalam :)

[ Dodano: 2007-07-09, 11:11 ]
[quote="basik334"]O, widzę że na wpół porodowo, na wpół imprezowo tutaj! Może to dzień radosnych wieści?
Hihi obys kochaniutka miala racje ze radosnych..jak narazie skurcze nie lapia mnie,wiec wczoraj to chyba byl tylko zly alarm... ale mogly by sie zacac te prawdziwe skurcze i zebym mogla Kubusia juz tulic w ramionkach :)

[ Dodano: 2007-07-09, 11:14 ]
Ide zadzwonic do mamusi :) troszke pogawedzic :) zaraz wracam do was :) :ico_oczko:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

09 lip 2007, 11:48

to po kabelku Violu przesylam troche truskaweczek, a ja biore sie za bigosik.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

09 lip 2007, 11:49

witajcie
kochane serdeczne gratulacje dla Was świętujących :ico_brawa_01: ....
... oj wpadnę za chwilkę bo muszę na chwilkę pilnie wybyć z pracki

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

09 lip 2007, 12:12

No ja też się melduję :ico_oczko: jeszcze w dwupaku :ico_ciezarowka:
Ale dziś cos czuję, że będą maratony do kibelka jak wczoraj :ico_olaboga:
Od rana starsznie mnie brzuch bolał ale to tragicznie i już mój Kuba chciał jechać do szpitala, ale powiedziałam że jak do wieczora nie minie to pojedziemy. Poleżakowałam troche i przeszło bo to wsumie taki dziwny ból był (z prawej strony brzucha i promieniował na cały brzuch) i sama nie wiem co to było :ico_puknij:
Gratulacje dla wszystkich świętujących :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziuto już faktycznie było blisko, a może już pojechałaś? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

09 lip 2007, 12:17

Witajcie kochane. Pupcia dziś mniej boli więc siadam....... :-D :-D
Mam pytanie do naszych mamuś doświadczonych: jak długo mam ubierac Natalię w długi rekawek i pajacyka albo śpioszki....... Nie wiem czy jak założę jej body z krotkim rękawkiem to nie zmarznie.... Zaznaczam że siedzimy cały czas w domciu..... Mam parę sukieneczek, spodenek dla takiego malucha i nie wiem czy mogę je założyć małej...??I co ze skarpetkami bo Nati nie chce w nich leżec i po 5 minutach je zrzuca... :ico_oczko:
Kurde chyba narazie jestem przewrażliwiona...... Boje się robić cokolwiek......... Dziś taka fajna pogoda za oknem wreszcie przestało wiać ...... ale bym poszła na spacer.... a tu wszyscy w kolo m,owią że przed końcem pierwszego miesiąca nie wychodzić z dzieckiem że za małe...... Mam już kołomyje.......
:ico_sorki: :ico_sorki: Ze tyle żalów ale jakoś tak mnie wzięło..... :ico_sorki: :ico_sorki:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

09 lip 2007, 12:27

Abegano, ja wczoraj wyszłam z Jasiem, dziś też zamierzam pediatra mówiła że po 2ch tygodniach można.

Ja zakładam małemu body długi lub krótki rękaw, + śpioszki lub pajacyk. No i kaftanik. Skarpetki tylko na ręce, co by się nie drapał. Zawijam w rożek i otulam czasem polarkiem. Jest mu dobrze.

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

09 lip 2007, 12:31

Moja mala dalej szaleje w brzusiu! :-D A ja tez mialam niezla nocke! od2 do6 rano mialam skurcze i juz myslalam, ze jade do szpitala! Ale wszystko sie uspokoilo! Teraz zle sie czuje, mam nudnosci, pare skurczow i slaba jestem! Po poludniu jade do poloznej, wiec zobaczymy co mi powie! :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość