Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 cze 2012, 22:55

Madleine, podjedz Ty albo maz do innej apteki. Nie w kazdej sa ludzcy farmaceuci :)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

30 cze 2012, 22:57

Madleine, podjedz Ty albo maz do innej apteki. Nie w kazdej sa ludzcy farmaceuci :)
Chyba tak trzeba bedzie zrobić :-)
Mykam spac - dobranoc!!!

[ Dodano: 01-07-2012, 06:48 ]
Dziewczyny. Nie bardzo wiem co robic.od wczoraj od 23 mam straszne kluciew klatce piersiowej. Takie napadowo skurczowe czasem co minute a czasem co piec. Cala noc nie spie bo to tak boli ze az o oddychac sie nie da....bardziej boli od strony plecow i promieniuje na przod.dla mojego meza oczywiście wazniejsze jest spanie:/ mamy jechac dzis z rodzicami nad wode... miala ktoras moze cos takiego? Szczerze mowiac nie chce jechac na ip bo czulabym sie jak histeryczka....

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

01 lip 2012, 08:16

gosia888, Młoda na szyjke tak uciskała bol potworny.
Madleine, Wg mnie dziecko cie uciska i nic strasznego sie nie dzieje, tez tak mialam nie moglam spac, oddychac, siedzenie pomagalo. W szpitalu byla ze mna dziewczyna ktora tez nie moglam tak oddychac ani spac przez to i dawali jej syrop na uspokojenie i na spanie bo przez 3 noce oka nie zmruzyla i lezec nie mogla.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

01 lip 2012, 09:21

Na szczescie przeszło...po całej nocy...
Wg mnie dziecko cie uciska
Ucisk to to nie był napewno to byłoo ostre kłucie jak przy nerwobolu,w roznych miejscach klatki piersiowej. Ale juz jest ok poki co i mam nadzieje,ze to sie juz nie powtorzy bo byl byl chwilami tak mocny ze mi łzy plyneły ;/
Jedziemy nad wode!! :ico_brawa_01:
Milego dnia!!!

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

01 lip 2012, 11:27

też bym pojechała nad wodę... chociaż na chile doopsko zamoczyc :-D a co do bólu to ie mam pojecia o czym piszesz :ico_noniewiem: ale wiem ze Ty to wszystko w tej ciąży przechodzisz!!!

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

01 lip 2012, 11:38

A ja pomoczylam girki na balkonie:) Ale tylko do 11 bo sloneczko przyszlo:/ Teraz nozki w gore i lezymy:) Ogladacie dzisiaj mecz?
Za kim jestescie?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

01 lip 2012, 12:21

Dziewczyny coś Qanchita dawno się nie odzywała... :ico_noniewiem: jak do wieczora się nie odezwie to nspiszę di niej...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

01 lip 2012, 12:36

Cześć.

Madleine jak nie hafty do połowy ciąży to teraz nogi i serducho :ico_olaboga: Ale po takich ekscesach będziesz już zaprawiona na kolejne ciąże :ico_oczko: Ja w I narzekałam że za długo,za ciężko, że wątroba boli bo mała uciskała ale to i tak było niebo a ziemia w porównaniu z tą :ico_noniewiem:

Pogoda świetna na zdechnięcie :ico_zly:
Nie spałam całą noc bo strasznie wiało, padało i grzmiało :ico_szoking: Jak huknęło gdzieś niedaleko to się Jolki zabawki interaktywne same włączyły. Wywaliłam męża z łóżka żeby sprawdził co to bo sama się bałam :ico_haha_01: Mówię Wam...jak w horrorze :ico_chory:
No ale dziś po burzy i ulewie ani śladu (tylko Jolki plac zabaw poroznoszony po całym ogrodzie :ico_szoking:) i znów powietrze w miejscu stoi. Zaraz wyjmę Jolce basen...może wpuści mamine stopy do środka :-D
A poza tym cisza... wczoraj dużo spacerów, potem mycie podłóg i dzień zakończony gorącą kąpielą. Dziś od rana włączyłam aerobik i wyskakałyśmy się z Jolką do utraty sił...no i nadal doooopa :ico_noniewiem:
Ogladacie dzisiaj mecz?
Za kim jestescie?
Hmm...przez te nocne burze coś się z nadajnikiem TV musiało stać bo nie mamy kanałów :ico_szoking: Ale jestem sercem z Hiszpanią :ico_oczko:
Kurna...dziś miały być nasze finały :ico_placzek:

[ Dodano: 01-07-2012, 12:37 ]
Dziewczyny coś Qanchita dawno się nie odzywała... :ico_noniewiem: jak do wieczora się nie odezwie to nspiszę di niej...
:* dzięki za troskę Kasiu :ico_oczko: Jak widzisz raczej nie uda mi się Ciebie wyprzedzić :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 lip 2012, 16:34

hej dziewczyny ale upał. 33 stopnie w cieniu a jest 16:30 :ico_olaboga: rzeczywiście afrykańskie upały mamy.
U mnie była teściowa dopiero pojechała, Paweł ją odwozi i z Tomkiem nad wodę ma pojechać niech się chwilę pokąpią.

Madleine ja kiedyś takie nerwobóle miałam że nie mogłam wziąć dużego oddechu tylko taki płytki, Ale to nie ściskało co jakiś czas tylko cały czas przy głębszych oddechach. Dobrze że już minęło :ico_sorki:

Co do meczu sama nie wiem chyba za Hiszpanią jestem. Chociaż jak grała z Portugalią to byłam za Portugalią.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

01 lip 2012, 17:18

A ja kibicuje Włochom w końcu mieszkaja w moim mieście:) a tempa w cieniu u mnie 37:P:P:P:P

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość