Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 lis 2008, 23:31

madziarka81 pisze:ale jak? nie chciała juz cyca i tak po prostu zapomniała o nim? A jak piersi to zniosły? Nie miałaś problemu???

Tak po prostu, najpierw nie chciała jeść w dzień, ciągnęła tylko w nocy, w piersiach miałam coraz mniej pokarmu i były normalne, a potem nawet w nocy nie miała potrzeby, teraz dostaje tylko herbatkę w nocy jak się budzi. Piersi są normalne, żadnych problemów nie miałam.
ja to nie mogę napatrzeć sie na Uli włoski :ico_brawa_01:

Dzięki :-)
CleoShe pisze:a u nas choćby i obudził się po 18 to najpóźniej idzie spać koło 21

Szczęściara :-)
CleoShe pisze:AAaaa.. Norbert stawia swoje pierwsze samodzielne kroki :-)

Wielkie brawa za taki postęp :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
madziarka81 pisze:Ja oszaleje z tą jego samodzielnością.

No to rzeczywiście może być czasem uciążliwe, ale w końcu mu to przejdzie :-)
Justyna, fajne fotki :-)
wlasnie skonczylam jesc bule przy moim kochanym mezusiu nie idzie sie odchudzac przyniosl mi jeszcze cieple bulki i jak tu taka bulke nie zjesc jak ona sama wola "zjedz mnie"


Skąd ja to znam... mój mąż robi dokładnie to samo :-)
iwona83 pisze:musze powiedziec ze jeszcze nie bylam u niuni wiec moze bedzie dzisiaj lepsza nocka

Odpukać w niemalowane, życzę Ci tego....

Ja też uciekam lulu, moje dziecię się już 3 razy przebudzało z płaczem, także nie wiem jak to będzie u nas.

Miłych snów.

[ Dodano: 2008-11-12, 08:13 ]
Dzień dobry :-)
Stawiam :ico_kawa: z ekspresu, herbatkę i kakałko :-)
Nocka u nas nie taka zła jak myślałam, Ulek spała do 6, wypiła 200ml herbatki o poszłyśmy spać dalej. Obudziłyśmy się o 7:20, więc jestem wyspana :-)
Pogoda na razie bylejaka, może się jeszcze rozpogodzi, idziemy później do dziadka :-)
Teraz zmykamy na nocniczek i Noddiego :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 lis 2008, 09:16

kurcze ale nastukałyście, było co czytać.

Madzia a witamy, fajnie że zajrzałaś ale szkoda że takie choroby co trochę, no niestety taka pogoda teraz a Patryś z innymi dziećmi się spotyka i przynosi do domu później :/ No włoski to po prostu rewelacja i rozwiązanie z kitką supr.

Justyna Arturek też lubi bawić się piłeczką, zdjęci superowe. Długo chcesz karmić a nie boisz się że później ciężko będzie Ci oduczyć?

Cleo :ico_brawa_01: za kroczki

Mariola nie interesuje teraz Meli to co umie tylko nowe rzeczy dlatego tak może nie chce papa robić czy innych swoich umiejętności.

Iwona i jak nocka? a z tymi bułkami to ja też bym nie wytrzymała jakby jeszcze cieplutkie mi ktoś przynosił :ico_oczko:

Aga Artu też się przebudza często wieczorem ale jak już jestem koło niego to śpi spokojnie.

A tak wogóle to witam z herbatką a dla kawoszy :ico_kawa:
U nas nocka super, wogóle to ja ostatnio przesadzam, wiem że nie ma potrzeby żeby Pysiuń spał z nami ale ja się tak lubię do niego przytulać :ico_wstydzioch:
A co do chodzenia to zaraz Wam filmik wrzucę bo się zbierałam żeby nagrać i nie mogłam zebrać. Dzisiejszy ranny, my jeszcze w pidżamie ale nie ja mam być ważna :ico_oczko: Lecę narazie kaszkę robić

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 lis 2008, 09:24

Czesc

u nas nocka nawet kilka razy sie niunia budzila w nocy ale bez placzu wstalysmy po 6 tylko ze wzielam ja do siebie do lozka i tak sobie lezalysmy jeszcze

dziekuje za kawke wlasnie sobie popijam

[ Dodano: 2008-11-12, 08:36 ]
Renia0601 pisze:U nas nocka super, wogóle to ja ostatnio przesadzam, wiem że nie ma potrzeby żeby Pysiuń spał z nami ale ja się tak lubię do niego przytulać :ico_wstydzioch:


u nas raczej nie przeszlo by spanie razem bo majunia sie tak rzuca w nocy ze i ja i ona bysmy sie nie wyspaly czasami probuje ja wziasc do siebie jak placze w nocy ale to nic nie daje

i chyba wyszly nam jakies zabki nie moge sprawdzic bo jak stukam lyzeczka to o te zabki co juz sa ale niunka zrobila sie troche spokojniejsza i kupki sa normalne a nie takie biegunkowate ale moze mi sie tylko wydaje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

12 lis 2008, 09:52

Hello!
My wynieśliśmy się z pokoju przed chwilą bo Rafał poszedł spać. Ja nawet nie mogę się powylegiwać czy choćby poleżeć jeszcze w łóżku bo jak Rafał idzie spać to Norbert za bardzo hałasuje i muszę go zabrać z pokoju. Wczoraj się wyspałam a dzisiaj już nie. Marzę o takim spaniu do 10.00... :ico_noniewiem:

Idę kawę sobie zrobić bo ziewam i ziewam. Norbert się czymś zajął.. nawet nie wiem czym bo fotel mi zasłania :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 lis 2008, 09:54

http://pl.youtube.com/watch?v=76mNPkLIUVA
a i z butami chodzi mu się trochę lepiej niż tutaj

iwona83, to dobrze że nocka bez oglądania telewizji w nocy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

12 lis 2008, 10:28

Uuu.. Renia, ja tu się chwalę, że Norbert parę kroczków zrobił a Arturek to dopiero zasuwa jak Meserszmit :ico_haha_01: Wielkie brawa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 lis 2008, 10:36

Jejki jak Arturek fajnie chodzi Maja jest jeszcze w lesie w tych sprawach

my wlasnie wrocilysmy z spacerku z pieskiem

boli mnie strasznie brzuch narzekalam ze nie mam @ a teraz mam juz jej dosc

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 lis 2008, 10:41

CleoShe pisze:ja tu się chwalę, że Norbert parę kroczków zrobił

no właśnie dlatego wstawiłam ten filmik :ico_oczko: :ico_haha_01: zmobilizowałaś mnie hehe
Już sam się czasem puszcza i przez próg najgorzej mu idzie ale lata cały dzień

iwona83 pisze:jak Arturek fajnie chodzi

a dziękujemy :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 12 lis 2008, 11:22 przez Renia0601, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 lis 2008, 10:49

Renia0601 pisze:wogóle to ja ostatnio przesadzam, wiem że nie ma potrzeby żeby Pysiuń spał z nami ale ja się tak lubię do niego przytulać :ico_wstydzioch:

Nie Ty jedna, ja też to lubię :-)
CleoShe pisze:Marzę o takim spaniu do 10.00... :ico_noniewiem:

Ja też :-) Wyśpimy się na emeryturze :ico_oczko:
Renia, Arturek super zasuwa :ico_brawa_01: Ulek dopiero się puszcza i próbuje zrobić kroczek, ale jeszcze nie wie jak, więc się wywala :-)

Teraz właśnie mój bąbel sobie drzemie, pewnie zaraz się obudzi, bo śpi już pół godziny. Słonko wychodzi i ładnie świeci, więc może będzie pogoda :-)

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

12 lis 2008, 11:22

Czesc dziewczyny!!!
Renia ale Arturek juz zasuwa :ico_szoking: , :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dawidek chodzi przy meblach, za raczki, ale najbezpieczniej czuje sie na czworaka, stac stoi juz pieknie sam, ale jak chce isc to wyciaga raczki.
Klaudia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Norbiego za pierwsze kroczki.
Madzia ja jeszcze karmie piersia i chce do roku utrzymac taki stan, ale mysle ze ciezko bedzie odzwyczaic, bo probuje codziennie dac mu mleko modyfikowane, a Dawidek nie chce. Pierwsze dwa dni wypil ok. 25ml a teraz jak widzi butle to zamyka buzie i odwraca glowe. Super zdjecia w podpisie :-)

U nas nocki nie sa takie zle, Dawidek zasypia roznie nie raz jak go przeciagne to pada o 19, ale przewaznie to zasypia ok.21. W nocy budzi sie tak ok.2,3 biore go do nas i spi do 5,6 a nie raz do 7:30.
U nas dzisiaj sliczna pogoda, wiec po obiadku idziemy na dlugi spacerek.
Uciekam, bo babel sie budzi, trzeba zjesc kaszke....
milego dnia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość