SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 wrz 2007, 17:25

DELFINA, wiec ty to zalatw wszystko i juz macie chyba za duzo kasy :ico_oczko: hi hi daj troszke :-D nie zartuje ale wiesz jak dostaniecie te benefity to naprawde jet troche kasy wiec warto :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

25 wrz 2007, 17:28

No to niemilo- a ja kieys chcialam pojechac Afryke odwiedzic!!! :ico_placzek:
A ze My bielsi niz biali to z tego co piszecie tolipa jechac:(

dziewuszkijak mozna zapytac-ile macie lat?? pytam ,bo ja spotykam w UK raczej w jednym wieku dziewczyny i niewiem czy tak wszedzie!!! :ico_noniewiem:

martucha Eryk dawnojuz wkalad rece do buzi i sie strasznie slini-strasznie dawno-niby to na zeby a u nas nadal szczerbaty dziadek :-D wiec niewiem!!!
Chyba kazde dzieckotak robi-cos myk dobuzi a ze rece najblizej wiec...

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

25 wrz 2007, 17:31

martuchafrost, no ochrzań go bo mnie tu trafi i uschnę :ico_haha_01:
Co do rpa to ja też ciemna masa,nic nie wiem ale właśnie tych chorób bym się bała.A co do mieszanych par to jestem baaardzo ZA,sama bym chciała dziecko mulatka ale niestety mój luby nie kameleon :ico_haha_01: a szkoda :ico_haha_01: Bo np.Julcia jest przepiękna :ico_brawa_01: i Nathan :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale moje gwiazdy :ico_haha_01: też są śliczne :-D :-D :-D
SANDRUSIA)), Ty to naprawdę spec jesteś od benefitów :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-25, 17:33 ]
Mróweczka, ja mam 26 w grudniu :-D
A piąstki Gabi też pożerała a pierwszego zęba dostała mając 13 miesięcy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Zuzia miała 12 :ico_haha_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 wrz 2007, 17:38

mroweczko ja skonczylam wlasnie 27 kilka dni temu :ico_haha_01:
a co do mieszanych par... wiecie w polsce mielismy kilka nieprzyjemnych sytuacji i wogole zawsze znajdzie sie ktos komu to przeszkadza- nawet tu czy w stanach- tam zwlaszcza :ico_zly: ale coz milosc nie wybiera i jak zubelek napisala my nie kameleony wiec jest jak jest i jest dobrze :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 wrz 2007, 17:39

Mróweczka, ja mam 20 :-D a ty ile??

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

25 wrz 2007, 17:51

julie_377, zawsze się znajdzie jakiś "ludź"co mu kolor skóry czy sukienki się nie spodoba...jak nie chce to niech nie patrzy,sam się tak nie wiąże ale niech toleruje i akceptuje innych.To fakt serce nie sługa i ważne co w środku a nie za zewnątrz.Z resztą każdy człowiek ma swoje piękno niezależnie od rasy i kraju...

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 wrz 2007, 18:12

Mróweczka ja mam 29 stara nonono jestem
Zubelek to kidy planujesz przyjazd ?

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

25 wrz 2007, 18:36

martuchafrost, to zalezy kiedy mój M zarobi na kaucję na mieszkanie.Wiadomo,że musi mi tu wysyłać bo ma tylko "rentę"na Zuzię a za coś trzeba żyć,mam sporo opłat ale większość będę mogła spłacać będąc tam czyli kredyty,pożyczki...oby szybko znalazł mieszkanie i uzbierał na kaucję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja wogóle nie wiem nic co związane z irlandią,on się już orientuje,ja ciemna masa ale mam nadzieję,że przeżyjemy jak pojade tak wczesnie? :ico_sorki: bo moja bratowa mówi,że tak z pół roku mój M musi popracować :ico_noniewiem: ale ja wiem :ico_noniewiem: ja tam pół roku nie wytrzymam zwłaszcza,że zuzia ma straszne doły z tęsknoty :ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

25 wrz 2007, 18:37

ja mam 24 ...co do mieszanych par ,to ja tez nie rozumiem komu to przeszkadza ....jak nie pasuje ,to niech nie patrzy,a Polacy to straszni rasisci ....czesto mi wstyd za nich...moja kolezanka jest mulatka ,a maz Hindusem i nawet w uk sie z rasizem spotykaja :ico_zly: uwazam,ze to podle,bo ludzie sa na poziomie i nie zasluguja na to,z reszta nikt nuie zasluguje...bo i spotykalam sie z odwrotna sytuacja ....a co do kumpeli ,to chce jechac do Zimbabwe...ja bym tam nigdy nie pojechala....a juz bym dziecka nue dala napewno....ale jemu sie wiza skonczyla i to jest glowny powod :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

25 wrz 2007, 18:49

ja nie toleruję tylko pedofili i to takich ludzi trzeba tępić a nie innych kolorem czy rasą

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość