Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

18 lis 2007, 16:13

Karolas bombowe nagrania
Jaka zdolniacha z Amelci
Brawo dla pierwszej lutóweczki która poszla :ico_brawa_01: :-D

Lutówki czy tylko Fillipek nie siada sam?

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

18 lis 2007, 16:22

DZIEKI DZIEWCZYNY ciesze sie ze wam sie filmiki podobaja ;), no to tak dla relaksu filmik nr.3 hi hi hi miłego ogladania, mam nadzieje ze uda mi sie tu wgrac bez problemu bo cos przed chwilka mi nie wchodziły hhhmmmm oki próbuje :)
Obrazek
Obrazek
Moze jeszcze cos wkleje pozniej hi hi hi poki co jestesmy objedzeni i udajemy sie wszyscy na drzemke poobiednia ;)
hhhmmmm ooojjjjeejjjku chyba sie wkleił jeszcze raz ten jeden jak zaczeła chodzic ;0

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

18 lis 2007, 20:22

karolas, Amelcia to jest niesamowita!! Gwiazdeczka taka zdolna!!! Taniec ma we krwi!!! ale ciagle jestem pod wrażeniem jak chodzi!!
A ja mam też coś do napisania: Bartosz sam siedzi!!
lulu własnie dzis miałąm Ci piasąć że Filipek nie jest sam a tu proszę, ładnie sam siedzi. Po prostu usadziłam go i zostawiłąm i on sam złapał równowagę i już tak zostało!!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

18 lis 2007, 20:59

katelajdka, fajnie :ico_haha_02:
Fillipek to tak już jakis czas siedzi, jak go posadze, to trzyma równowagę,
a pytalam czy same z pozycji lezącej czy siadają, ale uspokoilas mnie kochana,
widać jeszcze nie czas.
Bo wiesz teraz caly czas patrze czy wszystko dobrze, jakas paranoje przez te barczki
Tak jest męczące caly czas go pilnowac, bo nie wolno mu pelzac, w chodaczku tez nie.
no to szalu mozna dostac na nic mu nie pozwalac, i przez to robi sie marudny :ico_olaboga:

No przesliczna Amelcia, Karolas pozwolilam sobie obejrzec wszystkie filmiki, przecudne
A co tam dzis Dorotka dzwonila?

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

18 lis 2007, 21:20

hej kobietki!

karolas
ale jestem pod wrazeniem!! gratulacje dla AMelki za jej pierwsze kroczki!!! aliczne filmiki! pieknie chodzi! od razu pokazalam Julence i mowie - popatrz, ona tylko jeden dzien strasza jest od ciebie, hihihi tak mnie zainpirowalas ze wzielam karton duzy postawilam na srodku i Julenka o niego stala i tak se chodzilismy hihihi ale mysle zeby taki chodzik dostac znaczy takie oparcie do chodzenia z kolkami, lub jakis samochodzik z oparciem tak jak Amelka ma, ale to swieta moze juz bedzie chodzic sama wiec niewiem czy kupowac, no ale Amelka swietnie juz chodzi!!! i jeszcze taka malutka jest bo ma 9 miesiecy a juz tak ladnie bryka, takze wielkie brawa dla niej hihihihihi

dziewczyny a moja Julenka ostatnio tak sie rozgadala, musze nagrac filmik bo robi teraz taka minke i gada jak ten Pingu z bajki hihiihhii tak wyciaga dzibek i gada baronem, a przy tym jak gestykuluje, no musze nagrac filmik to puszcze hihihi

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

18 lis 2007, 21:49

Dorotko
Mam nadzieję że u Ciebie wszystko okej i nie stwierdzą na obserwacji nic groźnego!! Trzymaj się dzielnie :ico_haha_02:
Obrazek

Karolas
OGROMNIASTE GRATULACJE DLA TWOJEJ CÓRCI - PIERWSZEJ LUTÓWECZKI KTÓRA ZROBIŁA NIESAMOWITĄ NIESPODZIANKĘ I SAMA ZACZĘŁA CHODZIĆ!! TAK SIĘ CIESZĘ!!
Obrazek


Katelajdka
Co do tej czapeczki którą ma Bartolinek to jeszcze nic straconego - mam na myśli że możesz doszyć jakieś sznureczki żeby się bardziej trzymała lub pod spód założyć taką cieniutką czapeczkę żeby ta niebieska nie schodziła z uszek.

Małgorzatko
GRATULACJE Z OKAZJI ODCZUĆ ZWIĄZANYCH Z RUCHAMI TWOJEJ DRUGIEJ DZIDZI!! ALE CI ZAZDROSZCZĘ HHI!!
Obrazek

Hekkate
Co się z Tobą dzieje?? Dawno tu nie zaglądałaś!! Odezwij się i napisz co u Ciebie!!

MamciaKochana
Wklejaj filmik z wyczynów Julki!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

18 lis 2007, 22:49

Hekkate
To w takim razie życzę milutkiej pracy i szybkiego powrotu do nas, oraz wspaniałej kuchni marzeń!! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

18 lis 2007, 22:53

No to wkleję zdjęcia , jesli mozna

Nudzi się
Obrazek


W kościele
Obrazek

„Czemu mnie zmoczyły”
Obrazek

Z chrzestnym
Obrazek

Z ciocią
Obrazek

Torcik
Obrazek

„oj, objadłem się”
Obrazek

Mały fryzjer (z moją chrzestną, Filki babcia przebrana) Obrazek

tylko nie wiem dlaczego takie nie wyraziste :ico_zly:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

18 lis 2007, 23:01

MAMACIA KOCHANA,LULU,KAJUNIA25,I POZOSTALE WSZYSTKIE KOCHANE DZIEWCZYNY bardzo dziekujemy za przemiłe słowa dla Amelci, tak miło wiedziec ze i wy jestescie z niej dumne tak mocno jak ja :), az mi sie łezki w oczach pokazały jak przeczytałam te wszystkie gratulacje, KOCHANE JESTESCIE BOSKIE :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jak dobrze was miec. Teraz kiedy nasze maluchy coraz więcej stają sie samodzielne i tak wiele zaczynają robic to widzę ze kazda z nas sie cieszy z postepów innego dziecka, nie przypuszczałam ze tak mnie ten wątek lutowek tutaj z wszystkimi złączy ale jest super. Nie weim czy na innych wątkach tez takie radości słychac jak u nas bo tu naprawdę az cche sie byc :)
MAMCIA KOCHANA no to z niecierpliwoscią czekamy na filmiki Juleńki, juz nie moge sie doczekac. A widzisz melcia to z mowieniem tak na bakier raczej hi hi hi, tylko tata,dziadzia i takie po swojemu :)
A co do chodzika tego co piszesz na kóleczkach to włąsnie o nim wam pisałam ze musze go oddac kumpeli bo Amelka moze w nim z 10 razy siedziała, nie chciała w tym chodzic a teraz to juz wiesz nie potrzebny, a przy samochodziku to w sumie maż na to wpadł jak widziałaś na filmiku i od tego sie zaczęło to całe chodzenie, bo przy samochodziku kacpiego zresztą zaczęła tak sobie spacerowac w zeszłym miesiącu i jaos te ruchy zaczynała opanowywac, cwiczyc rownowage i teraz jest co jest :)
KATELAJDKA no to wielkie,ogromniaste brawa dla Bartuska za samodzielne siedzenie :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: jak miło słyszec o nowych postępach super tak sie ciesze ze i ty sie cieszysz hi hi hi :)
KAJUNIA25 dziękujemy za przepiekne gratulacje dla melci. A mam jeszcze pytanko, bo pisałam ci chyba wczoraj albo przedwczoraj pytanko jesli mozesz napisz gdzie zamówiliscie dla córeczki waszej tą czapeczkę taka co ma bartuś od katelajdki podobną taka pilotkę bo ja szukam po sklepach ale jak na lekarstwo albo sa ale nie wiązane to melcia od razu zdejmie wiesz :( ???/ bede wdzięczna za odp. :)
NO WLASNIE NIE MAM WIESCI OD DOROTKI zaraz do niej smska napisze bo tez jestem ciekawa co u niej i jak wyniki :( :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
LULU81 no zdjęcia przepiekne naprawdę ale masz slicznego synusia i jaki kawaler w tym garniturku cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , u mnie zdjecia wyraznie widac co ty chcesz od nich są czadowe i widac wszystko super :)

[ Dodano: 2007-11-18, 22:16 ]
LUTOWKI MAM WIESCI OD DOROTKI no wiec jest jeszcze w szpitalu, tęskni za Agatką ale ja uspokajam ze przeciez mała w dobrych rekach jest zeby sie nie martiwła, ze jestesmy wszystkie z nią. Ponoc te badania serduszka wyszły dobrze ale nic wiecej nie wie narazie jutro ma byc od rana ordynator to dowie sie wiecej szczegółow i jutro po obchodzie maja ją do domku wypuscic niby. trxymaj sie kochana :) :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

18 lis 2007, 23:17

karolas pisze:A mam jeszcze pytanko, bo pisałam ci chyba wczoraj albo przedwczoraj pytanko jesli mozesz napisz gdzie zamówiliscie dla córeczki waszej tą czapeczkę taka co ma bartuś od katelajdki podobną taka pilotkę bo ja szukam po sklepach ale jak na lekarstwo albo sa ale nie wiązane to melcia od razu zdejmie wiesz ???/ bede wdzięczna za odp. :)

Już piszę.
Szukaliśmy w sklepach właśnie dla małej takiej czapusi i nie znaleźliśmy nigdzie więc szukałam w allegro i znalazłam, zaraz Ci wkleję link:
http://www.allegro.pl/item268056260_sli ... 74_80.html

P.S. Jeszcze do nas nie doszła.. Czekamy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość