diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

17 lis 2007, 14:03

hej dziewczyny !

przepraszam , ze nie doczytam wszystkich postow, ale mamy gosci juz 3 dzien ...

Aginka ... bardzo przykro mi ... to co spotkalo Twego brata odbiera dech ... brak slow ...

trzymajcie sie wszystkie cieplo Babosy Kochane !

dodam, ze wcxzoraj pojawila sie @@@@@@@@@@@ wiec to badz co badz dobry znak ... a nad nowym bobaskiem jzu pracujemy, wiec ... :ico_ciezarowka: niedlugo mam nadzieje :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 lis 2007, 14:09

diem, życzę Ci szybciutko wymarzonej zdrowej :ico_ciezarowka:
Maggie, no nie bardzo mam w co :ico_haha_01: tato ma mi przywieść torby ale to dopiero w tygodniu :ico_noniewiem: ale mam poszykowane mniej więcej co zabrać już osobno odłożone :ico_haha_01:

Była moja koleżanka,była prywatnie u lekarki bo też już 3 tygodnie leczy syna i go wyleczyła ta lekarka.Opowiedziała jej o mnie i zuzi,że 9 tygodni już ją leczę i że niedługo wyjeżdżam,powiedziała żebym przyjechała ale ona do niej że przyjadę tylko jeśli mi zagwarantuje że wyleczy Zuzię bo szkoda mi już ją na darmo męczyć i faszerować antybiotykami a ona na to Ze do Irlandii pojadę ze zdrowymi już dziećmiCieszę się ale podchodzę do tego z dystansem,zobaczymy,we wtorek do niej mam jechać.Aaa i bardzo mnie pochwaliła za bańki :ico_wstydzioch: że dobrze zrobiłam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

17 lis 2007, 17:13

diem, życzymy miłej i owocnej "pracy" :-)

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

17 lis 2007, 17:16

:ico_haha_02:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 lis 2007, 19:43

Cześć dziewczynki my dzisiaj się zakupowaliśmy :-D
No i mamy świeto w rodzinie bo mój mąż poszedł sam z własnej nieprzymuszonej woli kupić sobie spodnie :ico_brawa_01: :509: :DD :ico_brawa_01:

diem życzę owocnych nocy...i dni :-D
a tak apropo gdzieś Ty widziała najtańszy test ciazowy za 11 Ł , ja dzisiaj się specjalnie przyglądalam bo mnie to zaciekawiło i najtanszy był za 3,59 Ł , a taki za 11 Ł to był elektroniczny i do tego można było go stosować dwa razy :ico_oczko:

zubelek, miejmy nadzieje że ta lekarka mówi prawdę i szybko wyleczy Zuzię.
zubelek pisze:Maggie, no nie bardzo mam w co :ico_haha_01: tato ma mi przywieść torby ale to dopiero w tygodniu :ico_noniewiem: ale mam poszykowane mniej więcej co zabrać już osobno odłożone :ico_haha_01:

EEEE to jak masz już kochana poukładane to włożyć do walizki

Mój Antoniu dzisiaj ma straszny katar...kupiłam mu zestaw witamin dla takich maluszków jak mój A,C, E, D
firmy Senatogen...nie wie czy macie to w Polsce ale tu to bardzo chwalą...zobaczymy.
Biedny ten mój cuDEK , tak się męczy, ale przyjaciel Antosia jeszcze gorzej się rozłożył dostał gorączki 39 stopni a szkraby chodzą do tej samej grupy w przedszkolu...napewnio złapali w przedszkolu.

[ Dodano: 2007-11-17, 18:44 ]
PS a pochwale się Wam, tylko nie myślcie sobie ze jestem jakas pani chwalipieta...
:ico_wstydzioch:
Mężunio mi dzisiaj kupił śliczny telefonik , cieszę się z niego bardzo ale najbardziej że mąż zrobił mi taką niespodzianke i że to od Niego. :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 lis 2007, 20:04

Maggie, chwalipięta? :ico_haha_01: ja z koleżankami na" pobudkach "chwalimy się każdym zakupem :ico_haha_01: czy to buty,płaszcz czy stanik :ico_haha_01: i jest oki :-D
super,że jesteś zadowolona z fotelika i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla małża :-D

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

17 lis 2007, 20:39

Maggie pisze:diem życzę owocnych nocy...i dni
a tak apropo gdzieś Ty widziała najtańszy test ciazowy za 11 Ł , ja dzisiaj się specjalnie przyglądalam bo mnie to zaciekawiło i najtanszy był za 3,59 Ł , a taki za 11 Ł to był elektroniczny i do tego można było go stosować dwa razy

w Londynie, w sklepie ''BOOTS '' ... taki tez zakupilam dwa razy ... tanszegio nie bylo i nie bylo tez np miejsca pustego z etykietka ... ''chwilowy brak towaru'' ... a powiedz, gdzie Ty skolei ''wyczailas'' ten tani test ? :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-11-17, 19:40 ]
przepraszam,ale doslownie na sekunde zajrzalam juz zmykam dobrej nocy

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 lis 2007, 21:45

diem pisze:a powiedz, gdzie Ty skolei ''wyczailas'' ten tani test ? :ico_sorki:

diem, ja widziałam to w Tesco, ale to nie był tzw "tescowy" test...tylko jakiejś innej firmy al;e teraz nie jestem wstanie sobie przypomnieć.
zubelek pisze:ja z koleżankami na" pobudkach "chwalimy się każdym zakupem :ico_haha_01: czy to buty,płaszcz czy stanik :ico_haha_01: i jest oki :-D

zubelek, no to mnie uspokoiłaś :ico_oczko:

Antoś zasnął, posmarowłam mu tym specyfikiem...jest enialny, diem jakby co to polecam VAPORUB, w ciągu 5-ciu minutodtyka zatkany nosek, lepsze niż kropelki bo nie wyzusza śluzuwe...można też z tego robić inchalacje, ja Antosiowi nawilżyłam tym ręcznik i połozyłam w pokoju....będzie mu się lepiej oddychać.

[ Dodano: 2007-11-18, 09:27 ]
Dzieńdoberek Baboski, u nas choroba, katar. kaszel i temperatura :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 lis 2007, 11:54

Dzień dobry

Maggie, całuski dla Was ... dużo zdrówka życzymy ....

Mi wczoraj malwinka usnęła dopiero po 2 ml hydroksyzyny - to lek uspakajający (na recepte :ico_wstydzioch: ) - no ale juz nie miałam na nia sposobu ... chyba kupię jej jutro jakiś melisal lub coś podobnego na uspokojenie na bazie ziół ... bo przecież wieczorem i w nocy nie można z nią juz wytrzymać .... Ona tak maleńko śpi :ico_olaboga: raz w ciągu dnia i to na siłę i naprawdę rzadko kiedy ten sen trwa dłużej niz godzinę .... - rozmawiałam kiedys z moja szefową ... mają Emilkę młodszą od Malwinki o 3 dni ... Ania mówiła że w ciągu dnia śpi nawet do 3 razy ... no ale za to podobno przespała dopiero 2 noce od urodzenia ....hm ... coś za coś ... za to Emilka śpi w łóżeczku w swoim pokoju ... i Szefowa ma zasadę że nie weżmie jej do siebie .... za to Malwinka może z 2 noce w zyciu sapała w łóżeczku ... i to nie wiem .... śpi ze mną i tak daje czasu .... ja nie wiem co to z tymi dziećmi się dzieje .... :ico_wstydzioch:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 lis 2007, 12:10

Aginka, to nockę masz ciężką...myśle że Twoja szefowa ma dobrą zasadę...to pózniej zaowocuje pozytywnie i dla niej i dla Jej córki...ja nie mam serca nie wziąć Antosia do naszego łóżka jak chce...choć wiem że to dobre nie jest..a może to z mojego lenistwa...poprostu łatwiej mi szybko go zabrać wtedy szybciej uśnie...chyba nie jestem dobrą matką :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

Antoś już powoli zaczyna się bawić i nie wymaga noszenia na rączkach...czyli zaczyna się lepij czuć...tylko ten katar :/

A co z Justynką i Adusią, co z Iwonką i Piotrusiem, Kaoli juz całe wieki nie było...chyba juz o nas zapomniała.... :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości