beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

11 mar 2011, 13:29

zdaje się ze od poniedziałku dam sobie spokój z pracą na to wyglada.
hm czyzbym to tylko ja była taką "harcerką"???? :ico_oczko: i zamierzała pracowac do końca kwietnia.

wiesz, wolę przestać, bo nie wiem co powoduje te dziwne bóle w podbrzuszu. Chociaż podejrzewam, że to zmartwienie chorobą w rodzinie. Akurat teraz jak nie moge pojechac do rodziców...boshe czasem wydaje mi się ze zwariuję :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

11 mar 2011, 13:32

wiesz, wolę przestać, bo nie wiem co powoduje te dziwne bóle w podbrzuszu. Chociaż podejrzewam, że to zmartwienie chorobą w rodzinie. Akurat teraz jak nie moge pojechac do rodziców...boshe czasem wydaje mi się ze zwariuję

no pewnie, że tak... zawsze najważniejsze jest zdrowie i ja jakby mi tylko cos dolegało to tez nie patrzyłabym na nic tylko poszła na zwolnienie, a wiem ile potrafi złego zrobic stres i zdenerwoawanie.... i wiem, że kazdy mówi a nie denerwuj sie , nie przejmuj sie ale to się tak nie da... a szkoda.... Beti trzymaj sie jakoś i staraj się bardzo nie denerwowac bo to nic dobrego teraz dla Ciebie!!!

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

11 mar 2011, 14:10

beti, ja miałam straszne bóle podbrzusza i lewej strony. Uczucie jakby to były skurcze, napinanie się i twardość nad spojeniem łonowym całego podbrzusza. Moja doktorka powiedział mi że mam brać dodatkową ilośc magnezu. Że mam leżeć z uniesionymi do góry nogami bo to prawdopodobnie od kręgosłupa. Ból minał. Jak wraca stosuję sie do jej rad.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

11 mar 2011, 14:15

Właśnie boli mnie podbrzusze i lewa strona, brzuch jakiś taki twardy, napięty. Naszykowałam już nospę, ale dostałam własnie nowy magnez od lekarki i czekam zeby wziąść druga dawkę. A jaką duża zażywasz wtedy??? Po prostu nie wiem co lepsze.Chyba na chwile obecna cudownym lekiem byłoby nagłe ozdrowienie taty... :ico_sorki: W ogóle to mam takie wrażenie jak bym chodziła ciągle na wciągniętym brzuchu.
Dzięki Laski. Buziaki dla Was wszystkich

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

11 mar 2011, 16:03

ja mialam raz okropne skurcze jak bylam w pierwszej ciazy i lekarz kazal brac nospe, ale nic nie pomagala, jak przestalam sie przeforsowywac, wiecej odpoczywac samo ustalo, ale co sie nacierpialam i w bylam stresie o dziecko to moje :ico_olaboga:

zirafka a wszedzie w budzetowce beda podwyzki, czy tylko u was w zakladzie?
ja mysle ze nawet jakbys poszla na to krotkie zwonienie to by cie podwyzka nie ominela, z reszta nie miala by prawa cie ominac, bo niby dlaczego, to by byla dyskryminacja :ico_noniewiem:
ja mysle pracowac do maja wlasnie z takimi przerwami, nie wiem tylko co na to w pracy powiedza..a i mnie jeszcze bedzie blokowac prowadzenie samochodu, bo ok 15 km musze dojezdzac i jak sie nie bede juz za kierownica swobodnie miescic to bede musiala szybciej zrezygnowac z pracy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

11 mar 2011, 16:19

beti, ja mam zestaw witamin GynVital. Jeśli mi się spina i twardnieje brzuch biorę Biolectra Magnesium Direct 300MG. Jeśli ból nie mija po godzinie biorę kolejną saszetkę. Przeważnie drugiej brać nie muszę. I tak jak mi zaleciła doktorka leże z nogami do góry. Powodem mogą być też wzdęcia. Wtedy piję herbatkę z Fenchel-em.
nagłe ozdrowienie taty... :ico_sorki:
To tak źle? Zdrowka dla taty.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

11 mar 2011, 17:59

bo to prawdopodobnie od kręgosłupa
mi się własnie wydaje, że te wszystkie bóle to własnie od kregosłupa się biora ... ja przez dwa lata myślałam i lekarze mnie w tym umacniali, że boli mnie lewa nerka i to do tego stopnia, ze leżałam w szpitalu i robili badania i w sumie nic nie wskazywało na nerkę , i badania ginekologiczne mi przeprowadzali, i sonde wprowadzali a cuda świata mi robili i leczyli "chorą nerkę" aż do lipca ubiegłego roku - posżłam na usg prywatnie bo mnie bolała rzekoma nerka co pani doktor stwierdziła ( po uporzednim zbadnaiu moczu ) ? ze to kręgosłup i te wszystkie bóle to od kręgosłupa , bo to wszystko promieniuje do klatki piersiowej i na dłó brzucha. Dostałam zastrzyki , maści do smarowania i po 5 dniach jak ręka odjął. Aż do lutego tego roku, gdzie miałam straszne bóle i po masażach ustały.
zirafka a wszedzie w budzetowce beda podwyzki, czy tylko u was w zakladzie
nie mam pojęcia , ale to jest podwyzka o inflacje plus cos tam ( pewnie jakies "odpady" co zostanie :ico_oczko: )

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

11 mar 2011, 18:13

o inflacje to powinno byc wszedzie..musze zapytac w pon jak bede w pracy..zawsze to jakies 20-30 zl wiecej :ico_oczko:

ja musze sobie przyuwazyc te moje nocne bole plecow, ale tak sobie mysle ze to od spania na plecach, przynajmniej ost razem jak mnie obudzil ten okropny bol to lezalam na plecach z glowa nieco wyzej, a od tego czasu spie raz na jednym raz na drugim boku i nic mi sie nie przytrafilo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

11 mar 2011, 20:15

zawsze to jakies 20-30 zl wiecej
no może ciut cit więcej ale nie popuszczę bo juz raz tak o mnie zapomnieli i niby mieli mi to dac a w sumie wyszło, że dostalam ale tylko to co wszyscy a jeden rok mi całkowiecie przepadł ...
o inflacje to powinno byc wszedzie..
no pewnie, że tak!!!!

[ Dodano: 2011-03-11, 19:17 ]
ja miałam straszne bóle podbrzusza i lewej strony.

no to identycznie jak ja i to jest to o czym pisałam wcześniej.....kręgosłup!~~

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

11 mar 2011, 21:02

heja ja no mo0mencik - tylko powiedziec i przeprosic , że mnie dawno nie było :ico_wstydzioch: i stwierdzic , żde bedę moiała syna :-D po cichu marzyłam o córce - ale cóż - będę w 3 ciazy :-D
cos doczytałam o pracy - ja tez chyba do końca kwietnia ... ale mam juz dośc - bo - mam dośc - ból pleców i wogóle . bedę później - doczytam wszystko i odpisze :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość