Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 sie 2007, 14:06

dziewczyny mam pytanie...
te krosteczki nie znikaja z buzki leosia... sa takie drobniutkie rozsypane glownie na czolku.. bo na policzkach bardziej pojedyncze i w niwielkiej ilosci.. ale wczesniej bylo podobnie jak na czole..
ma je nawet na uszkach... mama teraz dopatrzyla sie jakby jakij wydzielinki z nich w uszku... nie wiem cholera.. czy to rzeczywiscie ten tradzik????
czy moze jakas alergia?? nie wiem jak to odroznic????
jak wyglada tradzik a jak alergia?? i czym charalteryzuje sie skaza bialkowa? m=bo juz mam schize.... w sumie jem wiele rzeczy ale wczesniej ich nie jadlam i tez to mial.. wiec nie sadze zeby to bylo spowodowane ostrym jedzeniem czy pomidorami...

a najgirsze ze one sie rozprzestrezniaja.. zaczelo sie od policzkow.. potem czolo.. uszka.. brodka.. pod brodka.. a teraz juz dochodza do klatki piersiowej i jkaby ida w dol...
moze ten plyn oilatum pomoze...
ale jesli uczulenie na plyn czy proszek to chyba pojawilo by sie na ciele a nie na buzi.. co nie???
przemywamy buzie tylko woda ale smarujemy tez oliwka bo jest taka sucha bez tego...

i co sa jakies pomysly????/

jutro kolejna wizyta u lekarki...

frydza ciesze sie ze mala zadowolona i ty rowniez.. to najwzaniejsze hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 sie 2007, 14:27

Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2007-08-05, 14:29 ]
Madziorka moja Wiki miala tak samo tylko nic jej sie z tych krostek nie wydobywalo :ico_oczko: moze to alerigia no niewiem juz sama :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

05 sie 2007, 16:30

a my dziś kończymy 2 miesiące! prosze i z tej okazji wyszedł mi 300 post! WOW :ico_szoking:
bylismy dzis na spacerku nad jeziorkiem...
kamilko, ciekawe jak tam żagle.. od rana mówia o tym na rmfie

magda - to przykro, ale wiesz, jak sie rodzi dziecko czesto pojawiaja sie wieksze kryzysy.. z czasem bedzie tylko lepiej

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

05 sie 2007, 17:08

avisek wlasnie gdy urodzil sie nasz wyczekiwany synek zaczelo sie psuc nie rozumiem :ico_placzek:
a tu wklejam foty z wypadu na zaglowce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 sie 2007, 17:22

frydza fajne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-05, 17:23 ]
madzia a jak bylo na zaglowkach?? spotkalas kamilke?? :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

05 sie 2007, 17:25

nie tam tyle ludzi 3 tys ledwo z wozkiem sie miescilam :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

05 sie 2007, 17:40

Hej hej

No ja też właśnie z żagli wróciłam Zaraz foteczki wkleję. Ależ tam ludzi i gorrrrrąco.
Teraz kolega przyszedł i już z jarkiem drinkują. A za chwilę dalej się przenosimy do mojej przyjaciółki i tam dalszy ciąg imprezki.

U nas chyba ok. Chyba, bo rano mały penisek jeszcze jakiś pulchny był, al;e teraz po powrocie z tych żagli wrócił do normalności i modlę się, żeby już tak zostało, zobaczymy.

Madziu tak mi przykro. Nie ciekawie, że tak się kłócicie. Faaktycznie po urodzeniu dziecka w wielu związkach suę psuje, bo to ciężki okres jest. No ale musicie rozmawiać i próbować to przetrwać. Jesteście dla siebie stworzeni, przeciez wiesz... Jutro na pewno się pogodzicie. Trzymam kciukasy. No i uśmiechnij się malutka :ico_haha_02:

Juli czekamy teraz na relacje i zdjęcia z chrzcin. Nasza kolej za tydzień.

Alinko buziaki dla Waneski. A mój Tomek też wole jak siedę i z nim gadam niż jakieś tam zabawki. Nie martw sie, na pewno dziecko będzie się lepiej rozwijało jak poświęcicie mu wiecej uwagi, nie zaszkodzi na setę. Tomek ma niewiele zabawek. Właściwie kilka grzechotek, które w prezencie dostał i matę (fajna sprawa). Najczęściej jednak kładę go koło siebie na łóżku i gadamy sobie i się śmiejemy, a on później zasypia i tak sobie zostaje, albo go do łóżeczka wsadzam - róznie. Ale na rękach go nie noszę, to przywilej dziadkow jak przyjeżdżają hihi.

Avisek i dla was brawa z okazji 2 miesięcy. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka ciężko cos na odległość powiedzieć o tych waszych krostkach. Wiem tylko, że skaza to taka szorstka skóra się robi, szczególnie na policzkach i za uszami.
Mi z tych krostek też nic nie wyciekało, także może lepiej faktycznie zacerpnij rady lekarza. Tak czy inaczej to na pewno nic groźnego więc się nie stresuj. A alergia to różnie może być, ale to raczej na całym ciele by wyskoczyło, tak myślę.

No to teraz zdjątka wkleję.

Tak to wygląda. Troche ludzików co? Ale to i tak nic, bo słabe ujęcie. Ludzi normalnie cały Szczecin.
Obrazek

Tutaj Kamilka z Jareczkiem. Koleżanka obcieła nam Tomka hihi.
Obrazek

mamusia z synkiem:
Obrazek

Mały miał w nosie imprezkę i całą przespał:
Obrazek

A tu oczywiście widać cudowne umiejetności robienia zdjęć mojego męża. Miałam byc ja z Tomkiem, statek i scena koncertowa... prawie mu wyszło...jestem aż JA! :-D :-D :-D
Obrazek

No dobra uciekam, bo mały sie przebudza. Zaraz cycek i spadamy w gości. Buziaki.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

05 sie 2007, 17:49

Dziewczyny, ze chrzcinami naszej Malutkiej wszystko się popiep...ło :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Termin klechom nie pasuje, g...o ich obchodzi, że chrzestni już 2 miesiące temu urlop brali żeby do Polski przylecieć (kapelan powiedział, że on w tym miesiącu 2 razy za granicę leci i godzi to ze swoimi obowiązkami i że chrzestni mogą sobie drugi raz przylecieć do Polski :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ). Aha, i jeszcze do tego chce nam ku..a chrzestnych wybierać!!!!! Bo niby chrzestni MUSZĄ być katolikami(jedno z nich nie jest), a to g...o prawda! Niedawno kolega Krzysia był w identycznej sytuacji i nikt mu w kościele katolickim nie robił problemów z racji tego, że jest wyznania prawosławnego. No i został ojcem chrzestnym swojej bratanicy czy tam siostrzenicy!!! Mamy niezłego doła z Krzysiem z tego powodu. Moje kochanie pójdzie zapytać jeszcze do innej parafii zapytać. Ja zostaję, bo jak znów usłyszę coś takiego, co Krzyś dziś od kapelana, to normalnie nie wytrzymam i powiem co o tym wszystkim myślę, a wtedy chyba w całej diecezji nie zechcą nam Helenki ochrzcić, bo to jest (jak mawia mój znajomy) czarna mafia z rozbudowaną administracją i służbami informacyjnymi sprawniejszymi niż wywiad niejednego kraju.
K. i ja jesteśmy nowi w naszym miasteczku, więc na razie do żadnej tutejszej parafii nie jesteśmy zapisani. Także jest szansa, że uda się załatwić wszystko po naszej myśli. Trzymajcie kciuki żeby jakiś ludzki ksiądz się trafił ......
Sorki, że się tak wyżalam, ale po prostu coś mnie trafiło!!!! Nawet nie wyobrażałam sobie, że można odmówić dziecku chrztu (bo suma sumarum na to wychodzi).

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 sie 2007, 17:53

kamilka super foteczki hihi swietnie wygladasz mamciu hihi
dzieki za rady.. u lekarki bylam juz w czw ale jutro kazala wpasc na kontrol
pewnie nic nowego nie powie
ale ja jestem dobrej mysli
tylko juz sie niecierpliwie i chcialabym zeby mial taka gladka buzke hihi a nie jak mama wiecznie cos na twarzy brrrrrrrrr

musze pochwalic leonka ze dzis przespal pierwszy raz cala msze.. odkad sie urodzil to w kazda niedziele jezdzimy z nim do kosciola.. od 4 dnia jego zycia hihi taki maly anioleczek nam rosnie
ale zwykle w kosciele bywal marudny i niespokojny a tu prosze dzis odmiana hihi
a teraz zmykamy z kumplami do parku.. oczywisie leosia i babcie tez zabieramy hihi

kamilka zycze wesolej imprezki

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

05 sie 2007, 17:54

Alinko, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Waneski z okazji pierwszego miesiąca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Cieszę się, że znów fajnie układa Ci się z Karolem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Magda, mam nadzieję, że już sobie wszystko wyjaśniliście z mężem .... A może on po prostu czuje się zazdrosny o Waszego synka ... ?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość