Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

13 wrz 2007, 15:32

Violu Milenka prześliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ma tak piękne duże oczka :ico_oczko: Oj chłopaki będą latać

Malhyn ja mojej małej pozwalam zasnąć przy lampeczce i świeci się dopóki my się nie położymy spać. A później przy każdym karmieniu zapalam lampeczke, ale jak ją kłade z powrotem do łóżeczka to gaszę. :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-13, 15:34 ]
Abegano to wielkie brawa :ico_brawa_01:
Ja dzięki temu, że miałam wszystko w brzuchu to wychodząc ze szpitala wcisnęłam się w moje spodnie z przed ciąży :ico_sorki:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

13 wrz 2007, 15:39

Viola, niby mam niby nie...... Wisi mi w szafie jakaś garsonka, mój komplecik ze ślubu..... Ale jak każda kobieta chciałabym sobie sprawić coś nowego...Obrazek

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

13 wrz 2007, 15:56

hello laseczki, od rana próbowałam tu do was cos naklikac, ale ciagle cos mi przeszkadzało, a wczoraj mi sie internecik zbuntował :ico_noniewiem: ale juz jestem :-D
Milenka śliczna księżniczka :ico_brawa_01: A ty jej dzis chyba rewie mody robiłaś :-D mój Pawełek nie jest az tak wyrozumiały przy przebieraniu :-D
a u mnie wczoraj kolezanka była z taka roczną księzniczka i normalnie sie prawie w niej zakochałam, taki słodkie dzieciatko, ale wiem ze dobry zakup zrobilismy z tym kojcem, bo jej sie stasznie spodobał :-D
Co do figurki to ja narazie wchodze w dwie pary spodni, niestety te jjedne to juz ledwo dysza wiec w sumie jest jedna para, ale moze sie wkoncu wybiore sie na basenik to moze jeszcze w jakies sie wcisne :-D
A my tez śpimy z maluchem w jednym pokoiku i jak na razie przy zaswieconym swiatełku, ale mezulek zainstalował sciemniacz wiec jest praktycznie ciemno :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

13 wrz 2007, 16:45

Violu pieknie wyglada Milenka w sukienkach a te jej oczka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Urocze.
Abegano no to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja jeszcze musze poczekac :ico_placzek:
A moja Juli spi przy zgaszonym swiatelku tylko zapalam lampeczke do karmienia.Ja spuszczam jeszcze rolety to zupelnie jest ciemno jak w d.... :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

13 wrz 2007, 16:57

i co tu takie pustki :ico_szoking: ja włąśnie wróciłam z maluszkiem ze spacerku, udało mi się go uspać i teraz śpi w ogródeczku w wózeczku, a mnie to czeka jeszcze prasowanko malucha ciuszków, ale akurat ja to lubie :-D
a u was tez tak zimno, bo u mnie dalej pogoda pod zdechłym azorkiem, naszczęscie nie pada :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

13 wrz 2007, 17:04

a ja buszuję na allegro...Obrazek
ogldam ciuszki dla mnie i zestawiki dla Natalki.....Obrazek a Mała śpi...... Od 14.30..... Pomyłam gary zjadłam obiad.....i tak mi coś nudno... Mogłaby juz wstaćObrazek

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

13 wrz 2007, 17:35

Aga prawda, że jak maluchy śpią za długo to nie ma co robić :ico_oczko: Ja teraz z moja małą się bawie grzechotkami, teraz ją zostawiłam i już mnie woła auuuu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

13 wrz 2007, 18:25

pochwalę sie nowym zakupem...
wygrałam aukcję na allegro...
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=240637469
jak wam się podoba?

[ Dodano: 2007-09-13, 18:55 ]
ULA_TOMEK pisze: a mnie to czeka jeszcze prasowanko malucha ciuszków, ale akurat ja to lubie :-D
a u was tez tak zimno, bo u mnie dalej pogoda pod zdechłym azorkiem, naszczęscie nie pada :-D


Ula ja tez mam stosik ubranek Milenki do prasowania...ale poczekam, az mała zasnie...albo tatusia namówię, zeby córuni kiecki wyprasował :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

na dworek dzis nie wychodziłysmy... :ico_nienie: ...bo zimnica....a do tego jeszcze zimny wiatr...brrrr ..ja chcę lato!!!!!!!!

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 wrz 2007, 19:00

Julii :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Milenka jak zwykle śliczna

kochane, Sandra16 nie może wejść na TT, pracujemy nad tym, żeby znowu do nas dołączyła, jak będę miała od niej wieści, to Wam napiszę
a Tadzio ma takie małe chrosteczki na buzi(policzki i czoło), ale do tego są szorstkie i mam nie jeść tylko mleka i jego przetworów, nie rozciąga się to na jaja i inne
a co do kreacji na chrzciny, to dziś przeleciałam multum sklepów i efekt = zero, kompletnie nic nie ma na mnie, co byłoby fajne i łatwo ściągało się do karmienia :ico_placzek:
dziewczyny Tadzio źle zniósł szczepienie, bo nie chciał spać całą noc (i nawet pierwszy raz z usypianiem po kąpieli był problem), za to dzień prawie cały przesypia i aż go budzę na karmienie, mam nadzieję że mu przejdzie, przy Wiki nie miałam takich problemów, za to ona była uczulona na szczepionki z kolei

malhyn ja gaszę światło całkowicie, ale dzieci są różne, niektóre się boją ciemnosci

viola szalejesz kobieto, ale znam to, przepiękny strój dla malutkiej, Milenka na pewno będzie ślicznie wyglądać, koniecznie wklej nam foteczki

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

13 wrz 2007, 19:11

Hello, a ja już poprasowałam, a maluszke troche pospał na podwóreczku, ale musiałam przy oknie stać bo sam był w ogródeczku, :-D
Violu śliczne cudo zakupiłaś, chyba bede musiała tez tam zajrzec moze znajde coś ciekawego dla mojego malucha :-D
a prasowanie to moja działka, bo jak mój mezulek raz sie wział za prasowanie to przypalił maluchowi śpioszki, bo chciał wyprasowac też metkę, tylko ona chyba nie chciała się prasować :-D i sie roztopiła :-D
Basiu oj to się przeżyłaś z tym Tadziem, a jeszcze tyle szczepionek przed nami, ale moze następne lepiej przeżyje :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość