Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

02 sty 2008, 09:20

Hej dziewczynki w tym Nowym 2008 roku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja nareszcie mam czas do Was zajrzec i sie przypomnieć .Tak to jest na Świetach ,że człowiek cały czas zaganiany :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: A jeszcze jak mąż był przez cały ten czas to trzeba było korzystac i wykorzystac jego obecność póki sie mogło :-D :-D :-D Ale niestety co dobre to szybko sie kończy :ico_placzek: :ico_placzek:
My bylismy na Sylwku u znajomych ,ale ja nie lubie takich imprez :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Mało ludzi ,wszyscy sie pospijali ,zero tańczenia ,a ja lubie tańczyć :-) :-) Ja tez wymieszałam szampana z wódka i taki był efekt ,że szybko zanęłam ,tzn:padłam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Dzieci były u mojej mamy-Bartosz zasnął juz o 22 ,Kasia też ,ale o 24 obudzili ja i oglądała i puszczała fajerwerki z dziadkiem :-) :-)

BASIU JA ZAPOMNIAŁAM ,ALE PÓŹNIEJ NIŻ WCALE

[size=150]DROGA WIKTORIO
Z OKAZJI URODZIN ŻYCZĘ CI
ZDRÓWKA BO TO DLA CIEBIE
JAK I TWOJEJ MAMY NAJWAŻNIEJSZE
ORAZ UŚMIECHU OD UCHA DO UCHA
ORAZ WIELKIEGO SZCZĘŚCIA
ŻYCZY DORA Z DZIEĆMI
[/size]
Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

02 sty 2008, 12:56

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
dora dzięki za życzenia dla Wiki
co do Sylwestra to i tak miałaś lepiej, bo ja w domku w łóżeczku go spędziłam (zresztą i tak nie byłoby z kim dzieci zostawić, nie mówiąc o Tadziku-ssaku), ale masz rację tańce w Sylwestra są obowiązkowe, więc masz już życzenie do spełnienia noworoczne, aby w przyszłego Sylwestra było tańcująco

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

02 sty 2008, 21:15

Witajcie w nowym roku,aby był lepszy od poprzedniego
Pozdrawiam Was serdecznie

wszystkiego naj naj dla Wiktorki spoznione zyczonka ale szczere
sle magda 75 z rodzinka :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

ja sylwestra tez spedzalam w domciu a Gabi przespala a Daniel wytrwal do konca :-D

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

02 sty 2008, 22:57

I ja się dołączam do życzeń.Dużo dużo zdrówka,wszystkiego najlepszego dla Wiki,
A również wszystkiego dobrego w nowym roku 2008.
Moja Weronika tez niedługo ma urodzinki 17 stycznia. :ico_haha_02:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

03 sty 2008, 13:33

dzięki dziewczyny
oj to teraz znowu zaczną się imprezki na całego
buziaki dla was ode mnie Wiki i Tadzika

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

03 sty 2008, 23:27

Oj zaczna sie ,zaczną mój Bartosz kończy 2 latka 23 stycznia :-) :-) Ale ten czas zleciał :ico_szoking: :ico_szoking: A to taki ''mały terrorysta'' :ico_olaboga: :ico_olaboga: Ale za to jaki kochany :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

03 sty 2008, 23:30

dora to jeszcze nic, poczekaj do 3 urodzin, to przybędzie ci o kilka siwych włosów więcej, ja codziennie sprawdzam w lustrze, bo to co moja gwiazda wyczynia... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

06 sty 2008, 18:23

Basiu w tym sęk ,że ja juz mam siwe włosy ,tylko tego nie widac :-D :-D A Tadziu tez taki rozrabiaka/ Bo mój Bartosz to normalnie rozwala wszystko i wszystkich w domu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Przyznam sie ,że trzeba miec do niego mega wielka cierpliwośc ,a ja ....juz je prawie...nie mam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_oczko: :ico_oczko:
Ale u mnie równowaga -Kasia -aniołek ,Bartosz -diabełek :-D :-D Chociaz ostatnio Kasia sie nie daje i tez juz mu pare razy kuksańca dała w bok :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
A tu pokaze Wam parę zdjec moich smyków z Swiat :ico_oczko: :ico_oczko:
Bartosz wyjada ciastka z choinki
Obrazek

Kasia
Obrazek
spioszki
Obrazek
Bartosz
Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 sty 2008, 22:41

słodkie aniołeczki, a Bartoszek nie wygląda na małego gagatka
u mnie Wiki też generalnie grzeczna, choć teraz taki wiek, że psoci i daje w kość
mnie też czasami brakuje cierpliwości, a szczególnie wtedy, kiedy jestem niewyspana, a oni rozrabiają

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

07 sty 2008, 22:38

Śliczne te twoje dziciaczki Dora.
Dzieci nam rosną -leci ten czas,a tu niedługo kolejne urodziny.
No Weronika teraz w czwartek będzie miała bal karnawałowy-chce być wróżką.Jutro będzie ktoś z wypożyczalni strojów to wypożyczę strój wróżki.A w piątek mają przyjść do przedszkola dziadkowie i babcie i będzie przedtawienie przygotowane przez poszczególne grupy.Mojej Weroniki I grupa Biedronki będzie miała o 9.Dzisiaj dała zaproszenie na tę uroczystość. :-)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość