Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

25 cze 2008, 22:01

delicja pisze:Mordeczka a co Ty w Bałtowie byłaś????
Kurcze Delixcja jesteś trzecią osobą ktora mnie o to pyta :-D a ja nawet nie mam pojecia gdzie to jest hahaha. Byłam na spacerku nad Wisła ..tak z kilomert od mojego bloku :-D
jogobella, czesc... ale Twoja Laura sie zmieniła hoho :D dawno Cie nie było ale fajnie ze jestes :-D

[ Dodano: 2008-06-25, 22:18 ]
hektorka pisze:hello

M0rD3CzKa, fajowe zdjecia, Kacperek taki duzy, a starszy synek to przystojniak, ja mam 156 to mnie juz chyba dawno przerósł

Hektorka ja mam 173 a on o centymetr odemnie mniejszy hahahah :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 cze 2008, 23:20

Cześć :-)
ja tylko na chwilkę bo moja panna ma cosik złe sny :ico_noniewiem: Pewnie następne ząbki :ico_noniewiem: M0rD3CzKa, Ależ mi ten zięć rośnie :ico_olaboga: Przystojniaczek z niego :ico_brawa_01: :-D Ja nie wiem, gdzie Ty byłaś, może w Afryce? :ico_oczko:
Delicja, pytałam męża, ale on nie wie nic o takim komisie, jutro spytam Taty, bo dziś nie miałam okazji. Tobie chodzi o takie naczepy do Tirów? Sorki, ale ja ciemna jak tabaka w rogu jeśli chodzi o tę branżę :ico_wstydzioch:
Caro, teściowa już na emeryturze. Póki nie mam perspektyw na pracę, to nie ma gadki na ten temat, przynajmniej nie przy mnie. Ale jakieś plany chyba ciągle mają, bo R brat po 3 piwkach jest niezwykle rozmowny i jakieś marzenia snuje :-D Powiedziałam mu (im) tylko tyle, żeby byli łaskawi nie podejmować decyzji dotyczących mnie i mojego dziecka bez mojej wiedzy. Od tamtej pory cisza w tym temacie :-) A w ogóle teście nie byli u mnie od urodzin Julki... Trzeba było kilka argumentów wytoczyć- nie, nie takich jak z armaty :ico_nienie: Ale niechcący pomógł mi mój szwagier, który wygaduje brednie jak 5 letnie dziecko, a teściowa mu wierzy jak nikomu. I on nakłamał w obronie własnej, ona mu wierzyła i mam spokój :ico_oczko: Ale jutro mają przyjechać na głośne i niemal pisemne zaproszenie R. Raz na 3 miesiące jestem w stanie ich znieść :ico_oczko: W ogóle, to już o tym nie pisałam, bo jakoś zapominałam- to jestem już zła synowa- ponieważ mam własne zdanie i jasno mówię co mi nie po drodze :ico_oczko: Bez awantur, ale dobitnie. A idealna synowa, ich zdaniem nie ma prawa sie bulwersować, o własnym zdaniu nie wspominając... No i postęp: przed każdą wizytą zawsze dzwonią i korzystają z dzwonka :-D Ale mniejsza o nich :-)
Acha Jogo- ale Ci córa wyrosła!!
Idę po prysznic dopiero. papa

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

26 cze 2008, 01:52

Kolka, witaj Kochana w klubie zlych synowych,ja juz tam od dawna jestem,a przedtem dlugo siedzialam w klubie fatalnych kandydatek na zone.Niech sobie ta Twoja wspaniala tesciowa odpoczywa na emeryturce,mam nadzieje,ze teraz nie bedzie miala ochoty z powodu nadmiaru czasu na czeste odwiedziny u Was.Niech zostanie raz na kwartal,to bardzo fajna tradycja i najchetniej sama bym ja wprowadzila tylko jak??? :ico_noniewiem:

Mordeczka-szczescie w nieszczesciu z ta Twoja urocza Kingusia,najwazniejsze,ze nic powaznego sie nie stalo.Gratuluje nowego czlonka rodzinki.Piekne te nowe zdjecia i widze,ze wszystkie Twoje dzieciaki sa niesamowicie do Ciebie podobne.A na tym zdjeciu ze starszakiem to wyglada na to,ze on juz Cie przerosl...A Kacpi,jednorazowy,przystojny rosly mezczyzna. :ico_brawa_01:

Hektorka-moj maly zboj to tez najchetniej pilby same mleczko,mysle,ze to chwilowa fanaberia byc moze spowodowana wyzynyjacymi sie zebami.Trzeba przeczekac.Pisalas wczesniej o otwartym oknie w sypialni .Ja mam otwarty na tzw kipe czyli lufcik, pediatra od poczatku mnie uczulala,ze to bardzo wazne,a moim sposobem na to,zeby sie nie odkopal jest spanie w spiworku np,takim jak ten,ktora dzis kupilam:
http://www.tchibo.de/is-bin/INTERSHOP.e ... KU=0014439

Delicja-a co to takiego Beltow,bo ja juz sama zaintrygowana.Pewnie lata tam tez taki Dinus albo cus,ze wszystkim sie kojarzy :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-26, 02:25 ]
Jogus-slicznie,ze masz wakacje!!!Brawa dla twojej coreczki za osiagniecia.Przegladnelam twoje zdjecia na NK i widze,ze piekne z Was dziewczyny.No i wyslalam Ci zaproszenie na NK,mam nadzieje,ze mnie zaakceptujesz :ico_haha_01:

Mroweczka-ja marze,zeby miec taki zgrabny brzuszek jak Ty,Boze juz nie pamietam kiedy taka szvczupla bylam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Ciesze sie,ze Twoj i Caro maz pomagaja Wam w opiece nad dzieckiem.U mnie raczej wszystko na mojej glowie 24 godziny na dobe,ale ja w ciazy nie jestem,wiec narzekac nie moge choc sil juz czesto brak.

Caro-mam nadzieje,ze zagrzeje Wam wkrotce slonko i bedziesz mogla basen wyciagnac na powierzchnie :ico_haha_02: Z tymi wczasowiczami porozbieranymi na maksa niezle mnie ubawilas. :ico_haha_01:

Kamelek-jak tam sobie radzisz?U nas tez byla straszna burza z gradem :ico_szoking: jakiego w zyciu nie widzialam.Wielkosci jajka kurzego,a ja glupia na spacerku bylam.smiertelnie balam sie o Antosia,ze mu ten grad krzywde zrobi.Koszmar!!!Jak ja nie lubie burz!

Na pewno wszystkie mi zazdroscicie,ze za dwa dni przyjedzie do mnie Kasia z rodzinka.Nareszcie bede mogla wypic lampke wina z jedna z Was nie tylko wirtualnie.Szafa z trunkami mojego meza wielka,wiec nie wiem czy szybko ich wypuszcze w dalsza droge :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-26, 02:28 ]
Kari-Ty masz super z tymi weselami,bez przerwy na jakies smigacie,czy Wy macie czasami wolny weekend?Pozdrawiam,moze jak bede w Zakopanem tego roku to uda nam sie spotkac gdzies tam na kawce no i na maselku ubitym przez Twojego Krystianka?

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

26 cze 2008, 10:51

witam z kawką ..ale widze ze sama ją musze pic... teskni mi sie za czasami kiedy bylo nas tu duzoooo :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

26 cze 2008, 12:40

M0rD3CzKa, tak ttylko zapytałam, bo dinozaura zobaczyłam :-D
katrin w Bałtowie kiedyś odkryli jakiś ślad dinozaura no i ktoś wpadł na pomysł, żeby wybudować tam jakiś park z dinozaurami. A ponieważ to moje rodzinne strony to już tam byłam. Od mojej rodzinnej miejscowości do Bałtowa jest kilka km :-) ALe musze przyznać, że niezłą kasę ktoś na tym trzepie. w2stęp od każdej osoby to ccoś około 30 z. Dinozaury tandetne, bo z plastiku :-D ale dzieci mają tam niezłą frajdę. są place zabaw, mnóśtwo żarcia, dobre gofry, więc jak ktoś nie ma co zrobić z wolnym dniem i kasą zapraszamy do Bałtowa :-D
kolka tak to chodzi o naczepy do ciągników siodłowych. wywrotki :ico_haha_02:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

26 cze 2008, 14:25

No widzę, że wczoraj popisałyście jak nigdy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , wreszcie :-)

Joguś jak Cie tu dawno nie było, dobrze,że są wakacje :-)

Mordko pieknie wszyscy wygladacie :-) :-)

Katrin wczoraj myślałam już że będzie plusk plusk, przed południem poszliśmy na spacer nad morzem, pogoda śliczna, dżwonie do mamy,zeby napusciła wody do baseniku, ja juz zadowolona, przyszlismy do domu, a po pół godziny, zrobiło się szaro buro i do nonono :ico_zly: :ico_zly:
No i oczywiscie czekamy na dzjecia ze spotkania :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

26 cze 2008, 15:58

M0rD3CzKa pisze:teskni mi sie za czasami kiedy bylo nas tu duzoooo :-D

mnie też. To były fajowe czasy :-) :-) :-)

katrin no pewnie, że zazdrościmy i czekamy na fotki. Ale wam fajnie :-)

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

26 cze 2008, 20:55

hektorka niewiem jaki termin...tak narazie wpisalam zeby mniej wiecej było... :-D


a ja dziś chyba miałam pierwszy raz takie w miare porzadne mdłości...tylko ja sama niewiem czy to mdłości czy nie bo czasemi bez ciaży mi jest niedobrze... :ico_noniewiem:

katrin ja szczupła byłam przed ciążą z Erykiem...teraz niedoszłam jeszcze do swojej wagi a tu 2 ciaza...az sie boje jak bede wygladac pod koniec... :ico_noniewiem: bo nawet teraz grubasek jestem :ico_olaboga:

jogobela śliczne z was kobitki :ico_brawa_01:

Mordeczka fajne te Twoje dzieciaki :ico_brawa_01:

u nas dzis pogoda w miare ale wiejeeeeeeeeeeee...

a niewiem czy pisalam...chalupke znalazlam :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

26 cze 2008, 21:36

Cześć Kobitki
Mróweczka, no to superaśnie że chałupke znalazłaś, opisz jaką ile pokoików, i czy ma duze podwóreczko tak jak chciałaś, to kiedy przeprowadzka????

caro, dziękuje ci za wiadomość o pogodzie, ja codziennie sledze prognoze bo w następną sobote jedziemy do Ustki na calutki tydzień i mam taką nadzieje że troszke słonka złapiemy.

katrin, az wam zazdroszcze tego spotkania, a co do spiworka fajny, ja również mam spiworek ale mały nie chce w nim spac.

Mój Kamilciu dzisiaj był kochany, nikogo nie krzywdził, na placu zabaw ze wszystkimi dziećmi się dzielił zabaweczkami, więc dzisiaj to aniołek, a nie taki diabełek jak wczoraj.

[ Dodano: 2008-06-27, 13:29 ]
Cześć
A co tu taka cisza, wszystkie chyba zapracowane.
To ja tez zmykam
PaPA do wieczorka

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

27 cze 2008, 13:51

hektorka, przeprowadzka bedzie jak bedziemy w PL bo lecimy z Erykiem 16 a przeprowadzac sie bedziemy 28...sam M bedzie przeprowadzał hihi pozniej On do PL doleci...sa dwie sypialnie i salon...podworeczko jest...niejest wielkie ale jest :-D :-D

bezludnie tutaj strasznie cosik :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość