Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 kwie 2008, 13:28

kasiekk - to sorki :ico_sorki: :ico_oczko: A mnie znowu chyba katar łapie - nosz nie wiem który to już raz w przeciągu ostatnich miesięcy :ico_zly: A wiadomo, że jak ja zakatarzona, to i mały zaraz podłapie - i będzie źle spał w nocy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

17 kwie 2008, 13:40

no co ty,nic sie nie stało hihi :-D
może nie podłapie,oby :ico_sorki: dla Ciebie zdrówka zasmarkańcu :ico_oczko: :ico_buziaczki_big: a ty który rok jestes?? nie chce mi ise wchodzic na profil

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

17 kwie 2008, 13:57

Kamizela ,witaj
biedny Twoj mezulek oby mu przeszlo a czy napewno to alergi?
zdroweczka dla chorujacych maluszkow :ico_buziaczki_big:

moja bez humoru placze i marudzi sama nie wie czego chce :-D
my po obiadku
o 16.00 Daniel ma probe w kosciele ojej juz tak malo czsu zostalo i komunia :ico_olaboga: juz zaczynam sie bac jak to bedzie i czy podolam :ico_sorki: zwazywszy ze Gabi to maly trzpiotek i oczy trzeba miec na okolo glowy :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

17 kwie 2008, 14:25

dasz rade Magda :ico_oczko:
mój jescze śpi,pogoda jak narazie nie zepsuła się :ico_haha_02: więc nie będziemy siedzieć w domu,jest 10 st to nawet nieźle,nie wiem tylko jak z wiatrem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

17 kwie 2008, 14:55

kasiekk, dzieki :ico_sorki:
ale to tyle jest do zrobienia :-D
super ze Kacperek spi :ico_brawa_01: a bedziesz go jeszcze raz kladla przed nocnym snem?ile razy spi w ciagu dnia?

moja teraz znowu zaczyna spac dwa razy :-D
pogoda do bani :ico_zly: siedzenie w domciu nas czeka dlaczego slonce poszlo sobie a bylo tak fajniusio i calodniowe siedzenie na powietrzu :ico_sorki: przez to Gabi nie wie czego chce :ico_olaboga:

to fakt trzeba dzieci dotleniac :-)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

17 kwie 2008, 15:04

nie no cos ty,on śpi tylko raz w dzień a czasem i wcale
i wiesz co dalej śpi,to juz 3 i pół godz :ico_olaboga: jak zaraz nie wstanie to go obudzę
ile bedzie spał :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-04-17, 15:05 ]
potem pójdzie spać jak zawsze o 21

[ Dodano: 2008-04-17, 15:12 ]
ide pomału ise pokręcić to moze wstanie
dość tego spania ,trzeba z domu wyjsć,głowa zaczyna mnie boleć :ico_olaboga:
do wieczorka
mam nadzieje że tu więcej kobitek przylezie :-D

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

17 kwie 2008, 17:36

hej
po wizycie , przeżyliśmy :ico_sorki:
kuba cały czas płakał kilka razy wymiotował , ale pani sie tym nie przejmował i dalej robiła swoje dawała warzywa ugotowane do gryzienia i pierś z kurczaka i kubuś płacząc , walcząc z odruchem wymiotnym jadł ale cały czas płakał :ico_olaboga: ale babka konkretna zleciła jeszcze 2 masaże to razem mamy robić 5 ale krótkich i mamy skontaktować sie z logopedą z miasta obok nas bo musimy jeździć raz w tygodniu ale ja się zapytałam czy nie możemy do niej jeździć raz w tygodniu moglibyśmy przecież a ona żeby spróbować w legnicy i jak coś to zadzwonić do niej i mamy plan że T zadzwoni w przyszłym tygodniu i zapyta się czy moglibyśmy jednak do niej a jak sie nie zgodzi definitywnie to pojedziemy do tej legnicy
ale tak bardzo bym chciała żeby to ona do końca prowadziła :ico_sorki:
dzięki dziewczyny
buziaki dla chorowitków tych małych i dużych( mąż kamizeli) :ico_buziaczki_big:
i dla gabi z okazji kolejnej miesięcznicy :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 kwie 2008, 18:05

ech dzis znowu pada...

taki beznadziejny dzien :ico_noniewiem:

Oskar pal 2,5 godziny..tez tylko raz dziennie spi w dzien a czasem tez wcale :ico_noniewiem:


ech dzis taki melanholijny dzis mam dzien, dzis mija 14 lat od smierci mojej mamy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

17 kwie 2008, 18:10

[*][*][*][/b] dla twojej mamusi
a ty kochana trzymaj się już prawie koniec dnia , jutro będzie lepiej :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
u was pada? u nas słonko ale chłodno kubuś na spacerze z dziadkami :-D chyba zaraz będzie wracał a ja posprzątałam mieszkanko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 kwie 2008, 18:28

no u nas leje i leje juz prawie drugi tydzien :ico_noniewiem: juz dawno na spacerze dlugim nie bylismy i nam powoi w domu odbijac zaczyna, chodzimy tylko na zakupy bo mus :ico_noniewiem:

juz moja pierdolka zaczyna byc spiaca...za niedlgo bede go szykowala do snu

posmigam pozniej na orbitreku a na 22 towszystko ze mnie "zejdzie"

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości