Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 kwie 2007, 00:25

hello kobietki!!!!!!!
dieki za pocieszenie sama jestem ciekawa co mnie spotka w tym tygodniu :ico_olaboga:
ide w tym tyg do poloznej, ale pewnie znowu nie bedzie miala czasu dla mnie, sama nie wiem czy tu zostac czy leciec do Polski, tak nas tu traktuja, troche lekcewaza a ja nie lubie jak mnie ktos poniza..... :ico_placzek:
ale w Polsce nic ciekawego nie czeka,
:ico_olaboga:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

01 kwie 2007, 01:58

heyyyyyyyy!!!
Jeszcze wpadlam na chwilke :-D
Lucy o ile pamiec mnie nie myli,to Ty dzisiaj masz urodzinki!!!! :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: Tak wiec kochana spelnienia tego wszystkiego o czym tylko marzysz,radosci,milosci,usmiechu kazdego dnia,i przede wszystkim zdrowego i wyczekiwanego synusia,szybkiego, malo bolesnego porodu i radosci z macierzynstwa!!!!10000 caluskow dla Ciebie i dla brzuszka!!!!!!

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

01 kwie 2007, 07:00

Hejka Kochaniutkie :-D O tej porze na TT chyba mnie jeszcze nie widziałyście :-D Ale co się nie robi jak ktoś ma urodzinki 1 kwietnia :-D


[center][size=150]KOCHANA LUCY

Twoje urodziny są wyjątkowym dniem
w którym pragnę życzyć Ci
wspaniałych ludzi na Twojej drodze
przyjaznych gestów którymi będą Cię obdarzać,
bezchmurnego nieba w Twoich snach,
barwnej wiosny w Twoim sercu,
śpiewu słowika w Twoich marzeniach
oraz wiecznej młodości Twojej duszy!
I...
szybkiego porodu oraz mnóstwa radości z małej kruszynki...
[/size][/center]

[center] :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

:ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_tort: [/center]
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2007, 09:12 przez kasi.k, łącznie zmieniany 1 raz.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

01 kwie 2007, 09:57

lucy to ja tez zycze wszystkiego naj naj naj lepszego kochana spelnienia marzen przede wszystkim :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

01 kwie 2007, 11:19

lucy kochana i od nas wszystkiego naj.. naj... naj.... lepszego i spelnienia wszystkich marzen,i zadowolenia z macierzynstwa :-D :-D :-D :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 kwie 2007, 11:42

Lucy a gdzie :ico_tort: dla nas??????
Wszystkiego NAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
niech Ci slonko zawsze swieci :ico_prezent:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

01 kwie 2007, 12:03

a biedna Lucy chyba w swoje urodzinki w pracy siedzi :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 kwie 2007, 12:19

czesc dziewczyny ....wielkie dzieki,kochane jestescie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: tak mi humor poprawilyscie ;) na szczescie nie w pracy dzisiaj,tylko spalam dlugo hihi martucha a to torcik dla was :ico_tort: kasik jak widac twoj dzidzius nie zalapal sie na 1 kwietnia,to czekamy ......ilonka my tez mamy provisional,12 idziemy dopiero na testy....na szczescie sa latwe,tylko hazardu sie boje ....a co do jazdy,to t jezdzi po okolicy i do pracy,a ja niestety jestem wciaz zagrozeniem dla innych :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-04-01 ]
ilonka a bablu chodzil na jazdy z instruktorem?bo ja sama nie wiem czy T powinien?bo on dobrze jezdzi ,a instruktor oczywiscie chetny do nauki ....he he....i mowi T,ze powinien miec kilka lekcji,a tak naprawde to jak widze,ze on ciagle tak samo jezdzi ...moim zdaniem dobrze i jak ja bym tak jezdzila,to bym juz sobie dala spokoj...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 kwie 2007, 12:30

Lucy ja tez dzisiaj pospalam, wiec dopiero teraz urodzinkowe buziaczki dla ciebie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Kasiaa79
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dzieki wielkie, bo mialam straszna myslawke co zrobic z tym porodem. Nie moglam sie zarejstrowac w urzedzie pracy, bo mam angielskie macierzynskie i niestety w takim malym miescie jak moje juz wszyscy o tym wiedza, a zwalaszcza panie z UP. Jestem w trakcie zalatwiania Europejskiej Karty Ubezpieczenia, ale bylabym ci wdzieczna za informacje gdzie twoja matula znalazla te przepisy, bo na stronie NFZ nie moge tego znalezc. Jeszcze raz strrrrraaaaaszne dzieki :ico_sorki:

Dziewczyny tu wczoraj pogoda byla taka, ze tylko grilowac :-D pyszne kielbaski byly, Lucja wniebowzieta, bo chyba jeszcze nigdy w zyciu tak dlugo na swierzym powietrzu nie przebywala. Zasnelam o 22 jak dziecko i obudzilam sie dopiero o 11 dzisiaj rano :-D Tylko dzisisiaj mi sie guzik tesknoty niechcacy przycisnol, ale moje kochanie dzis bedzie dzwonic do mnie. Boje sie tylko, ze sie rozkleje i niepotrzebnie Lucje zdenerwuje.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

01 kwie 2007, 12:43

dzien dobry dziewczyny!!!
Jeszcze raz wszystkiego naj Lucy!!!A synus mame pokopal w urodzinki,pewnie bryka sobie w najlepsze w brzuszku!!!! co do jazd z instruktorem,to powiem Ci,ze wedlug mnie sa bardzo przydatne,z tego wzgledu,ze nawet jezeli ktos potrafi dobrze jezdzic to on Cie poprawi i wylapie zle nawyki w czasie jazdy pod katem egzaminu praktycznego..bo jezdzic mozna,ale zdac trza pozniej...oni zwracaja uwage na duzo szczegolow i to wlasnie instruktor nakierowuje co i jak i bierze Cie jezdzic na tych trasach na ktorych masz egzamin..wiec na pewno czujesz sie pozniej pewniej,,,poza tym Bablu zdawal egzamin na aucie egzaminatora(mozna sobie tak zazyczyc) na tym ktorym sie przez caly czas uczyl i to tez jest plus..mysle,ze warto wziac lekcje..a hazard chyba rzeczywiscie najgorszy,bo trzeba miec refleks,ale na pewno dacie rade,trzymam kciuki...
Ja sie wlasnie wykapalam i czekam az moje gagatki wstana,i pozniej lecimy na spacerek..

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość