Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

08 sty 2010, 16:09

no sprzet w miare, wiecie moja mama lekko powariowala po 50 tce, ale to i tak bez cudow, bo to najslabsza lustrzanka canon, tyle ze obiektyw jakis tam.
Ja dzis mam duzo wypraw, jade na kurdwanow na chwile, a potem chce sie wybrac do castoramy po farbe, zeby skonczyc ten duzy pokoj, o ile kasa dzis dotrze,

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

08 sty 2010, 17:24

Nadleglosci w czytaniu nadrobilam. Dzis Szymka sprzedalam tesciowi a sama sie ucze. Nie chcialam go wykorzystywac ale sam zadzwonil wczoraj i zaproponowal ze go wezmie na caly dzien a jak zaprotestowalam to zapytal czy w takim razie on ma po niego przyjsc czy sama go przyprowadze i uleglam. I dobrze bo nadgonilam z materialem a egz juz w niedziele.

Potem Wam poodpisuje

Buziaki

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

08 sty 2010, 18:59

ech widzialam ze wy juz o nauce. Ja sie uczylam jak Lenka spala, teraz troche lepiej bo złobek tanszy wiec w lecie nie powinno byc problemu i powinnam miec chwile w ciagu dnia. Niesety o pozbyciu sie na tydzien czy na dzien przez dziadka nie ma mowy.
Marta, tez bylismy na Avatarze, ale mi sie nie podobal, siedzielismy w pierwszym rzedzie wiec cale 3d wzielo w leb, a poza tym nudy jak dla mnie.
Markowi sie podobalo, bo lubi takie filmy, dla mnie nic specjalnego.
I taj w temacie: http://www.wykop.pl/ramka/281074/avatar-to-plagiat-pic
strasznie sie usmialam :-D

[ Dodano: 2010-01-08, 18:01 ]
http://www.youtube.com/watch?v=pazQoQbe8UY to mniej wyszukane ale niezle :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

08 sty 2010, 20:04

Marta- dzisiaj taki dzień chyba, Tosia mi też zasnęła na fotelu jak siedziałam na kompie koło 14 i wstała po 15, zobaczymy co będzie z nocą. Tej nocy ją zaprowadziłam do jej łóżka jak przylazła o 1 i spała do 6 u siebie, ja o tej porze wstałam na karmienie to ona cichaczem do taty do łózka, a ten za leniwy, żeby ja odłożyć z powrotem.

Ula- super, że teściu Ci pomógł i jeszcze sam wyszedł z inicjatywą. Moja teściowa, codziennie bierze Tosie na 2h wieczorem i mi ją kąpie więc ja mam tylko Adasia do kąpania. :)

Kurcze chciałam iść jutro z nim na pierwszy spacer, a tu jakiś straszny syf na polu i wiatr i ponoć tak cały weekend :ico_olaboga:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

08 sty 2010, 20:29

Hej
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU !!!!!

Aniu gratulacje, widzę wspaniałego małego mężczyznę...wow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

08 sty 2010, 20:37

Aga- co się tak rzadko odzywasz???? Myślałam, że o nas zapomniałaś, stęskniłam się, napisz co u was. Jak Julka? Wklej fotki! Całusy!

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

08 sty 2010, 21:04

tyle nie pisałam, że nie wiem od czego zacząć
Ania cieszę się bardzo, że masz takiego śliczniutkiego synka- właśnie obudziłam Artura- po obiedniej drzemce- żeby mu powiedzieć o Adasiu- gratuluje również
i jesteśmy w szoku jakie Tosia ma bujne wlosy -suuuuper

u nas leci powoli tzn jakoś dziwnie szybko :ico_haha_01: ale spokojnie, dzieci duże, chodzą do przedszkola, jeszcze dodatkowe zajęcia i w ciągu dnia czasu mało
ogólnie łobuzuja ale są tacy słodcy i jak patrze na nich to zastanawiam się kiedy ten czas tak zlecial.. :-) postaram się wkeic jakieś zdjęcia- jak przypomnę sobie jak

teraz muszę ich położyć do łóżek bo na 21 chodzę na basen (nawet wytrwale mi to idzie już 5 m-c- trzy razy w tygodniu---- wcale nie schudlam ale kondycję mam lepszą i może jakaś taka bardziej sprężysta jestem :-D )

tak w ogóle próbowałam się kiedys dostać na forum tik-taka ale to teraz zupełnie inne forum

całuję was wszystkie mocno i obiecuję dowiedzieć się co tam u Was słychać :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

08 sty 2010, 21:23

Aga wow super że jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pisz czesciej bo tesknimy!!!!Podziwiam wytrwałość w chodzeniu na basen, ja wytrwale obiecuję sobie, że się zapiszę :-D

Ania no pogoda paskudna, wiatr okropny, może po weekendzie będzie cieplej...mam nadzieję...

Janiołku myślę, że pierwszy rząt sprawił, że nie podobał Ci się film :-D

Ula ae suoer teść, ja bym nawet nie marudziła, a tak całkiem szczerze to nawet samam bym podrzucała :ico_oczko: Nelka już śpi, oj chyba się pochwaliłam bo właśnie Tatusia wzywa, ale jest na dobrej drodze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

08 sty 2010, 21:34

Aga- wow, zazdroszczę basenu :-D Mam nadzieje, że jak Adaś będzie w wieku Tosi to też będę taka zorganizowana jak ty i odzyskam trochę czasu dla siebie. A na jakie zajęcia dodatkowe posyłasz Julke?

A Tosia przez to, że posapała w dzień to zapomnij teraz pewnie pójdzie spać o 23 :ico_olaboga: ale póki co siedzi na dole u babci, Adaś coś mi marudzi i się pręży jakby nie mógł kupki zrobić bidulek.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

08 sty 2010, 21:39

Ania super, że dziadkowie tak pomagają :ico_brawa_01: Nelka jeszcze też nie śpi ale leży w łóżku i coś opowiada misiom. Kurcze, żeby tylko przesypiała całe noce!!!!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość