Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

01 cze 2010, 14:18

No pogoda ostatnio cos nie dopisuje :ico_placzek: U nas dziś jest nawet ciepło ale deszczowo :ico_placzek:

Ide dzi z Maja do lekarza bo skontrolować ją czy to napewno przez ząbki od stycznia mam non-stop katar no i żeby ją osłuchali na wszelki wypadek :ico_sorki: Poza tym przebiła się wkońcu dolna dwójka :ico_brawa_01: Co do reszty to nie wiem bo nie daje za nic w świecie sobie zajrzeć w dziubek - nawet do mycia ząbków :ico_placzek:
Poza tym 3 nocke mamy bez cyca :ico_brawa_01: Dziś zasneła na drzemke też bez cyca (wtuliła sie tylko we mnie) no i jeszcze dziś nie cycowała :ico_brawa_01: oby tak dalej ale boje sie popołudnia bo sa najgorsze... :ico_noniewiem:

Monia M, mam nadzieje że pogoda dopisze jednak :ico_sorki: no i że będziesz sie lepiej czuła bo co to za wypoczynek w kibelku cały czas :ico_placzek: Byłaś już u ginki i mówiłaś o tych dolegliwościach???

ejustysia, taką jak mi Maja robi histerie w sklepie jak nie chce wejśc do wózka to ja chyba jeszcze nie widziałam :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: Suuuuuper prezent!!!! Maja dostała na dzień dziecka samochodziki :-D

Jejku jak mi tydzień za tygodniem leci :ico_olaboga: nawet nie wiem kiedy i na nic czasu nie mam ciągle. Mam klientki w kolejce a nie mam kiedy sie z nimi nawet umówić bo K ma popieprzony grafik :ico_zly: Pracuje zawsze więc tylko w jego wolne, ale przez to nam jego wolne tak szybko mija i nic nie możeby zrobić bo siedzimy wtedy w domu bo mam klientki :ico_noniewiem: (ciesze sie bardzo że je mam, ale wolałabym poumawiać je np. po pracy K a jego wolne mieć już dla nas a on ma same popołudniówki :ico_zly: ). Dopiero co byłam u położnej jak Monia M była i jak mi powiedziała że po 16tc znów mam przyjść (to wtedy było ponad miesiąc czasu) to mi sie to takie baaardzo odległe wydawało - a ta wizyta już w poniedziałek :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

01 cze 2010, 15:02

czesc dziewczyny
u nas pogoda nadal fatalna :ico_zly:
a ja mam jakis placzliwy nastroj :ico_placzek:
moze na dzialce oderwe sie od tych wszystkich zmartwien i problemow....
Ide dzi z Maja do lekarza
bardzo madra decyzja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
przebiła się wkońcu dolna dwójka
cudownie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nareszcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Poza tym 3 nocke mamy bez cyca
super!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Monia M, mam nadzieje że pogoda dopisze jednak
tez mam taka nadzieje, choc mowia, ze do piatku non stop desz, a na weekend ma sie troche wypogodzic...dobre i dwa dni sloneczne.....
no i że będziesz sie lepiej czuła bo co to za wypoczynek w kibelku cały czas Byłaś już u ginki i mówiłaś o tych dolegliwościach???

ja tez mam nadzieje, ze mi wreszcie przejdzie bo dzis jest niestety tak samo :ico_placzek: kiepsko z tym moim brzuchem, teraz juz nawet apetytu nie mam, nic mi nie smakuje nic, a na mieso to patrzec nie moge...jedzenie wmuszam w siebie z rozsadku..... a wizyte u ginki mam 16 czerwca i nie ma mowy by mnie wczesniej przyjela.
Moge jechac na dyzur do szpitala ginekologicznegio, ale po co, skoro zapytaja mnie czy sa skurcze, albo plamienie, co ich obchodzi biegunka :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-06-01, 15:06 ]
aa zapomnialam Wam napisac, snil mi sie dzis moj porod :-D
Trwal kilka minut :-D byl ekspresowy i latwiutki :-D
Potem snila mi sie nasza malenka dzidzia z burza czarnych loczkow wielkimi czarnymi oczetami i ciemna karnacja :-D slicznota mala :)
potem sie zapytalam czy mamy syna czy corke to kazali mi sobie sprawdzic i jak odpinalam pieluche by sprawdzic plec to sie obudzialm i nie zdazylam sprawdzic :-D

no ciekawe, ciekawe :ico_oczko:

z Matim w ciazy caly czas snila mi sie blond wlosa dziewczynka :-D a urodzialm chlopczyka z burza czarnych wloskow :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

01 cze 2010, 18:37

Ania_R, gratuluje niecycowania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
aa zapomnialam Wam napisac, snil mi sie dzis moj porod :-D
Trwal kilka minut :-D byl ekspresowy i latwiutki :-D

szczesciara - oby w tym przypadku sny nie śnily sie na odwrót :ico_olaboga:
to sie obudzialm i nie zdazylam sprawdzic :-D
no masz Ci los - to pech !! :)

u nas nocka nie przespana Wiko plakal jak naj ęty jestem wymęczona. Dzis w miare spokojnie, nawet w pewnym momencie stwierdzilam ze za spokojnie i poszlam sprawdzic a tam Wiko siedzi na dywanie i wsmarowuje w siebie i w dywan jogurt - potem wkleje fote :)

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

01 cze 2010, 18:41

ale jaja z tym snem :ico_oczko:
mi sie snia same glupoty i duzo snow erotico :ico_wstydzioch: z amelka tez tak mialam,
ja mam tez bardzo placzliwy nastroj, po\za tym w polsce byl dzis pogrzeb mojej cioci, mojej chrzesnej, zmarla po wielu latach walki z rakiem piersi, byla po usunieciu jeednej ale tak do konca ngdy juz nie byla zdrowa, bardzo mi przykro i zaluje ze nie moglam tam byc :ico_placzek:

moja amelka dostala lale z polski od chrzesnego, taka co mowi a potem kaszle, slucha sie jej serduszka, pije lekarstwo i dostaje zastrzyk, oczywiscie teraz ja dostaj zastrzyki bo amelka uznala ze sto razy lepiej jak mama udaje ze placze albo naprawde wyzywa bo boli :-D
a my jej kupilismy hulajnoge ale taka trojkolowa, amelka lata po domu i wola patu pat pati, a teraz mi sie przypomnialo ze to teletubisie tam na tej hulajnodze tak jezdza i tak wolaja :-D

moja amelka od zawsze uwielbiala takie znikopisy, od malutkiego bardzo ladnie zaczela rysowac i do tej pory ma jeden co go bardzo lubi :ico_haha_01:

moj bol caly czas ze mna jest ide w czwartek do poloznej wiec sie moze cos dowiem, jak wezme tabletke to lepiej ale jak nie to bol straszny, :ico_noniewiem: nie wiem naprawde co to mzoe jeszcze byc, szukalam na necie ale wiekszosc to jest o bolach tych na poczatku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

01 cze 2010, 18:41

dziewczynki przepraszam że mnie ostatnio jakoś nie ma ale głowa mi pęka
wymiotuje codziennie
nie wiem już co mam jeść abym nie :587: :587:
ogólnie masakra
w sobote idziemy na wesele
mam nadzieje że jakoś wydobrzeje do tego momentu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

01 cze 2010, 18:44

zapomnialam wam powiedziec, kiedys rozmawialismy o imionach i moj m sie uparl na Wiktorka :ico_oczko: ja bym wolala inaczej ale chyba on idzi w zaparte, nie powiem bo bardzo aldne imie, ale jak je zdrabniac, ejustysia????

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

03 cze 2010, 14:39

:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

03 cze 2010, 16:48

Monia M, ale masz sny :-D - oby prorocze :ico_sorki: Mam nadzieje że już lepiej sie czujesz :ico_sorki:
a tam Wiko siedzi na dywanie i wsmarowuje w siebie i w dywan jogurt
niezły jest :ico_haha_01:

karolina-ch, przykro mi z powodu cioci :ico_placzek: Daj znać co Ci położna powiedziała na ten ból??? :ico_sorki: Dziwne że tak długo cię trzyma :ico_noniewiem: Może dzidzia gdzieś tam uciska? :ico_noniewiem:
wymiotuje codziennie
:ico_pocieszyciel:

Mi ostatnio czasu na wszystko zaczyna brakować :ico_noniewiem: i chyba zaczynam odczuwać PIERWSZE oznaki ciąży a mianowicie coraz częściej robi mi sie słabo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

03 cze 2010, 17:02

i ostatnio czasu na wszystko zaczyna brakować :ico_noniewiem: i chyba zaczynam odczuwać PIERWSZE oznaki ciąży a mianowicie coraz częściej robi mi sie słabo
to masz podobnie jak ja, yle ze mi zaczyna brakwać cierpliwośći do tego bo zmęczona jestem strsznie a Wiktor potrafi dać sie we znaki

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

03 cze 2010, 21:27

ejustysia no co ty :ico_noniewiem: jeszcze nie jeden wiktorek bedzie :ico_oczko:

bylam dzis u poloznej i jestem troszke zdolowana, powiedziala mi ze podczas pierwszej ciazy miesnie sie rozciagaja, widocznie u mnie sie dos rozciagnely i teraz dzidzia uciska mi na jakies nerwy dlatego ten bo mi tak wchodzi w nogi :ico_placzek: troche sie zalamalam bo moge taka miec do konca ciazy a moze nawet gorzej, mam telefon do fizjoterapeuty, specjalisty od kobiet w ciazy, sproubuje ale poki co naprawde cierpie i czuje jakas taka nie wiem gorsza, ze :ico_placzek: jakos takie musze miec problemy :ico_placzek: mam nadzieje ze moze jednak mi to jakos minie.
Poza tym mialam pobrana krew na kilka badan bo, reszta badan wyszla ok, poza tym sluchalismy serduszka, moja amelka w siodmym niebie bo tak czekala, poza tym nie wiem czy wam pisalam dostala taka lale od chrzesnego co sie slucha serduszka i ja leczy bo lala chora i ona wiedziala ze bedziemy sluchac serduszka, po pobraniu krwi dostalam slodkiego buziaczka i amelka byla bardzo smutna ze tak mame pokluli :ico_noniewiem: a ja na dzis mialam bardzo ambinty plan zrobienia knedli z truskawkami, a moimi bolami to nie rada wyczyn bo ciezko mi stac dluzej, ale takiego mialam smaka ze w koncu sobie zrobilam, sobie i calej naszej rodzince, amelka skwitowala moje dzielo wypluciem za kazdym podejsciem, a moj maz mnie wychwalil pod niebiosa.
poza tym wsadzilam sobie troche kwaitkow do ogrodka, w pozycji wpol zgietej akurat moge wiecej niz na stojaco :ico_oczko:
a jutro jade obejrzec dzidziusia do moich znajomych :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość