szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 wrz 2011, 19:10

szkieletorek, napisała mi Izus po południu że poród byłe bardzo szybki i że jej Przemek ledwo na porodówke zdążył :-D
No to nieźle, mama nadzieję że nie męczyła się bardzo.
Ale tu cisza jakaś:)
No cisza okropna. Jeszcze jak izabella urodzi to już w ogóle pustki będą i sama zostanę łeeeee

Ja wózkiem sobie już pojeździłam , bardzo się podoba rodzince znaczy domownikom.
Ale powiedzcie mi bo chce go wyprać ale nie wiem czy np budkę prać ta osłonkę, czy ten pokrowiec na gondoli co chroni od wiatru też? Czy tylko wkład gdzie dziecko dotyka i leży? Boje sie troszkę że po praniu zostaną mi ślady takie zagięcia.

Dziś p kupił w aptece czopki na gorączkę dla małej gdy cos nam wyszło choć oczywiście oby nie. A ja dalej biore się do pracy skoro tutaj pustki.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

29 wrz 2011, 19:17

Moja dzidzia dzisiaj smacznie śpi cały dzień:) Daje mamusi po odpoczywać kiedy tatusia w domu nie ma:) Na szczęście:)
Miałam posprzątać mieszkanko sobie, bo mała grzeczna a że hałas jej nie przeszkadza(przy wierceniu sąsiada spała tak smacznie że głowa mała a huk był taki że się nie dało rozmawiać między sobą) ale jakoś tak mi weny zabrakło;p Tylko pozmywałam i ogarnęłam kuchnie a później siadłam i seriale oglądałam... Lenistwo piękne :ico_wstydzioch:
Może się jutro za coś wezmę;p :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

29 wrz 2011, 19:29

szkieletorek sama nie będziesz, ja zaglądam cały czas do was może nie tyle co wczesniej ale jednak jestem i was wspieram:)

a przypomniało mi się, że pisałyście o pępuszkqach - to u mnie 5 dni i odpadł i ładnie się zagoiło, a nic szczerze nic nie używałam, bo tutaj się nie używa a nawet nie wolno moczyć niczym, a mnie to cholernie obrzydzało więc nawet z racji tego nic przy nim nie robiłam:)

Mad gratuluję córeczki:) cieszysz się? pewno że się cieszysz, głupie pytanie, ważne by zdrowe a jaka płec chyba najmniej istotne i tak sie będzie kochać najmocniej na świecie:)


tibby czyli jednak nie ma ciąży:( szkoda

pospałam po południu, głowa mi pęka, gardło zawalone i katar dokucza, ale nie jest najgorzej, na zajęciach z młoda byłam i na swoich językowych też:) kurde ciesze się, że z tym językiem mi się rusza, jeszcze tylko autem zacząć jeździć i będzie cudownie:) a później spęłniam moje małe marzenia - ale na to kasa mi potrzebna, której dziś mi brak, grrrrr

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

29 wrz 2011, 19:35

elibell, a co to za marzenia?? jeśli to nie sekret:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 wrz 2011, 19:36

pisałyście o pępuszkqach, tutaj się nie używa a nawet nie wolno moczyć niczym
Mnie sie podoba bardzo ten pomysł z nie używaniem spirytusu czy innych specyfików dlatego że jestem od bardzo dawna anty do leków nastawiona i staram się używać tych wszystkich dla siebie męża i teraz córcie jak najmniej tego kikuta ? Bo tutaj słyszę że nie wolno (od rodziny znajomych ) a inna znajoma tam gdzie tez nie używa się spirytusu mówi że tam normalnie każą kąpać i moczyć nie wycinają dziur w pampersach.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 wrz 2011, 20:33

Witam wieczorkowo

my niedawno wrocilismy, jak pojechalismy o 16 to dopiero teraz w domku.
Bylismy tez w Ikei, kupilam to co mialam kupic i jeszcze ramki do zdjec :-) :-)

szkieletorek, pochwal sie wozeczkiem, wklej fotki, super, ze jestes zadowolona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
w ogóle pustki będą i sama zostanę łeeeee
hmm, widze, ze ja niewidzialna tu jestem.....

A ja spuchnieta jak slonica jestem dzis, tak cieplo u nas, nog nie czuje, palce nog jak serdelki :ico_olaboga: :ico_olaboga: zgaga pali, mam juz jej dosc, niech idzie w cholere :ico_zly:
izabelllla123 napisał/a:
szkieletorek, napisała mi Izus po południu że poród byłe bardzo szybki i że jej Przemek ledwo na porodówke zdążył :-D
hehe, no to poszlo szybko, tez bym tak chciala :-)

Dziewczyny tak mysle, ze te co nie pisza, w ogole nie zagladaja tu juz dlugo to nie ma sensu ich dopisywac na pierwsza stronke chodzi mi o ta olus i chyba byl jeszcze ktos, czy izus juz kogos wykasowala???? Co Wy na to??? JAk bedzie chciala to zawsze bedzie mogla do nas dolaczyc i wtedy mozemy ja dopisac :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 wrz 2011, 21:02

Bylismy tez w Ikei, kupilam to co mialam kupic i jeszcze ramki do zdjec :-) :-)
No ja mam kilka ramek z Ikei ale po remoncie i zmianie wystroju mi nie pasują a raczej nie mam jakoś wizji gdzie mogłyby być.
Ja ostatnio w Ikei kupiłam też takie przegródki , mam je u Lilci w szafie. Trzymam tam skarpetki , rajstopki, czapeczki wiązane i te nie wiązane , wszystko ładnie posegregowane. W ogóle toi ja kocham te przegrody z Ikei .
Obrazek
szkieletorek, pochwal sie wozeczkiem, wklej fotki
Pochwalę się jutro może bo dziś to wyglądam jak nieszczęście a poza tym rodzice siedzą u nas bo oglądają nowy zakup.
w ogóle pustki będą i sama zostanę łeeeee
hmm, widze, ze ja niewidzialna tu jestem.....
Pamiętam o tobie bo ty masz termin niewiele przede mną .

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

29 wrz 2011, 22:13

elibell, pewnie, że się cieszę. Nie ważne kim by dziecko było tak samo kochać się będzie :-) Tylko kilka dni na oswojenie się z myślą potrzebujemy :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

29 wrz 2011, 22:32

libell, a co to za marzenia?? jeśli to nie sekret:)
nie to nie sekret, pewno już wspominałam, marzy mi się nowy tatuaż albo i 2 i skok ze spadochronem-taka forma przełamania wszelkiego strachu i barier jakie mam:)

Pati współczucia ze na ta końcówkę tak gorąco masz i puchniesz, zimne prysznice bierz zwłaszcza na nogi i ręce:)

szkieletorek a wiesz ze huggisy 1 maja wcięcia na pępuszek? ja niedawno zauważyłam hehe ale też nie podwijałam bo tym bardziej by haczyło moim zdaniem niż jak schowany pępek z klamreą był

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

30 wrz 2011, 07:25

Witam Kochane moje z rana :-D

ładna pogoda u nas sie zapowiada, za chwile włacz pranie, ale przyznam że nie mam siły totalnie, nogi mi posłuszeństwa odmawiają :ico_szoking: mój M. pojechał wląsnie do Gliwic, więc mam zakaz rodzenia w chwili obecnej, bo dość daleko od domu będzie a wróci pewnie koło 16-17 więc dziś będę na forum buszowała znów. :-D

szkieletorek, ja tez uwielbiam rzeczy z ikei, połowę sklepu bym wykupiła :-)
A ja spuchnieta jak slonica jestem dzis, tak cieplo u nas, nog nie czuje, palce nog jak serdelki zgaga pali, mam juz jej dosc, niech idzie w cholere
strasznie Ci współczuję :ico_sorki: :ico_sorki: a u mnie dokładnie tak samo jak balon wygladam.

Mad., jeszcze raz gratuluję córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pewno już wspominałam, marzy mi się nowy tatuaż albo i 2
ja już tez myśle tylko nie mam weny co chciałabym sobie wytatułować :-D

A ja nadal 2w1 zostały 4 dni :ico_szoking:

[ Dodano: 30-09-2011, 08:07 ]
Musze jeszcze skoczyć do apteki o 9 dokupic reszte kosmetykow, wiec ok.9 zniknę na ok 30-40 minutek :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość