Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

02 lip 2012, 10:20

gosia888, Ty chociaz torbe szpitalna spakuj na ten wyjazd:)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

02 lip 2012, 10:24

gosia888, Ty chociaz torbe szpitalna spakuj na ten wyjazd:)
No zawsze lepiej byz zabezpieczonym :-)


Mamusia28, a Ty dawaj na biezaco znac co i jak :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

02 lip 2012, 10:29

Madleine, Od godziny spokoj ale dziecko strASZNIE SIE wierci.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

02 lip 2012, 10:33

Madleine, Od godziny spokoj ale dziecko strASZNIE SIE wierci.
Ja slyszalam,ze przed samym porodem dziecko mniej sie rusza,ale pewnie to roznie bywa wiec pisz na biezaco :-)
Mi sie coraz bardziej brzuch obniza i lepiej mi sie oddycha cale szczescie.
Ale wczoraj mnie tak komary pogryzły...nawet 2 ugryzienia na brzuchu mam i swedziiiiiiiiiiiiiiii :ico_zly:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

02 lip 2012, 10:35

Ale ja 14 lipca nie chce rodzic. Za wczesnie dla mnie
Ty nie chcesz, a to dzidziuś decyduje kiedy wyjdzie. Spakuj torbe i sie przygotuj. Skonczony 36 tydzien to ciaza donoszona, a porod moze sie w kazdej chwili zaczac.. Ja by nie mogla tak o tym czasie bez bycia przygotowana :-D

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

02 lip 2012, 11:01

Witam,

Ja już po KTG jedna lekarka tak mnie wystraszyła że :ico_olaboga: mówi że skoro nie ma ruchów dziecka to zostajemy w szpitalu :ico_szoking: bo przez 40 minut mała 2 razy się ruszyła... a po tym jak to powiedziała to w ciagu 10 minut jeszcze 4 razy wiec spoko. Ogólnie KTG w porządku serduszko dziecka ładnie bije, skurcze na KTG się nie ujawniają i nastęne KTG za tydzień ale ja to bym chciała do tego czasu już urodzić :ico_szoking: powiem Wam że po tym KTG jestem załamana mam wrazenie że urodzę po terminie i wszystko ch*j strzeli bo jak bym urodziła w tym tyg to wszystko łądnie mi się ukąłda najlepiej piatek lub czwartek potem mąż cały tydzień urlop, potem teściowa tydzień urlopu a jeszcze tydzień poźniej teście jadą na wakacje a My sami w domku bez marudzenia :-D a jak po terminie to mąż nie moze wziać urlopu bo kolega z pracy idzie od 16 lipca i będę w czarnej doopie :ico_placzek:

Gosia jak to Ty jeszcze nie spakowana, nie poprasowana :ico_szoking: ja to w 36 tyg prawie wszystko przygotowane miałam torbe do szpitala jakoś pod koniec 36 spakowałam ale tak to już wszystko (chyba)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

02 lip 2012, 11:55

Ogólnie KTG w porządku serduszko dziecka ładnie bije, skurcze na KTG się nie ujawniają i nastęne KTG za tydzień ale ja to bym chciała do tego czasu już urodzić powiem Wam że po tym KTG jestem załamana mam wrazenie że urodzę po terminie i wszystko ch*j strzeli
Może nie bedzie tak zle? wiesz,ze czasem nie ma wczesniej zadnych symptopomow porodu i nagle bach :-)
Oby u Ciebie tez tak było i trzymam kciuki zebys jeszcze w tym tygodniu urodziła. :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

02 lip 2012, 12:02

No jeszcze 2 skurcze byly...i spokoj. Ale to chyba przez nerwy teraz bo mnie maz wkur.....

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

02 lip 2012, 12:11

bo mnie maz wkur.....
znowu ? :-( :ico_olaboga:


ja wlasnie piore pokrowiec kołyski,nałożylam ceratke na materac i bede dzis pakowac torbe do szpitala od nowa zeby sprawdzic czy wszystko mam i ewentualnie dodac/zredukowac rzeczy. no i maz dzis bedzie mył okna bo juz nie moge na nie patrzec :ico_zly:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

02 lip 2012, 12:24

Madleine, Moj Mąż doprowadzil do tego ze nie mamy ani jednego czystego talerza, czystej szklanki i mowi ze mu sie nei chce sprzatac. Lazienki od 2 tygodni nie sprzata , zaczyna mi wypominac ze przeze mnie nie pracuje, ze nie spi, ze jest zmeczony, ze "musi" mi zrobic obiad itp. Dzisiaj wstal lewa noga bo nie poszedl do strefy kibica i nie ma zdjec WŁOCHÓW jak wrocili z Kijowa.:/ Popłakałam sie powiedzialam mu ze zamiast myslec o lozeczku, foteliku to przezywa durnych włochów i mecz. Powiedzialam mu ze mam skurcze to spanikowal a pozniej stwierdzil ze jak pojde do szpitala on zamieszka u mamusi:/ najlepiej tak. Ja nie mam sil do niego.:( Ciekawa jestem co bedzie w wekend bo jego rodzinka chce jechac na grilla 50 km a nie maja samochodu..... zobaczymy czy im da auto czy pomysli ze nam tez moze byc potrzebne.

[ Dodano: 02-07-2012, 12:26 ]
Madleine, A propo prania to jak mu powiedzialam ze pościel itp tez trzeba wyprac to oczy na mnie zrobil. Prosze go od 2 miesiecy zeby wypral tapicerke w samochodzie bo wozilismy psa sasiada i smierdzialo i gonil po calym samochodzie to tez sie nie moge doprosic. wiecznie nie ma czasu:(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość