Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

14 maja 2008, 17:44

Hej kochane :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wybaczcie nieobecność ale nie mam głowy do niczego :ico_olaboga:

Zdjęcia wszystkie prześliczne muszę jeszcze doczytać wasze pościki. Tak mi brakuje forum ale nie mam czasu zajrzeć. I jeszcze problem z rodzicami :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Rozstali się już tyle wypłakałam i już nie wiem co mam zrobić. NIe chce pisać narazie o tym jak dojdę do siebie do wam opiszę sytuacje. Eliza mi sie obudziła lece

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

14 maja 2008, 17:47

Kinga! To trzymaj sie i nie daj! I wskocz tu do nas szybciutko! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

14 maja 2008, 17:50

No i oczywiście dla wszytkich solenizantów dzisiejszych wczorajszych i tych wcześniejszych buziaczki i torcik :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 maja 2008, 18:06

kinga nie martw się, czasami dorośli ludzie robią dziwne rzeczy
wiem, że jest trudno, ale niestety nic na to nie poradzisz, więc spróbuj cieszyć się szczęściem swojej rodzinki, bo przecież Elizka patrząc na mamusię też odczuwa emocje i pewnie jest jej smutno, bo nie rozumie o co chodzi
trzymaj się jakoś
anulaf cudne zdjęcia twojej kruszynki :ico_brawa_01:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

14 maja 2008, 20:53

pieluszek nie zmieniałam to moze od jedzenia tylko teraz troche trudno coś wykluczyć bo mała ciągle coś nowego je. Ale posmarowłam sudokremem i zobaczymy :ico_noniewiem:

Kinga przykro mi z powodu Twoich rodziców, trzymaj sie :ico_pocieszyciel:

No i dla Amalii za 10 m-cy :ico_buziaczki_big: .
Aniu zdjęcia śliczne :-D i jak Amalia urosła.

Serafinko brawa dla Bronusia za 8 ząbków. U nas nadal 2

Basiu jeszcze troche a bedziesz biegać za Tadziem :-D
Mojej Veroni to pupcie ciężko podnieść no bo waży ponad 10 kilo jak na dziewczynke to troche za dużo :-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 maja 2008, 21:30

justynko Tadzik podobnych gabarytów, więc pewnie mają ten sam problem, ale już niedługo tak nam pokażą, że nogi pogubimy w pogoni za nimi :ico_oczko:
mam dziś dyżur przy dzieciach, zresztą przez cały tydzień bo mąż w pracy siedzi i muszę lecieć
dobrej nocki, bo mi mała wylazła z łóżka :ico_zly:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

14 maja 2008, 23:11

witajcie wieczorową porą...
bylismy dzis dłuuuuuuuuugo na spacerku....pogoda suuuper!!!
a po południu na zakupach..musielismy chłopców obkupic w nowe ubranka i buty...
do domku zjechalismy dopiero grubo po 20...

Kinguś....wierzę, ze ci jest teraz bardzo trudno...napewno masz oparcie w mężu...bądz silna....
tak jak Basia pisze....Eliza wyczuwa twój niepokój i stres...nic nie poradzisz na zaistniałą sytuację...oj ci dorośli :ico_olaboga: ...moze rodzice się jeszcze pogodzą i będzie dobrze...

dla JULII :ico_buziaczki_big:

Anufaf świetne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Amalia juz duza panienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buziaki :ico_buziaczki_big: dla wszystkich naszych maluszków...

[ Dodano: 2008-05-14, 23:12 ]
justyna30 pisze:pieluszek nie zmieniałam to moze od jedzenia tylko teraz troche trudno coś wykluczyć bo mała ciągle coś nowego je. Ale posmarowłam sudokremem i zobaczymy


Milenie tez czasem wyskakują takie krosteczki...ale na cipce...w sumie to nie wiem od czego....

[ Dodano: 2008-05-14, 23:21 ]
ULA_TOMEK pisze:
To moze ja tez pochwale sie wam swoimi foteczkami z weekendu :-D



Ulenko zdjęcia BOMBA!!!! SUUUUUPER!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 maja 2008, 00:05

czesc dziewczyny
melduje tylko ze u nas wszystko super ale nie mam czasu na siedzenie w domu
pogoda dopisuje
lot do krakowa minal fantastycznie, oczywiscie nie uronil ani jednej lzy
na szczescie samolot nie byl wypelniony wiec lelek mogl sie przesiadac z miejsca na miejsce, i podbijac serca wssyastkich kobiet siedzacychg obok hiihi szczerzyl dziaselka do wszystkich hehe i kazdy sie dziwil ze takie pogodne i usmiechniete dziecko hihi
ale jakie zywe do tego.. ufff rece odpadaja po jego wygibasach
ale jest git wiec nie narzekam
prztlecielismy pozno, wiec szybko lelek zostal wykapany i padl w wozku hihi spal do .. uwaga 4 rano. akurat jka sie kladlismy spac to sie przebudzil
bo zasiedzielismy sie do pozna, swietowalismy przytlot i adasia urodzinki, ja juz moglam pic bez skrepowania bo lelek nie byl na cycku. po imprezie juz o 6 zrobil nam pobudke, normalnie nietomna wstawalam ale co tam, raz sie zyje
caly dzionek oczywiscie poza domem, rynek w roli glownej,zimne piwko, foteczki. wawel znajomi itd
po powrocie imprezka cd hihi i znow % a co hehe
moja mama miala wracac do domu ale przelozyla wyjazd na nastepny dzien. w rezultacie pojechala dopiero za trzecim podejsciem bo tak nam bylo dobrze razem hehe
w poniedzialek rynek dzien drugi, plus zakupki (zotle sliczne buciki w moim posiadaniu) hihi i przyznam ze pierwszy raz po ciazy zakosztowala swego ulubionego memtolowego dlugiegro iryska hihi a co.
wszyscy sie wyluzowalismy na maxa hehe
potem szybkie pakowanie i o 22 wyjechalismy autem z kumplem na podkarpacie do dodmu
cala 3godzinna droge z lelekiem przespalam (czyt czesciowo odespala ostatnie noce hehe)
we wtorek do 12.30 jeszcze odsypialam , tak dalam czadu hihi
no i w jarku jak na razie czasu brakuje na takie przyziemne sprawy typu komp hehe
dzis pogrilowalismy z dziadkami na dzialce i lelek wszamal skrzydelka i oblizywal kielbachee , do tego chleb i jeszcze mu bylo malo :ico_szoking:
pokazuje jedynie pobyt w krakowie...
nadrobie na dniach.. mam nadzieje
buzka
jutro jedziemy do znajomych w pobliskim miescie. zobaczyc ich 2 miesieczna kruszynke a wieczorem wychodne do pubu wiec tez nie zagladne dlatego teraz sie odezwalam choc obiecalam sobie spanko hehe
sorki ze wam nie odpisze ale spieszno mi do lozka
zalacze wa,m tylko fotki z kraka.. cd nastapi
lelek w krakowie
Obrazek
lelk ze smokiem
Obrazek

Obrazek

moja spragnina mamcia
Obrazek

babcia z lelkiek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

lelek, moje sisterki mamcia i ja
Obrazek
Obrazek
Obrazek


sorki za brak sladni w moim poscie :ico_sorki:


aaa zapomniala,m dodac torcika , w niedziele lelek skonczyl 10miesiaczkow :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
w ponbiedzialek caly dzien nie mial apetytu i byl nie w sosie.. poza tym przez kilka dnki budzil sie rano z mega kupa.. dopiero w niedziele uzmyslowilam sobie ze ma to zwiazek z zebolkami brrr jedna dwojka gorna sie przebila. ale druga jeszcze siedzi...
ale teraz jest juz ok hhihi

a piersia nie karmie od blisko tygodnia
nie chcialam laczyc pobytu w pl z odstawianiem lelka bo wiadomo dwie nowosci, dwa stresy
ale poszlo nam to o dziwo tak sprawnie ze nawet nie wiedzialam kiedy hihi
lelek spi lepiej
budzi sie tylko raz :ico_szoking:
dostaje butle i spi do rana... wiec luzik jak dla nas

dobra uciekam papa


Obrazek
Obrazek
Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

15 maja 2008, 09:16

witam wszystkie o poranku, zapraszam na herbatkę :ico_kawa:
my tradycyjnie od świtu na nogach
ja oczywiście niewyspana, bo Wiki marudziła do 23, a dziś pobudka 5:45
ja nie wiem jak dzieci to robią, że potem potrafią być w formie
w każdym razie nie wiem czy wam pisałam, że wczoraj Tadzik nabył nową umiejętność: naśladowanie kaszlu swojej siostry, no boki zrywamy :ico_brawa_01: , a jak się sam przy tym zaśmiewa
violu to chłopcy pewnie zachwyceni zakupami :ico_brawa_01:
a ja się właśnie zorientowałam, że mam mało podkoszulków dla Wiki, bo niby ma dużo, ale teraz śmignęła w rozmiarze i wszystkie przykrótkie, choć akurat na wakacjach moda z odsłoniętym brzuszkiem byłaby OK, ale muszę dziś skoczyć do hurtowni zobaczyć, czy czegoś nie ma w fajnych cenach
madziorka z tego co piszesz, to fantastycznie spędzacie czas
fotki odjazdowe jak zwykle, choć widać, że twój synek chyba nie przepada za naszym smokiem :ico_oczko:
baw się dobrze i czekamy na dalsze relacje
a rodzinka super

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

15 maja 2008, 12:25

moj Bronuś to na szczęscie śpioszek- spał do 10 ( bo wtedy obudził go listonosz dwonkiem) a o 12 już sie przewracał i poszedł spac no i jak ja mam chodzic na spacery ....dopiero pójdziemy pewnie ik 15 jak mały sie obudzi.... ale juz zupka ugotowana

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość