Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

25 wrz 2007, 22:10

martuchafrost, pracuje :-D po tygodniu pobytu tam już znalazł pracę,teraz miną tydzień jak pracuje ale dopiero ma dostać umowę i narazie dobrze nie wie co i jak.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

25 wrz 2007, 22:13

Martusia chyba nie ma sie czym martwic, bo lenka też przechodziła taki okres, to pewnie bunt na 3 misiąc sie szykuje :ico_oczko: trzeba przetrzymac :ico_oczko:
fela, ja nie szykuje spadku tylko kase na wesele :-D trzeba dzieciom pokazać Felunia jak sie polskim zwyczajem wesela robi...a to niestety kosztuje :ico_oczko:
Agniesia21, niestety, prawdopodobnie wykrakałaś mi ten wieczór pełen figli :ico_oczko: osobiście wolałabym sie podkurczyc i zasnąć :ico_haha_01:
SANDRUSIA)) pisze:chyba ze nam spore odszkodowanie zaplacisz

odpada, moje biedne srece by tego nie wytrzymało :ico_haha_01:

lenka nawet ładnie bierze te leki, az jestem zdziwiona, bo zazwyczaj marudzi strasznie, jutro kuba juz ma wolne, więc z nią posiedzi, nie zapytałam tylko czy wychodzic na dwór, dzis pogoda byla super :ico_noniewiem: Delfinko, poradź coś :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 wrz 2007, 22:19

jestem, jestem,jestem... ale kuźwa nikt za mną nie teskni :ico_placzek: no tak, bo kasy jak Skarpeta nie pozycze, nie pośmichuję jak Jasnie Pani i nie pogonię pasem jak Ilonka - to po co za mną tęsknic :ico_zly:

Martucha kiedyś tam miałaś dylemata czy usypiac przytulaniem Franusia czy nie... kochana - nie mysl o przyszlości co bedzie a co nie, bo nie warto :ico_nienie: korzystaj z teraz, z tego ze mozesz go przytulac ile tylko zapragniesz, całowac, pieścic itd. a jemu to sprawia radośc, bo ani sie nie obejrzysz a bedziesz sie musiala prosic o jednego buziaczka dla mamy...

Kasia rozumiem ze ten ped do pracy jest podyktowany chęcią pomocy kolezankom na tt :ico_oczko: :-D a jak tam Lenka sie czuje zdrowotnie??

Gosia duzo zdrówka dla Tomka :ico_buziaczki_big: a Nutramigen uczula mała bo jest po nim wysypka + czasem biegunka + wymioty/ulewanie...

Lucy duzo zdrówka dla ciebie :ico_buziaczki_big:

zubelek witaj wśród nas :ico_prezent:

wiecej już nie dam rady napisać, bo już po 22 a ja mam do odespania kilka zarwanych nocek... a Vikuli chyba na dodatek zęby idą :ico_zly: wiec jak przystało na samolubna i wyrodną matkę :ico_placzek: zapodałam jej Viburcol przed snem :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-09-25, 22:26 ]
Mróweczka a ja ci sie pochwale ze stara d... ze mnie, bo 29 mi stuknęło 2 miesiace temu :ico_olaboga: :-D

[ Dodano: 2007-09-25, 22:34 ]
a tak wygladam w tej durnej nowej fryzurze
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

a tak me dziecię dzisiaj w czasie obrotów i wariowania
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

25 wrz 2007, 22:36

Kasiunia :wpale: nalezy ci sie :ico_oczko: jak to nikt nie tęskni, co strona to każda o Vikusi wspomina! :ico_oczko:
Lenka czuje sie tak dobrze, jakby nie byla chora, az mam takie mysli czy lekarstw nie odstawić :ico_noniewiem: bo ja razcej jestem anty do nich nastawiona, ale wiem tez, ze nie nalezy przerywac zaczętego leczenia :ico_noniewiem:

dobrej nocki, pa! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

25 wrz 2007, 22:52

Witam kochane i zaraz spadam :-)
U nas tak se tzn Nati sie pochorowal na dobre bylam z nim dzis u lekarza i ma zapalenie oskrzeli bidulek :ico_placzek: dostal antybiotyk jakis syrop na kaszel (narazie nie kaszle ale lekarz powiedzial ze bedzie i jak zacznie kaszlec mam mu dopiero podawac) krople do nosa calpol (nie goraczkuje ale tak na wszelki wypadek)
natomias jesli chodzi o mnie to mi nos odpada glowa boli gardlo ogolnie nie mam sily a pan doktor powiedzial ze mam brac paracetamol to mi przejdzie :-D
Alusia jeszcze sie trzyma ale podaje jej witaminki i kropelki do nosa bo troszke sie smarka
kasik fryzurka w porzadku wiec nie narzekaj :ico_nienie: a Vikula przeslodka miejmy nadzieje ze odtrucie organizmu pomoze
dziewczyny nie gniewajcie sie ze wiecej nie napisze ale nie mam sily
Pozdrawiam was goraco i wasze aluszki :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-09-25, 22:54 ]
o jeszcze wam sie pozale ze mi dzis dwie milonezje w akwarium padly :ico_placzek: i jeszcze dwie tak niewyraznie wygladaja :ico_placzek: bo reszta ryb jak narazie w porzadku

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 wrz 2007, 23:28

Emilka_M, duzo zdrowka dla was :ico_buziaczki_big:
kasi.k, fryzurka ok czego ty od niej chcesz :ico_nerwusek: :ico_oczko:
a my pamietemy o tobie pamietamy :ico_haha_02:
ja po jazdach nie ma ofiar :ico_brawa_01: hurraaa :-D wyjechalam tez na jedna z glownych ulic wiec chyba nie jest zle :ico_oczko: powiedzial ze pare lekcij i bedzie juz naprawde dobrze i mnie pochwalil ze dobra ze mnie uczennice :-D dosc chwalenia :ico_wstydzioch: jestem padnieta ide zaraz wziasc shower i do wyra :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 wrz 2007, 23:40

Kasik masz racje kochana ale i tak go tule bo serce mnie boli jak on płacze i sobie tez tak myśle ze to dobrze ze on taki synek mamusi bo jak bedzie miał ok 6 lat to pewnie bedzie " siara przy kumplach" do mamusi sie tulić :ico_oczko: i przestań ze masz durnowatą fryzurke,
Emilka zdrówka kochana i powiedz lekarzowi ze ma sobie ten paracetamol do d.... @@@@@@@, kup sobie w tesco cos rozgrzewającego i pij herbatke z miodem i cytrynką :ico_oczko: miód dostępny w Icelandzie
Sandrusia brawa za jazde :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-25, 23:42 ]
Zubelek jakbyś miała jakies pytanka w związku z czymkolwiek ( mieszkanie, benefity, jakies home office itp) to pytaj my Ci pomożemy ( lub jak Twój mąż bedzie chciał coś wiedzieć )

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 wrz 2007, 02:14

hejol hihi
jest tu kto???
wpadlam na chwile.. poczytalam wszystko.. naklikane duzo ale dalam rade hihi
i pamietam.....hmmmm :ico_noniewiem:

jasnie pani skladam rezygnacje z roli twojego adwokata hihi nie mialam pojecia ze gdzies tam kiedys cos za ciebie odpowiedzialam :ico_sorki: :ico_oczko:
a oczywiscie ze zlozylam aplikacje o macierzynskie ale czekam juz w ciul czasu.... :ico_olaboga:
bo od maja, dostalam list potwoierdzajacy.. po ok 50dniach po tym udalo mi sie tam dodzwonic i powiedzieli ze jest bardzo dluga kolejka i musze czekac... wrrrr
po czym minelo juz 2 miechy... i nadal nie mam nic, w miedzy czasie dostalam zwrot payslipow.. wraz z listem i koperta zwrotna na doslanie payslipow zz poprzedniej pracy.. jak wspominalam kiedys cala ta przesylke zgubilam :ico_olaboga:
ale payslipy wyslalam na adres z ktorego dostalam pierwszy list potwierdzajacy otrzymanie mojej aplikacji.dolaczzylam rowniez swoj list z wyjasnienie po co i na co wysylam te payslipy, bo nie mialam pewnosci czy dotra one na wlasciwy adres..
no i jak na razie nic sie nie dzieje
dodzwonic tam sie nie sposob
w job centre plus nie moga mi pomoc i odsylaja do tej wiecznie busy infolinii
wiec czekam
z kasa mi sie nie spieszy... ale zeby tylko jakies jaja nie wyszly bo :ico_olaboga:

marta ja o sure start maternity grant juz sue ubiegalam. zaznaczylam tam ze czekam na child benefit ktory i tak nie ma znaczenia bo jak juz pisala jasnie pani dostake go kazdy, i rowniez zaznaczylam ze zlozylam wniosek o child tax credit, jednak w odpowiedzi odmownej napisali ze mimo to child tax credit jest za maly aby otrzymac becikowe
no wiec szans nie mamy
tyle co nam moze przyslugiwac..
a na razie nie mamy nic

czy u was tez tak to wszystko dlugo trwalo???????????????????

zubelek
zycze wam szybkiego spotkania z mezulkiem i tatuskiem
ale ten =beflast maly.. pewnie wszystki sie spotkacie niedlugo ..zazdroszcze :-D

kasik fryzurka ladna.. wiec nie przesadzaj. a o tobie i wikusi myslimy i piszemy codziennie wiec nie narzekaj kochana bo nieladnie hihi :ico_nienie:

lucy witaj... co to za wirus was opanowal :ico_olaboga: :ico_olaboga: cale szczescie ze oliweerka nie zlapal.. bo my dorosli jakos sobie z tym poradzimy.. ale taki maluszek to meczylby sie biedny.. dobrze ze oliwerek taki twardy. wypija przeciwciala z mleczkiem mamusi hihi

fela
kupuj kiece. ja obstawiam pierwsza. moze na sylwka zalozysz hihi

martucha moj leos nie wydaje sie synek mamusi. raczej synek kazdego hihi tak juz nauczony od malego tlumow i nowych twarzy i rak. ale rowniez zauwazylam ze lubi spac widzac i czujac kogos.. niekoniecznie mnie hihi ale ja uwielkbiam polozyc sie obok, przytulic ,zlapac za raczke... a on tak slodko zasypia
sama zawsze wtulam sie w adasia, a ja taka stara krowa. wiec moj maluszek tym bardziej potrzebuje ciepla... takze nic sie nie martw ze go rozpiescisz ... przeciez musimy te nasze kruszyny tulic i calowac i w tym nie ma nic zlego :ico_nienie:
czasem nawet wezme go na raczki pokolysac chwilke jak juz widze ze sie meczy i placze i nie zauwazylam zeby byl od tego uzalezniony.
zalezy od dnia... hihi
i tez czasem pozwalam zasnac mu w naszym lozku..a potem przenosze. ale bardzo rzadko. albo rano wezme go do siebie.. hihi

a dzis adas mial wolne hihi jupi
poszedl z leosiem na wazenie bo ja za pozno wstalam i w tym czasie szykowalam sie na joge hihi
adas wazy 5514. przytyl dokladnie 400gr przez 2 tyg. wiec super bo wczesniejsze 2 tyg mial na plusie 220 :ico_szoking: wiec jest znaczna roznica
ale rzeczywiscie zauwazylismy ze ostatnio tak wystrzelil hihu
no i adasia od razu mamcie zagadywaly ( a mnie nigdy ) i pytaly ile spi i takie tam hihi i zdziwiona jedna ze w ncy przesypia nawet 6 godzin pytala jak adas to robi hihi a jej maly mial 2 tyg hihi ach te angielki . hihi porownuja noworodka z niemowlakiem i dziwia sie ze taka roznica hihi
dzis np leos spal super. od 23- 6.30 :ico_szoking: pote,m o 10 pobudka hihi

na joge poszlam sama z leonkiem bo adas zostal gotowac zupke i odpoczac troche hihi (czyt kac lekki i niewyspanie hihi) porzadzili wczoraj chlopcy. wypili 0,7 na dwoch hihi dodatkowo zmeczeni hihi adas przysypial na siedzaco bidak
a w nocy byly jaja. budze sie rano na karmienie i widze puste lozko. przestraszylam sie zniknieciem adasia. ide do salonu a tam adam spi u tomka w lozku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a zasypial ze mna hiih
budze go i pytam co tu robi hihi a on sam w szoku.. nie mial pojecia skad sie tam wzial hihi
smialam z niego hihi

potem udalismy sie wszyscy di centrum na zakupki i takie tam hihi
wrocilismy dopiero ok 7 hihi takze wlasciwie caly dzien poza domem..
ale dzis zgubilam dwie rzeczy
1. blokade na kolo od wozka.. pewnie jak bieglam do przychodni .. ale przeciez nie mialo prawa wyskoczyc.. no i jakims cudem popatrzylam na kolo i widze ze zaraz spadnie.. i tak pol drogi musialam je dociskac//
na szczescie adas domowym sposobem jakos je tam zablokowal i nie spada

2. po powrocie okazalo sie ze posialam gdzie komorke :ico_olaboga:
bylam pewna ze mialam ja w domu. ale musialo mi sie wydawac bo nigdzie nie ma i probwalismy dzwonic ale poczta sie zglasza. no wiec juz zablokowana i czekam na karte sim . akurat umowa mi sie konczy lada dzien wiec dostane nowy :ico_oczko:

buziole dla was... i do jutra papa

[ Dodano: 2007-09-26, 02:46 ]
zubelek a co do rodakow na obczyznie to niestety njest jak pisza dziewczyny... ale na szczescie sa i dobrzy przyjazni ludzie i dzieki nim jest nam tu tak dobrze hihi
ja nie bede sie rozwodzic bo wiele mielismy nieprzyjemnych sytuacji z tym zwiazanych... o czym juz pisalam.... ale dobrze ze szybko sie na nich poznalismy i zakonczylismy znajomosci
na razie jest super hihi mamy coraz wieksze grono prawdziwych przyjaciol czego i wam zycze. obyscie nie musieli sie przekonywac o slusznosci powiedzenia Polak Polakowi wilkiem :ico_nienie:
:ico_nienie: :ico_nienie:

aha zapomnialam jeszzce wspomniec o jednej smiesznej sytuacji dzisiejszego dnia.. tuz przed wyjsciem na joge adas trzymal leosia na kolanach i poczul znajoma won.. i ciepelko hihi jakie bylo jego zdziwienie kiedy ujrzal wyciekajaca kupke leosia.. polala sie na jego spodnie i lezaca na lozku koszulke heheheheh
a leos obrany w bode i spodenki jakims cudem nie zabrudzil w ogole zandego ubranka
normalnie szok hihi
pomimo ze keidy adas go przebieral to kupa jeszcze wyciekla dwa razy hihi ale jakos zatrzymal ja pupka i nie naruszyla garderoby :ico_szoking: potem jeszcze osikal przewijak i taki rozluzniony (czyt wyprozniony) podazyl ze mna na joge hihi
a teraz juz zegam sie z wami
do jutra papa

[ Dodano: 2007-09-26, 03:27 ]
aha wraz z telefonem stracilam wasze numery :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 wrz 2007, 09:39

Madziora ale sie uśmiałam z Leosia kupy :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
ja to samo miałam jak bylismy na zakupach co mu musiałam kupic nowe ciuchy tak sie osr@@@@@ a i moim spodniom sie dostało bo akurat go karmiłąm, a ze szkoda było nam wracac jak juz mały miał nowe ciuchy ( bo dopiero dotarliśmy do miasta) wiec chodziłąm taka " naznaczona" przez mojego synka po mieście hihihiihihihihihih a Franio po tym " zdarzeniu" był taki rozchichrany i ciągle sie śmiał, pewnie ze mnie ze musze z jego " zawartością " na swoich spodniach chodzic :ico_brawa_01: mój osrusek kochany :ico_brawa_01:
ale powiem Ci Madziu ze mój Franek tez lubi gości bo szaleje jak dziki i sie śmieje cały czas tylko najlepsze jest to ze jak mu fote chce zrobic jak sie smieje to robi wielkie oczy jakby wiedział ze to aparat i nie moge :ico_olaboga:
za mamusią bo mama tez nie lubi robić zdjęć
a w sobote byłam w bootsie i wywołałam 96 zdjęć bo chciałam sobie pare zdjęc postawic na kominku itp i zapłąciłam 20 f myślęze to dobra cena za tyle fotek :ico_brawa_01:
w piątek lece na spotkanie z konsulem :ico_oczko:
a dzis w nocy tesciowa odlatuje a przeziębiona jest jak nie wiem co, wiec ma kwarantanne do Frania bo sie boimy ze znowu sie przeziębi

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

26 wrz 2007, 10:36

dzien dobry!
moj maly chyba zapada w sen zimowy bo powrocil do dawnych noworodkowych zwyczajow i spi mi po 16 godzin na dobe jak nie wiecej
czekam az sie obudzi i lecimy na zakupy!!!!
czas wydac troche ciezko zarobionych pieniazkow bo potem caly miesiac pewnie nie bede miec sily na zakupy tyle mam pracy ale tylko w pazdzierniku :ico_oczko:

buty i czapa by sie mlodemu przydala a mnie tez sie cos nalezy od zycia prawda :ico_oczko:

madziorka ales ty zakrecona! ale ja tez czasem mam takie dni ze normalnie ciesze sie ze docieram do domku bez szwanku hihihiihhihih i mniej wiecej z calym dobytkiem

kasia jak tam lenoslawa?

kasik jejku ja ciagle wygladam dobrych wiesci od was i tak mi przykro kiedy piszesz ze vikusia cierpi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: kochane dacie rade my tu z natusiem trzym amy za was kciuki

dzis jeszcze wolne a od jutra maratonik ehhhhh jakos damy rade pomysle o funcikach :ico_oczko: i o kasi skarpecie bo milo wiedziec ze nie tylko ja taka zapracowana bede :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość