Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

12 sie 2010, 10:22

adiaKurcze ciesze sie,bo nie mialam zadnej przerwy miedzy pracami,bo w tamtej jestem jeszcze na 5 tygodniowym okresie wypowiedzenie,wiec przechodze z pracy do pracy :ico_sorki:
Z tymi paszportami to nam teraz zrobili nie?No ku@@@@@ co roku nowy :ico_zly: Ja teraz w Polsce zrobie Natalie dowod na 5 lat i mam w nonono,po Europie mozemy jezdzic.Tam tez oczywiscie utrudniaja,bo musieli ja moi rodzice najpierw zameldowac 3 miesiace wczesniej,no i osobisty odbior,ale to Polska ,po znajomosci mam nadzieje moj tata odbierze :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
dana
Kochana przynajmniej masz male a ja mam ja krowie wymiona a raczej wygladam jak te afrykanki z osad
No mi tez tak wisza,normalnie w pewnych sytuacjach unikam kontaktu z tym miejscem.Sama skora,sa male wiec nie do pasa,ale kurde normalnie plaskie ,wiesz takie 100 letnie babcie maja takie kondony,to ja mam identyczne,wstyd mi jak cholera.Co zrobic,byly ale sie skonczyly :ico_placzek:
wiola Jak pracujemy to juz w ogole nie ma sie kidy w d.... podrapac :ico_olaboga:
Tez cos o tym kochana wiem :ico_sorki: Takie ciezkie to zycie...
yoanna Dzieki :ico_haha_01: Ty tez zabiegana co?
Ostatnio bylysmy z Natalinkiem w jakims sklepie i za lada siedziala,ledwo widoczna babinka,taka staruszka zgarbiona,a moja Natalka widzac z wozka tylko czubek jej glowy krzyczy ; KU-KU ! Ku-KU!,ja malo nie zdechlam tym bardziej,ze angielka kompletnie nie wiedziala o co mojemu dziecku chodzi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

13 sie 2010, 09:53

hahaahaaa :DDD
Miszka no to mnie rozbawilas z Natalie i jej ku-ku :D

A ja zapracowana, do tego mam pisac prace magisterska i niebardzo mam do tego glowe :(

musze ogarnac mieszkanie, isc na poczte, i dzis siedze do 1 nad ranem w pracy a tymczasem moj maz i moja cora jada do moich rodzicow juz po 14 ;( i bede musiala dojechac do nich autobusem :/

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

14 sie 2010, 11:41

witam dziewczyny,przepraszam że tak długo nic nie pisałam i sie nie odzywałam ale moje życie od czerwca to normalnie szok :ico_szoking: 1 czerwca przyjechałam do pl żeby zrobić to prawko i już skończyłam kurs i nawet zaliczyłam już 3 egzaminy,ku(*&^ i nie mogę zdać !!!! normalnie szok nie mam już siły!!!! jestem chyba za głupia na to prawko!!! wczoraj miałam 3 egz i jestem tak na siebie wściekła że gdybym mogła sama sobie dałabym w ryj!!!!!! ogólnie do jazdy jestem przygotowana i przestałam sie nawet bać jeździć,bo cały czas uważałam że się do tego nie nadaje i wczoraj strzeliłam takiego babola że szok :ico_szoking: ładnie zrobiłam łuk i wszystko pojechałam na wzniesienie dziewczyny i normalnie tak mi wstyd ze nie wiem co,zaciągnęłam ręczny i zrobiłam luz,nie wiem po cholere i chciałam ruszyć z luzu w ogóle zapomniałam !!!! :wpale: :wpale: :wpale: :wpale: :wpale: :ico_placzek: :ico_placzek: i po egzaminie!!!! i najgorsze jest w tym wszystkim to że ja jestem tu z małym a córcia sama z tatusiem w no i za tydzień zaczyna szkołe,dlatego tym wszystkom jestem załamana!!!obiecałam jej że szybko wróce a tu hu:!!!!teraz musze znowu wyjeździć 5 godz i dopiero zapisać sie na następny egz!!!!!!!!!!!!!
dziewczyny sorki ze tak długo mnie nie było a teraz sie pokazuje żeby się wyżalić !!!
jak już zdam i wrócę do swojego domku ( a strasznie tęsknię) to obiecuje że wrócę na forum i nawet doczytam co przegapiłam!!
pozdrawiam was mamusie i wszystkie dzieciaczki juz duże :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

14 sie 2010, 14:29

Hej ja mam dziś super humorek idę z moim lubym do restauracji indyjskiej :-D Kacper zostaje w domu z opiekunką.

Agusia ale ja się cieszę że wracasz do nas bo się martwiłyśmy o ciebie :ico_sorki:
resztek dziewczynek też niech do nas wracają bo nam się pusto zrobiło na forum :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 sie 2010, 09:17

czesc laski :-D
Agusia1982, WITAJ :ico_brawa_01: pieknie wygladasz i Ty i Nicolasek :ico_brawa_01: szkoda ze z tym prawkiem sie tak przeciaga ale na bank nastepnym razem sie uda :ico_sorki:
adia26, no ty to masz dobrze :-D jak tam sie udal wieczor ?
miszka, super ze Ci sie tak z ta praca udalo :ico_brawa_01: gratuluje :ico_brawa_01: i zazdroszcze bo ja juz nie pamietam co to praca :ico_placzek:

nadal przesladuje mnie obsesja 3 dziecka :ico_olaboga: musze byc walnieta ze przy 2 takich malych jeszcze jedno mi po glowie chodzi :ico_olaboga: ale co mam na to poradzic :ico_noniewiem: moze przeczekam moze to hormony - ale raczej nie :ico_noniewiem: nie wyobrazam sobie juz nigdy nie miec nowonarodzonego dziecka w ramionach :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: szkoda ze tak pozno zaczelam
a tak to ok :ico_oczko:
Amy to aniolek :ico_sorki: je spi posmieje sie i dalej je spi :ico_sorki: a Iga...roznie :ico_oczko: ale od kiedy dostala kare ze musiala sama siedziec w swoim pokoju sucha sie o dziwo i nie ma tych swoich wyskokow :ico_sorki:

co tam u Was ???

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

15 sie 2010, 10:44

witam w niedzielny ranek !
Marta dzięki za komplementy :-D
nie wyobrazam sobie juz nigdy nie miec nowonarodzonego dziecka w ramionach
wiesz co powiem ci że też tak miałam po urodzeniu Nicusia,może tak się dzieje przy drugiej dzidzi :ico_oczko: ale teraz mi juz przeszło ale pamietam że tak miałam juz w szpitalu po urodzeniu ,normalnie takie maleństwo i w dodatku tak szybko rosną że człowiek nie zdąża się nacieszyć tą malutką istotką :-)
no a u nas dziś troszeczke ładniej, słoneczko wychodzi,wczoraj taka ulewa a ja musiałam jeździć! ale dałam radę!
miłej niedzielki dziewczynki :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

15 sie 2010, 13:32

Agusia1982, witaj :-D :-D szkoda z tym prawkiem, ze tak wyszło, ale nie martw sie czasami nas tak zaćmi ze sami nie wiemy co robimy. Nastepnym razem na pewno zdasz :-D
Sliczne macie zdjecie i Ty przyciemniłas włoski super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mmarta81, kurde podziwiam cie, bo ja to chyba bym juz nie chciała wiecej dzieci jak bym miała dwojke. Ale widzisz jestes stworzona do tego by byc mamusia i swietnie CI to wychodzi :-D

My zaczelismy juz starania o dzidzi, ale nie wyszło za pierwszym razem, teraz jest drugi raz i zobaczymy, w przyszlym tygodniu mam dostac okres, ciekawe jak bedzie :ico_noniewiem: Narazie nic nie wskazuje na to bym była :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 sie 2010, 08:54

Agusia1982, moze mi tez przejdzie ????zobaczymy :ico_oczko:
wiola85, :ico_brawa_01: za staranka :-D no i trzymam kciuki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 sie 2010, 13:25

Hej dziewczyny my wczoraj zaliczyliśmy super dzień, była piękna pogoda więc wybraliśmy się na plaże ze znajomymi zrobiliśmy sobie grilka, dzieciaczki się wybawiły, łapaliśmy małe kraby ,a woda była niesamowicie ciepła :ico_haha_02:
wiola85, za staranka trzymam kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nadal przesladuje mnie obsesja 3 dziecka :ico_olaboga:
hihi Marta, a co wam stoi na przeszkodzie nic tyko działać :-D
Agusia1982, powodzenia z prawkiem :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

16 sie 2010, 21:37

wiola85, hej...pisze do Ciebie poniewaz rzucilas haslem na naszym watku i milczysz...nie wiem czym mam robic cos w tym kierunku czy nie...? i czy pozostale dzewczyny sa wtajemnczone...?

[ Dodano: 2010-08-16, 21:39 ]
mmarta81, musze jeszcze dodac,ze Twoja Amy jest odbiciem, Igi...śliczne dziewczynki :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość