Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

08 cze 2009, 21:44

Witajcie!
Ja juz w domku. Moj stan sie troche poprawil, choc za bardzo chodzic nie moge bo zaraz dostaje skorczy i w ogole zle sie czuje. Brzuch ciagnie na dol. Powiem wam ze meczy mnie ta ciaza... poprzednia byla podobna, ale teraz po prostu marze o takiej wolnosci na ciele... o bieganiu, rowerze, skakaniu z moja corka, itd... a tymczasem glupiego prania zrobic nie moge :(
W szpitalu bylo tak nudno ze faktycznie sie lezalo i to pomoglo. Choc przyznam ze w sobote ucieklam na godzinke i bryknelam do sklepu dzieciecego po drugiej stronie ulicy. Skonczylo sie to bolami na wieczor ale co tam :)

Teraz powinnam ze dwa tygodnie wytrzymac, a potem moze znowu szpital, a moze uda sie dluzej pociagnac... zobaczymy. W kazdym razie na tym moj rozwoj cywilizacji koncze. Hanka bedzie musiala sie pogodzic z jednym braciszkiem a nie czterema :D

Wiecie moze cos na temat tych zastrzykow na pluca? Bo ja je dostalam i mam nadzieje ze jesli urodzi sie o czasie to nie okaze sie ze ten zastrzyk np zaszkodzil w czyms...

A co u was? Olala juz wrocila z wakacji? Wszystkie sie trzymacie do kupy? W calosci? Widze ze niektore to juz 34 tydzien. WOW normalnie za chwile zaczniecie sie rozdwajac - ja jak bylam w 34 tygodniu to dwa tygodniu pozniej juz tulilam Hanke do siebie! Wiec to jest naprawde blisko!!!

Scikam i do porannej kawki!

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 cze 2009, 22:26

A mnie sie piwko marzy... mmm... takie zimne z soczkiem malinowym... :-P a tu jeszcze rok trza czekac :ico_sorki: :ico_sorki: Ło matko :ico_noniewiem:
megi a kto powiedział ze rok... bez pzresady :ico_oczko: ja znalazłam na to radę skonsultowaną z lekarzem :-D :-D Lech Free jest bezalkoholowy :ico_oczko: tzn ma 0,5 % ale to mniej niż syrop na kaszel :ico_oczko: a zimny smakuje wyśmienicie z sokiem malinowym :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak samo Żywiec ma piwo bezalkoholowe :ico_oczko: :ico_oczko: nasza degustacja nie musi kończyć sie na Karmi :ico_nienie: bo po jakimś czasie moze wyjsć bokiem :ico_noniewiem: lepiej zostawmy je sobie na później bo wspomaga laktację

Tagar, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dobre wieści, widzisz jak chcesz to potrafisz poleżeć :ico_oczko:
oby tak dalej :-D :-D

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

09 cze 2009, 08:48

:ico_kawa: dobry

wcinam sniadanko potem do pracy z L4 jade potem z kumpela na zakupy
potem z kupela do kumpeli na kawe łoooooooo :ico_noniewiem:
wieczorem na pierogi z truskawkami do rodziców T. :ico_brawa_01:

szybko mi zleci tydzien fajnie
coraz bliżej by chudzielca Grosia zobaczec :ico_brawa_01:

Mop ze spaceru pofochany przylazł kupy nie zrobił, jesc nie chce siedzi w kacie i buczy
co znow jej sie uwidziało hmmmm???

[ Dodano: 2009-06-09, 08:51 ]
ja jak bylam w 34 tygodniu to dwa tygodniu pozniej juz tulilam Hanke
cicho liczymy :) na takie tulenie szybsze
w sobote ucieklam na godzinke i bryknelam do sklepu dzieciecego po drugiej stronie ulicy. Skonczylo sie to bolami na wieczor ale co tam :)
Ty dezerterku

trzymaj sie dzielnie juz nie wiele ci zostało , szalona kobieto
o bieganiu, rowerze, skakaniu z moja corka, itd
juz niedługo :) szalenstwo pieluchowe :P

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

09 cze 2009, 09:50

i ja się witam z rana :ico_haha_02:
popijam poranną :ico_kawusia: pękam, brzusio chyba mi urósł znowu ostatnio bo czuję się, że mi skóry nie starcza i boli...
Bąbel kopał wczoraj niemiłosiernie, brzuch mi podskakiwał, och ja też już chcę tulić moje Maleństwo... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

09 cze 2009, 10:03

melduje sie poslusznie
wstalam o 7 i porzadki robie takie mega cala szafe oproznilam w duzym pokoju i wyrzucam wszystko co zbedne robie miejsce na ciuchy K wycieram zostala mi do zrobienia jeszcze szafa ale na razie zmykam na sniadanko

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 cze 2009, 10:15

hej
u nas pogoda piękniutka :-D zaraz chyba pojde nozki na słoneczko wystawiac :-D a w nocy taka burza była ze az sie bałam i co tylko zagrzmi to tuliłam sie do R. :ico_wstydzioch:
Tagar, super ze jestes w domku :ico_sorki: lez i odpoczywaj to wszystko bedzie dobrze i donosisz synka :ico_sorki:
Lech Free jest bezalkoholowy :ico_oczko: tzn ma 0,5 % ale to mniej niż syrop na kaszel :ico_oczko: a zimny smakuje wyśmienicie z sokiem malinowym
to prawda ja wczoraj pozwoliłam sobie na jednego takiego z soczkiem :ico_wstydzioch:
to dwa tygodniu pozniej juz tulilam Hanke do siebie! Wiec to jest naprawde blisko!!!
a wtedy tez szyjka ci sie skracała czy Hania tak poprostu wyszła wcześniej ??
Beata_Tychy, no no to masz dziś dzień zaplanowany
ja to po południu musze zrobić porzadek z brata komputerem bo chyba mu formata trzeba bedzie zrobić , wyskoczyc do sklepu z czesciami po wycieraczki przednie :-) i odebrać fotki od fotografa (wczoraj jak je wybierałam z dysku i patrzyłam na takie z ubiegłego roku to sobie myślałam o matko jaka ja byłam wedy chudziutka :ico_szoking: a teraz :ico_olaboga: )

znikam na momencik ściać bratu włosy

[ Dodano: 2009-06-09, 11:27 ]
wróciłam :-D
ale chyba nikogo nie ma :ico_noniewiem: maluszkowi chyba podoba sie dzwięk maszynki do golenia włosów :ico_oczko: bo tak fajnie kopał

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

09 cze 2009, 10:39

witam sie z wami po prz...erwie :-D
u nie remontu cig dalszy wiec wszystkie sprzety am poodlaczane,czasem na chwile uda mi sie zalaczyc kompa,sporadycznie,doczytalam ze u was wszystko ok i Tagar juz jest z wyciagnieta szyja:))))
u mnie tez ok jak narazie,wizyta w pn.za tdzien krew i mocz oddane odbiore wyniki to zobacze czy nie ma nic nepokojacego:)
a teraz lece po zakupy juz 3 raz dzis :-D
bo we czwarte sie rodzinka zjedzie a u mnie syf nie z tej ziemii...musze ogarniac chate powoli

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 cze 2009, 10:42

rybcia82, ja tez mam wizyte w poniedzałek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

09 cze 2009, 10:43

malutkaniunia88, umowie sie wtedy na usg zeby zobaczyc jak mala lezy:)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 cze 2009, 11:18

umowie sie wtedy na usg zeby zobaczyc jak mala lezy:)
ja mam nadzieje ze ze mna tez na usg sie umowi :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość