Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

30 wrz 2011, 08:33

he he, dziewczyny Wy narzekacie na mały ruch na wątku, a ja i tak nie mam kiedy Was doczytać :ico_oczko:

Piotruś jest cudowny, nawet w nocy już jest lepiej (2-3 razy wstaję do niego), tyle że Wiki wstaje o 5 :ico_noniewiem: także wiecznie zmęczona chodzę... Teraz dopiero widzę, że przy jednym dziecku to można wypocząć i wszystko zrobić, a przy dwójce (zwłaszcza z taką małą różnicą wieku), to człowiek się cieszy jak spokojnie umyje naczynia czy zupę zrobi :ico_oczko: hehe :-D

Wiki ciągle chora :ico_noniewiem: nie wiem kiedy jej to przejdzie, właśnie udało mi się przemycić syrop na kaszel w herbatce, bo ona taka antylekowa.

izabelllla123, to teraz wszystkie oczy zwrócone są na Ciebie. Trzymam kciuki by szybko się zaczęło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

30 wrz 2011, 08:44

Wiki ciągle chora
duzo zdrówka dla niej zyczę :ico_sorki: :ico_sorki:

Inia to nic tylko sie cieszyć że Piotrus taki grzeczniutki, malutka Kruszynka :-)
to teraz wszystkie oczy zwrócone są na Ciebie. Trzymam kciuki by szybko się zaczęło
przyznam ze na sama myśl coraz bardziej się boję. Może nie tyle porodu bo nie wiem co mnie czeka ale tego że M. nie będzie w domu i kto mnie zawiezie :-(

[ Dodano: 30-09-2011, 08:45 ]
Czuje stres jak patrzycie na mnie :-D najgorsza ta niepewnośc że nie wiadomo kidy się zacznie, ale oLiwka coraz spokojniejsza jest z dnia na dzień

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 wrz 2011, 09:25

Dzien doberek :-)

ja wlasnie wcinam drugie sniadanko, pierwsze bylo przed 7, bo dzis rano wstalam, a maly zaraz za mna, w sumie to dobrze,zjadl troche sniadanka spokojnie i wczesniej wyruszylismy do przedszkola.

Za oknem znow pieknie, ciepelko sie robi az zyc sie chce, piekna ta jesien, oby pazdziernik bym w miare cieply, na spacerki bedzie mozna wychodzic :-)

inia, to bardzo fajnie, ze Piotrus taki grzczniutki, i ze nocki ok. Szkoda tylko, ze corcia choruje, zdrowka dla niej
Może nie tyle porodu bo nie wiem co mnie czeka
a ja boje sie bardzo porodu, ze nie dam rady,i w ogole jestem jakas taka poddenerwowana, jakas taka niespokojna, boje sie tego, ze nie wiem kiedy to sie zacznie.

Mnie wczoraj tak ciagnelo na dole, nie moglam kucac, bo tak robilo mi sie jeszcze gorzej :ico_noniewiem:

No nic trzeba brac sie za robote, ale jakos dzis ochoty nie mam,a chcialabym lazienke sprzatnac, bo brudna noi reszte okien pomyc....

A gdzie szkieletorek, zawsze o tej porze juz byla, moze ona nam niespodzianke zrobila :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

30 wrz 2011, 09:46

Mnie wczoraj tak ciagnelo na dole, nie moglam kucac, bo tak robilo mi sie jeszcze gorzej
ja wczoraj jak siadałam czy kucałam to cisnęło mnie ale na pupę, takie parcie od wewnatrz az mnie paralizowało całą.

Pati już tez masz niedaleko, teraz to jest loteria która z nas urodzi, serena tego dowiodla :-)
A gdzie szkieletorek, zawsze o tej porze juz byla, moze ona nam niespodzianke zrobila
no wlasnie tez się zastanawiam gdzie ją wciągneło.


Ja juz po zakupach, kupiłam Olwice 3 spiworki takie z ramiaczkami do spania. Bo wpadły mi w oko :-D teraz sie piora w pralce zebym jeszcze przed porodem miała je wyprasowane w szafce

[ Dodano: 30-09-2011, 09:47 ]
Kurde jak mnie spanie zgina dzisiaj tragedia jakaś :ico_chory:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

30 wrz 2011, 09:51

hej hej :ico_ciezarowka: i rozpakowane:)

izabellla i Pati nie ma co się stresować, będzie dobrze dziewczyny, zobaczycie, |Pati ty już wieloródka to patrz jak my raz dwa i po sprawie myśl że u ciebie też tak bedzie oczywiście izabellla Tobie też życze szybkiego rozwiązania;)

inia super, że mały grzeczny ale szkoda, że córcia choruje i zyczę szybkiego powrotu do zdrowia, no i znam też już tę radość jak możesz coś ugotować badź gary umyć, a zrobienie czegoś w okół siebie to już u mnie cud - co ja wieczorem do kąpieli czy nawet pod prysznic mały w ryk hehehe. Nie wiem jak ja sobie poradze, jak już sama bede z dwójką, serio, bo młodą chce kąpac jak mały śpi - to ja szybko ja do wanny a minie minuta i młody już krzyczy, grrr a nie zostawie dziecka w wannie samego przecież - tego sie obawiam, ze dziecko brudne zacznie chodzić hihihihi

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

30 wrz 2011, 09:52

izabelllla123, ja takie śpiworki używałam później. jak Tobik zaczął się już odkopywac i używałam zimą przeważnie.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 wrz 2011, 09:53

to cisnęło mnie ale na pupę
tez tak mam wlasnie
Pati już tez masz niedaleko, teraz to jest loteria która z nas urodzi, serena tego dowiodla :-)
tak to juz jest, nie zalezy to od nas, moja kolezanka tez urodzila wczesniej choc na nic sie nie zapowiadalo, az tu nagle ktoregos dnia, ale ona to miesiac przed porodem urodzila
spiworki takie z ramiaczkami do spania.
ja tez mam chyba ze trzy, dwa wlasnie na ramiaczkach, jeden grubszy drugi cienszy noi jeszcze jeden, w ktorym dopinane sa rekawki i mozna go na dlugi rekawek robic, bylam zadowolona z nich, rewelacja, Erys w nich super spal i zawsze mial cieplo, a kolderke uzywalam chyba dopiero jak roczek skonczyl czy jakos krotko przed, a tak to spal w tych spiworkach a jak bylo zimniej to przykrywalam go jeszcze kocykiem i balo super, zawsze byl cieplutki

No wlasnie mi tez sie spac chce, nieby spie troche lepiej w nocy co mnie bardzo dziwi,ale mimo tego nie wysypiam sie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 30-09-2011, 09:56 ]
Jak dla mnie troche niebezpiecznie jest przykrywac takiego malucha kolderka, balam sie, ze przestanie oddychac a tyle sie czlowiek nasluchal o tej mierci lozeczkowej,ze az strach :ico_szoking: dlatego u nas w Niemczech nie zalecaja kolderki na poczatku tylko wlasnie takie spiworki, pediatrzy tez

[ Dodano: 30-09-2011, 09:57 ]
Dobra laseczki lece brac sie za robote, ide okna myc i ta lazienke konczyc, ale checi brak, buuuuuuuuuuuuuu

Wpadne pozniej

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

30 wrz 2011, 09:58

izabellla Tobie też życze szybkiego rozwiązania;)
serdecznie dziekuję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja takie śpiworki używałam później. jak Tobik zaczął się już odkopywac i używałam zimą przeważnie.
przyjaciolka zaczela uzywac w 4 tygodniu bo mala z rozka wygrzebywała się a czekalam az jakieś fajne wyczaję :-)
tez tak mam wlasnie
co za wredne uczucie
ja tez mam chyba ze trzy,
ja wlasnie 3 kupilam 2 cieńsze i jeden gruby :-)
No wlasnie mi tez sie spac chce, nieby spie troche lepiej w nocy co mnie bardzo dziwi,ale mimo tego nie wysypiam sie
_________________
ja mam wlasnie w nocy problemy ze spaniem, kurde a teraz jakbym wpadła do łozka to chyba do nocy bym spała :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

30 wrz 2011, 10:02

o ja tez z eliza uzywałam takiego śpiworka superowa sprawa, młody dostał w prezencie ale jeszcze nie używam bo ciepło u nas strasznie ostatnio jest, ale na pewno się przyda:)

ale bym się kawy napiła. Mimo że mały ze 3 razy budzi się w nocy to i tak czuję sie nie wyspana. Ale moze jeszcze chwila przyzwyczajenia i będzie lepiej.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

30 wrz 2011, 10:06

Za oknem znow pieknie, ciepelko sie robi az zyc sie chce, piekna ta jesien, oby pazdziernik bym w miare cieply, na spacerki bedzie mozna wychodzic :-)
Noooo zgadzam się .To razem trzymamy kciuki by było pięknie bo bardzo bym chciała na spacerki wózeczkiem pochodzić.A i rodzice już wczoraj mówili że rezerwują Lile na spacerki hehe
A gdzie szkieletorek, zawsze o tej porze juz byla, moze ona nam niespodzianke zrobila :ico_noniewiem:
hehe nie no ja się na razie nigdzie nie wybieram , teraz jak już mam wszystko porobione to siedzę w kuchni i gotuje ciągle lub piekę smakołyki.
A dopiero o tej porze bo jak wstałam to najpierw posprzątałam w kuchni, zrobiłam jedzenie pieskom a potem dopiero śniadanie dla mnie i chwila na komp.
Kurde jak mnie spanie zgina dzisiaj tragedia jakaś :ico_chory:
No to do wyrka , wykorzystaj to. Ja ostatnio właśnie jakoś spania nie potrzebuję. Wieczorem kłade się z przymusu bo P idzie do sypialni więc i ja idę ale długo leżę nim zasnę.
Nie wiem jak ja sobie poradze, jak już sama bede z dwójką
No dla mnie też teraz pierwsze dziecko i obawiam się jak to wszystko zorganizuje ale pewno tak samo z dwójka się da tylko potrzeba czasu na oswojenie i zorganizowanie się.

Inia zdrówka dla twoje malutkiej , teraz pewno taki sezon i łapie się dziadostwo nas.
I fajnie że mały taki grzeczny.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość