Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

19 lis 2007, 13:01

Dzien dobry i ja do was nareszcie dotarlam po dlugim weekendzie,jakos nie mialam czasu wejsc szybciej :ico_oczko:
U mnie u nas weekend ladnie minal :ico_oczko: Moglby byc jeszcze ladniejszy no ale nie dalo sie.. :ico_noniewiem: W sobote bylismy na kawie u tesciowa bylo ok,troche sie zasiedzielismy bo byl mecz Polska-Belgia i Polacy wygrali :ico_brawa_01: i jada jakies Euro 2008 niewiem za bardzo o co chodzi no ale nic.. A w niedziele to chcielismy pobyc sobie sami,i nie isc do tesciow to niestety przyszedl moj tesc i siedzial z nami do wieczora.. no ale byl sam bo tesciowej sie niechcialo wychodzic.. a ja juz sie wybrala do nas i przyszla to nikt jej nie otworzyl drzwi no normalne jak sa u nas w mieszkanku drzwi wszytskie pozamykane i do tego glosniej telewizor to pewnie ze nikt nie slyszal dzwonka i tesciowka bardzo obrazona i zla i powiedziala niby ze juz do nas nie przyjdzie.. a bez laski sobie pomyslalam.. nikt tego specjalnie nie zrobil.. a jak by chciala serio przyjsc do nas to by zaklupala w okno.. no ale wyszlo jak wyszlo.. :ico_noniewiem:
Pozatym to dzisiaj nocka byla super :-D :ico_oczko: Ani razu do malej nie wstanelam.. widocznie mnie nie potrzebowala :ico_oczko: i sobie spokojnie spala cala noc :ico_brawa_01: Obudzila sie dzisiaj o 8 00 a wczoraj zasnela o 22 00 :ico_oczko:
U nas pogoda taka srednia jest zimno i mrozik i czasami sloneczko sie pokaze i mamy snieg sie trzyma bo jest mroz :ico_oczko:

Maggie to zycze szybkiego powrotu do zdrowia Antosiowi :ico_oczko: Ciesze sie ze juz jest lepiej.. Moja Nicolinka jak narazie(odpukac) nie choruje :ico_oczko: ale u dzieci to szybko wszystko idzie i jak sie latwo zarazic ani bym nie pomyslala :ico_olaboga:

Mama_Kingi pod tym linkiem nic niemam ??? Tylko ze mam niby nowy temat napisac?? Sorrki ale moze podaj jeszcze raz ten link co??

A jesli chodzi o spanie malej to u nas bylo na poczatku tak ze nauczylismy malutka spac w lozeczku.. tylko czasami w nocy juz nie wytrzymywalam i bralam mala i spalam do rana z nia w moim lozku na co maz troche sie denerwowal ale nie myslalam o tym ale tak ogulnie to mala sobie spala w swoim lozeczku a teraz tez tylko czasami z mala spie pare godzinek jak mnie potrzebuje szczegolnie nad ranem :ico_oczko: bo teraz to Nicolcia sobie spi w swoim pokoju na swojej kanapie :ico_oczko: i czasami ja tez razem z nia spie ale to pare godzin :ico_oczko:
No i teraz moje dziecie sobie spi i moze troche pospi usnela spokojnie jak aniolek bez zadnej walki :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:
Milego dnia buziaczki dla wszystkich,moze pojdziemy na spacerek jak sie mala obudzi.. ale to jeszcze zobacze :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-19, 12:02 ]
Maggie ja narazie sie nigdzie nie wybieram i jednak zostane tutaj.. Tutaj mi dobrze :ico_oczko:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

19 lis 2007, 13:04

witam
dziewczyny jestem dzis powykrzywiana z bolu ... zle spalalam , a moze cos mi szczyklo ... kark mnie boli szyje mam wykrecona ... nie moge niczego podniesc ani za bardzo ruszac rekoma ... strasznie mnie boli miedzy lopatkami ... w ogole jestem jakas nijaka ... chyba przez najblizsze dni , podobnie jak iwonka tylko was poczytam ...

dobrze,ze Antos czuje sie juz lepiej
Aginka to faktycznie urwanie glowy masz z Malwinka ... a mam_ Kingi ... super sobie poradzilas z nauka spania :ico_sorki:
przepraszam nie dam rady wiecej klikac , niue dosc ze boli to jeszcze szkrab na kolanach siedzi i przeszkadza
udanego dzionka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

19 lis 2007, 13:11

Diem slyszalam ze dostalas @@@@ zycze ci udanych staran o bobaska i mysle ze wkrotce do nas dolaczysz :ico_ciezarowka: powodzenia jest zima i zimno wiec trzeba sie dobrze grzac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

19 lis 2007, 13:14

Kristi, proszę bardzo:
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=3367
Maggie, nie zostawimy naszego temaciku. No co Ty !!! Myslę, że częściej będę tutaj, niż tam, ale nowy też się przyda. :ico_haha_01:
diem, może Cię przewiało? Otul się w ciepłe ubranko i odpoczywaj

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 lis 2007, 13:43

Mama_Kingi pisze:Maggie, nie zostawimy naszego temaciku. No co Ty !!! Myslę, że częściej będę tutaj, niż tam, ale nowy też się przyda. :ico_haha_01:

mam nadzieje... :ico_haha_01:
diem kuruj sie, albo zle spałas albo cie choróbsko bierze, a moze to przez nerwy...ostatnio troche miałas stresu....
Kristi no to ładnie Nicola spała :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-19, 12:44 ]
diem mnie plecy najczesciej bolą z nerwów....no i jak dzwignę
coś

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

19 lis 2007, 14:28

witajcie baboski..ja sie tylko wpadam przywitac i pedze spac bo mati wlasnie zasnal
nadal jestesmy chorzy i fatalnie sie czuje..bo Mati oczywiescie szaleje
jutro mam wizyte u ginka na 18 wiec zdam relacje co i jak..tak sie ciesze..zobacze moja fasoleczke

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 lis 2007, 14:56

iza, czekamy na relacje :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

19 lis 2007, 18:06

Witajcie dziewczynki!!! W koncu jestem znowu z Wami! HURA! Wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej! :ico_haha_01: . Przepraszanm, ale nie jestem chyba w stanie wszystkiego przeczytac, bo strasznie duzo napisalyscie ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 lis 2007, 18:35

Witaj Basiu, pisz co tam u Cieebie..jak Asia...zdrowa???
Bo mój Antek chorowitek...

Dzisiaj mamy już jakiś kryzys....Antoś w większości płacze...rano miał tylko dobry humorek....
Choroba plus zęby to cięzka sprawa.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

19 lis 2007, 18:41

Maggie, A dziekuje na szczescie zdrowa (odpukac!), jakos niedlugo jedziemy do szczepienia, bo mialam byc po 15stym. Biedny Antos :ico_pocieszyciel: , a co biedaczkowi dolega??
Asi 14go wyszedl 14- sty ząb :-) , droga gorna 3-ka, ale tez marudzi i poplakuje (zwlaszcza w nocy) bo zauwazylam ze juz ida dolke 3-ki :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość