SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

26 wrz 2007, 11:54

madziorka hihi, ja tez bardzo dlugo na macierzynskie czekalam kubus sie w styczniu urodzil a ja skladalam w listopadzie a dostalam w maju :ico_szoking: ale dostalam zwrot i pozniej jeszcze 4 miesace placili .
co do mami synka to Kubus zawsze szedl do wszystkich usmiechniety teraz tez tak jest do puki mam jest nie daleko ale jak sie orientuje ze mama znika to juz pare razy byl maly lament :ico_olaboga: mnie to nawet cieszy bo widze ze mnie kocha hi hi ale nie wiem czy to dobrze :ico_noniewiem:
a co do kupy to Kubus wczoraj i dzis przed chwilka taka zrobil ze cale plecy body wszystko :ico_olaboga: nie wiedzialam jak go rozebrac nonono do gory i sciagalam ubranka :ico_olaboga: pozniej do wanny ale i tak ciezko bylo sobie z tym poradzic :ico_szoking: ubralam go czystko i za chwile znow :ico_szoking: normalnie koszmar :-D chyba przez zeby :ico_olaboga:
ja spadam sprzatac :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 wrz 2007, 12:32

madziorka hihi pisze:adas wazy 5514.
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: to chudzinka z Twojego meza :ico_haha_01: :ico_haha_01: jeszcze ma sile chodzic :ico_oczko: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: zartuje ,oczywiscie hehe wiem,ze chodzi o Leosia :-D

[ Dodano: 2007-09-26, 12:36 ]
Marta lepie sie oplaca ja wezmiesz ponad 150 zdjec ,bo tez zaplacisz kolo 20f ....ja ostatnio wywolalam ponad 400 (ale to byly male ,bo mam puste albumy )i kilka x large i zaplacilam kolo 20 ,alejakas promocja chyba byla...a ostatnio ponad 100 malych i 5 mini posterow i zaplacilam jakos 20 f,naprawde sie w tym bootsie oplaca :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

26 wrz 2007, 12:49

Witam.Oglądałam wczoraj mieszkanka bo mi Sandrusia linka podrzuciła :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: no parę fajnych ale dużo nie rozumiem,są rózne rodzaje domków,nie wiem co to recepcion-bo przecież nie recepcje?może wejścia do domu czy przedpokoje rany ale ja tempa no i rodzaje domków różne :ico_noniewiem: ale może już dziś M będzie miał neta to sam posprawdza.On pracuje w firmie,która ma siedzibę w ANTRIM i tam by chciał mieszkać,nie wiem czy to blisko Was?A Sandrusia Lisburn też wie gdzie jest i mu się podoba :-) Domki super zalezy od ceny ale my jeszcze nie wiemy ile na rękę dostanie,mi się podoba taki za 650 ale to chyba dużo co?
kasi.k, fryzurka fajna,naprawdę nie jest źle/
SANDRUSIA)), gratuluję jazdy :ico_brawa_01:
julie_377, co ja bym dała żeby moje córy tyle spały :ico_sorki:
madziorka hihi, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dzięki za miłe słowa,ja naprawdę tego potrzebuję bo tęsknie jak :ico_puknij: :ico_puknij: któśby powiedział,że jestem nienormalna :ico_noniewiem: no bo jestem :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
martuchafrost, dzięki :ico_sorki: napewno się zgłoszę,ja taka ciemna,że o wszystko bym chciala spytać :-D

[ Dodano: 2007-09-26, 12:59 ]
lucy23, widzę,że z wywoływaniem fotek poczekam aż pojade do Irl :ico_haha_01: bo też mam puste albumy a tu majątek bym musiała wydać :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

26 wrz 2007, 13:00

Witam kochane :ico_haha_02:
Dzis ze mna juz lepiej ale z dzieciaczkami niestety nie :ico_placzek:
zubelek, to jest adres agencji z ktorej mamy mieszkanko http://www.prestigepropertyrentals.co.u ... php?id=377 a tu adres jeszcze jednej agencji http://therentalcompany.co.uk/

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

26 wrz 2007, 13:16

zubelek, recepcion to jest salon :) ja\ mysle ze za 550 to juz fajny wiezmiecie :)

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

26 wrz 2007, 13:32

Dziendoberek mamuski, jak tam dzionek mija u nas jakos ponurawo, handra jakas sie mnie czepila i za cholirke nie moge jej wykurzyc.
Jest tutaj moze jakas mamusia ze szkocji, bo teraz jestesmy w Londynie ale tak gdzies za pol roku a jak dobrze pojdzie juz w grudniu chcemy zanienic Londyn na Szkocję a konkretnie KIRKCALDY????

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

26 wrz 2007, 13:54

SANDRUSIA)), takie też były tylko,że ja patrze na 4 pokoje :ico_wstydzioch:
Emilka_M, dziękuję :ico_sorki: a ty skąd dokładnie jesteś?

[ Dodano: 2007-09-26, 14:04 ]
wiecie co ja nie wiem co to znaczy:
rent,
apartament-czyli mieszkanie tak? :ico_wstydzioch:
Rates Included
no i jak wynajmuję taki domek,to mogę go pomalować jak coś albo niektóre są umeblowane,muszę brać z pełnym wyposażeniem,wiecie dużo jest fajnych domków ale mają takie wyposażenie jak dla starych ludzi :ico_wstydzioch: fakt,że ja nie będę miała nic i dobrze jak będzie wyposażenie ale boję się co będzie jak dzieci coś zepsują albo co...
No i ja patrzę,żeby było ogrodzenie wokół domu,zeby dzieci na ulicę nie wyszły,żeby były okna bo nabawię się depresji :ico_haha_01: Pewnie pomyślicie,że ja jakaś wymagająca panienka jestem :ico_wstydzioch: Nie jestem ale skoro mogę powybierać to patrzę na wszystko :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-09-26, 14:39 ]
wiecie co ale ja patrzę na 4 pokoje i zaznaczam 4 bedrooms a to chyba sypialnie co? :ico_wstydzioch:
chcę 4 pokoje,łazienka,kuchnia ,dużo kien :ico_haha_01: ,dobrze by bylo domek,trawka dookoła i oczywiście ogrodzenie :ico_nienie: ale mam wymagania co :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale jak już mam wybierać...
No i co mnie martwi to to,że dużo jest umeblowane,dobrze bo ja nic nie będę miała ale jak coś dzieci zepsują ? :ico_wstydzioch:
I co to znaczy FOR RENT?
Weekly to znaczy tygodniowo?
Monthly???
np to narazie pierwsze z bżgu co mi odpowiada ale z opisu to nic nie rozumiem
:ico_wstydzioch:
http://www.propertynews.com/brochure.ph ... =PNC224342

[ Dodano: 2007-09-26, 14:42 ]
o proszę pierwszego posta mi wywaliło to napisałam od nowa a teraz oba weszły :ico_haha_01: więc trochę się powtórzyłam :ico_haha_01: ale Wam przynudzam co :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

26 wrz 2007, 14:44

zubelek, RENT CZYNSZ CZYLI JAK MASZ RENTAL HOUSE TO ZNACZY ZE NA WYNAJEM for rent czyli na wynajem weekly tygodniowo montly miesiecznie :)

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

26 wrz 2007, 14:44

zubelek, ja mieszkam w Belfascie :ico_haha_02: a co do umeblowania mieszkania to zawsze ozna sie dogadac z wlascicielem, no i tu nieczesto sa ogrodzone od drogi albo ten plotek jest malutki albo malo miejsca albo troche drogo

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

26 wrz 2007, 14:44

tutaj wszystko co dookoła to by mi odpowiadało ale nie wiem jak to w środku wygląda chociaż za te pieniądze to nie ma co nażekać no i nie wiem jak daleko do miasta bo kółek nie mamy :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość