Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

30 wrz 2011, 10:12

Noooo zgadzam się .To razem trzymamy kciuki by było pięknie bo bardzo bym chciała na spacerki wózeczkiem pochodzić.A i rodzice już wczoraj mówili że rezerwują Lile na spacerki hehe
heheh to super, chciałabym aby taka pogoda sie utrzymała i mogła z Oliwka od razu na spacerki chodzic i wszystkim się nia pochwalić :-D szkoda ze mieszkamy tak daleko od siebie, spacerowałybysmy razem :-)
No to do wyrka , wykorzystaj to.
chyba ide spać.

Kupilam sobie popcorn serowy do mikroweli zrobie sobie potem i zjem ze szczurkami bo one oczywiście tylko zapach poczują to jak dwa rumuny przy klatce wychciewają :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

30 wrz 2011, 10:21

to cisnęło mnie ale na pupę
tez tak mam wlasnie
Ja tak miałam jakoś w 6-7 miesiącu i czasem bardzo bolesne było aż płakałam.Teraz zdarza mi się takie coś po sexie . Nie wiem co to jest ale niezbyt fajne.
spiworki takie z ramiaczkami do spania.
ja tez mam chyba ze trzy
Mnie się tez to podoba i chciałam kupić ale jakoś kaski nie ma za wiele ale może znajdę coś używane na allegro.
Izabella pokaż jakie ty masz i ile zapłaciłaś?
Kołderkę mam ale nie będę małej nią przykrywać od razu bo dziecko by nie utonęło w niej .
Wpadne pozniej
Wpadaj jak najczęściej .A ma ktoś do ciebie numer telefonu ??
Albo ty do kogoś ? Jak coś to mogę wysłać.
szkoda ze mieszkamy tak daleko od siebie, spacerowałybysmy razem :-)
No szkoda , u mnie to zadupie takie i nie ma gdzie chodzić z dzieckiem , znaczy drogi są ale tak w koło Macieju bez celu to nudno.
Kupilam sobie popcorn serowy do mikroweli zrobie sobie potem i zjem ze szczurkami bo one oczywiście tylko zapach poczują to jak dwa rumuny przy klatce wychciewają :-D
Nie żartuj że macie szczury na klatce ?

Dobra to i ja uciekam na chwilkę . Siostra ma wolne prosiłam ja wczoraj by dzis zrobiła obiad bo cały tydź stoję w kuchni ale ona zmęczona jest i ma w d... Ahh szkoda słów.
Więc idę sobie ziemniaczki oskrobać i wyciągnąć z zamrażarki wątróbkę. A na deser zrobię chyba racuszki z jabłkami .

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

30 wrz 2011, 10:27

szkieletorek, mi się wydaje, że te szczurki to udomowione są. w sensie, że własne... ale może się mylę

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

30 wrz 2011, 10:39

Izabella pokaż jakie ty masz i ile zapłaciłaś?
na razie sie piorą, jak wyschną to wrzuce zdjęcia, poszłam do sklepu dzieciecego płaciłam 48zł za sztukę tych ciękich a 70zł za grubszy.
Kołderkę mam ale nie będę małej nią przykrywać od razu bo dziecko by nie utonęło w niej .
ja tak samo :-D
Nie żartuj że macie szczury na klatce ?
dokładnie 2 szczurki :-)

O takie:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

tylko teraz sa ciut wieksze:-D

wziełam je bo chcieli je uspać w laboratorium w krakowie, do bielska przyjechało ich az 70 szt. a nie chciałam żeby skończyly jako pozywka dla węża. Mam je blisko rok :-D
mi się wydaje, że te szczurki to udomowione są. w sensie, że własne... ale może się mylę
heheh to sa laboratoryjne szczurki, nie takie z piwnicy spokojnie, takich akurat bym się bała. A moje w pełni kumpelskie są :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

30 wrz 2011, 10:47

Cześć :-D

Piękna pogoda,że aż dziś się żyć chce :ico_brawa_01:
A wiecie, że dziś jest Dzień Chłopaka?Nie zapomnijcie o swoich mężczyznach :ico_oczko:
Ja kupię browarka :ico_haha_01:

izabelllla123, ale fajne szczureczki :ico_brawa_01:
Ja kiedyś miałam myszkę Ziutka, a potem dwa chomiki.
Ja myślałam,że droższe będą te śpiworki. Ja kupiłam używany w szmateksie.
Faktycznie pościeli nawet nie ma co kupować dla maluszków, bo i tak się nie przydadzą. Maciek nie ma ani poduszki ani kołderki. Główke ma na pieluszce, a przykryty jest cieplutkim i mięciutkim kocykiem. Ale może faktycznie wyciągnę niedługo śpiworek.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

30 wrz 2011, 11:00

Ja myślałam,że droższe będą te śpiworki
zalezy jak sie trafi jak widziałam w tesco chociazby to ok 70-100zł takiej sobie grubości. Strasznie drogo to za 100zł kupuje sie rewelacyjny kombinezon zimowy ocieplany.

Malutkim Panom też trzeba złozyć życzonka i wycalowac te malutkie nózki i rączki, takze nie zapomnijecie o nich :-D A duzym Panom chyba tak jak u Ciebie Kocura , kupie piwko

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

30 wrz 2011, 12:42

Izabella pokaż jakie ty masz i ile zapłaciłaś?
na razie sie piorą, jak wyschną to wrzuce zdjęcia, poszłam do sklepu dzieciecego płaciłam 48zł za sztukę tych ciękich a 70zł za grubszy.
No to też nie tanio.Ja to bym chciała za 15-20 zł kupić ale używany pewno by się udało.
Może dziś jak będę zamawiać pieluszki i biustonosz to poszukam czegoś .
Nie żartuj że macie szczury na klatce ?
dokładnie 2 szczurki :-)
O takie:
[url=http://img14.imageshack.us/img14/2154/s6005173.jpg]Obrazek[/URL]
O cholerka. Ja bym się chyba bała szczurka czy myszki nawet takiej domowej.
Ale ładnie wyglądają.
A wiecie, że dziś jest Dzień Chłopaka?Nie zapomnijcie o swoich mężczyznach
No wiem wiem , mam zapisane w kalendarzu . A ja mojemu hmm sama nie wiem co zrobię bo browarków to on zawsze ma na zapas .Może jakaś mała przyjemność heheh
Faktycznie pościeli nawet nie ma co kupować dla maluszków, bo i tak się nie przydadzą. Maciek nie ma ani poduszki ani kołderki. Główke ma na pieluszce, a przykryty jest cieplutkim i mięciutkim kocykiem.
Ja kupiłam bo chciałam mieć kompletna wyprawkę ale kupiłam tylko na razie jedna poszewkę bo wiadome że używać nie będę więc druga się dokupi kiedyś tam .

Balkon i schody przy wejściu umyte. Kwiatuszki i krzaczki na polu podlane.
Teraz coś wszamałam bo głód się odzywał. 2 pranie się kończy prać jeszcze jedno załączę i tyle bo pralka padnie nam , wczoraj chodziła 4 razy dziś w sumie 3 będzie a pewno jak mama wróci z pracy to tez coś swojego załączy.
Chyba zmyje sobie raz jeszcze podłogi w salonie sypialni korytarzu łazience i pokoju Lilci.Kurde wiecie co chyba mi się to włączyło, ten syndrom wicia gniazdka.Bo mam siły za 2 albo i więcej i ciągle bym coś robiła.Zmęczenia zbytnio nie czuje nawet .

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

30 wrz 2011, 12:57

A u mnie syndrom lenia.... tragedia po prostu :ico_szoking: ale powoli sprzatam tyle ze już mi ciężko i w głowie mi się kreci..... :ico_olaboga:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

30 wrz 2011, 13:05

A u mnie syndrom lenia.... tragedia po prostu
Ty już miałaś czas na prace, nie pamiętasz jak pralas dwa razy to samo.Jak cie nosiło ? No to bylo jakoś w tym tyg co ja teraz jestem wiec teraz tyt sie leń a ja szoruje, bo pewno niedługo tez będe się lenić.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

30 wrz 2011, 13:13

Ty już miałaś czas na prace, nie pamiętasz jak pralas dwa razy to samo.Jak cie nosiło ? No to bylo jakoś w tym tyg co ja teraz jestem wiec teraz tyt sie leń a ja szoruje, bo pewno niedługo tez będe się lenić.
no było to faktyczniej jakos w tym tygodniu w którym Ty jesteś. Chodze i powoli sprzatam 2 pranie się pierze ale nie mam siły na nic. Ale zrobic to muszę :-D

wywiozłam wózek na balkon niech się przewietrzy a dodatkowo słonko go popieści :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość