szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

30 wrz 2011, 13:26

wywiozłam wózek na balkon niech się przewietrzy a dodatkowo słonko go popieści :-D
No ja tez mam to w planie tylko chyba go kocem przykryje bo u mnie słonko do ściany jak przygrzeje to mi zblednie ten kolorek .

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

30 wrz 2011, 13:42

No ja tez mam to w planie tylko chyba go kocem przykryje bo u mnie słonko do ściany jak przygrzeje to mi zblednie ten kolorek .
niestety taki mankament wózków że blednie budka czesto.
Ale fajnie tak okna i drzwi wyotwierać i wiaterek lekko sobie przelatuje przez pomieszczenia :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

30 wrz 2011, 16:06

Ale fajnie tak okna i drzwi wyotwierać i wiaterek lekko sobie przelatuje przez pomieszczenia :-)
Ja muszę mieć okna pozamykane, rolety zasłony zasłonione bo inaczej w domu by się wytrzymać nie dało. Otwieram jak słońce zajdzie.
My już po obiadku ,objadłam się i teraz nic mi się nie chce.Racuszki wyszły pyszne.

Zamówiłam przedtem biustonosz , nie wiem czy pisałam . Patrzyłam tez tak na szybko na śpiworki używane na allegro i coś bym może i wybrała, wieczorkiem jak siądziemy i będziemy się byczyć to się zastanowię czy brać któryś czy nie .Tak samo wieczorem chyba zamówię te pieluszki wielorazowe.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

30 wrz 2011, 16:41

Ja wysprzatałam całe mieszkanie na wysoki połysk, wszystko wyszorowane i czyste. Chyba kregosłup mi wystrzeli a jeszcze z M. jedziemy na zakupy do tesco jak wróci.

Jutro tylko klatkę szczurka trzeba wtmys i tyle.

Szkieletorek nie mówilas ze zamówiłas pochwal sie jaki kupiłaś.

Fajnie że na allegro coś znalazłaś w rozsadnej cenie

[ Dodano: 30-09-2011, 17:47 ]
Kurde jak tu cisza, wchodze co jakiś czas a tu zero odzewu z waszej strony :ico_szoking:

[ Dodano: 30-09-2011, 17:47 ]
Tak samo wieczorem chyba zamówię te pieluszki wielorazowe.
a co to sa za pieluszki?? nie słyszalam o takich

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 wrz 2011, 19:48

Witam wieczorkowo

jak wzielam sie za robote to jakos przed 17 skonczylam, ale nie mam sily, ledwo siedze, krzyz mi chyba zaraz eksploduje :ico_olaboga:
Posprzatalam dwa pokoje Erysia razem z oknami, podlogami i kurzami, przetarlam jeszcze raz duzy pokoj plus podloga noi wzielam sie za sypialnie, okno, kurze. Mialam jeszcze dzis kazienke i kuchnie zrobic, ale sily mi braklo, zostawilam na jutro.

Wiecie co, nie wiem co z tym moim synem sie dzieje, dzis pojechalismy po niego razem do przedszkola i tak mi bylo wstyd, nie milo sie zrobilo slyszec takie slowa o nim od pani, otoz rzuca kamieniami, sypie piaskiem na zjezdzalnie, kopie dzieci, rzuca zabawkami, nie wiem myslalam, ze jak pojdzie to bedzie lepiej, a jest chyba coraz gorzej, efekt odwrotny, jak tak dalej bedzie to pewnie pozegnamy sie z przedszkolem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: bylo mi bardzo przykro slyszac takie slowa, tyle razy z nim rozmawialismy, ze tak nie wolno, ze zrobi komus krzywde, powtarzal ze nie bedzie, ale i tak roboi swoje, juz nie wiem co mam robic :ico_olaboga: :ico_placzek:
A ma ktoś do ciebie numer telefonu ??
Albo ty do kogoś ? Jak coś to mogę wysłać
mam do elibell, Kocura_Bura i do izabelli, one maja tez do mnie, nie martwcie sie, jak bedzie cos sie dziac to dam znac :ico_oczko:

Lece jesc kolacje i klade sie, bo nie mam sily, a zgaga pali jak nie wiem co :ico_olaboga:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

30 wrz 2011, 21:56

Ja wysprzatałam całe mieszkanie na wysoki połysk, wszystko wyszorowane i czyste. Chyba kregosłup mi wystrzeli
Ja tak samo, pomyłam podłogi tak dokładnie bo na kolanach w salonie, sypialni, przedpokoju, wc , łazience i klatce schodowej.Potem wyprasowałam górę ubrań i zrobiłam na kolacje zapiekanki z 2 kg pieczarek. Plecy bolą mnie nie będę pisać jak bardzo.Ale widzę że nie jestem sama dziś bo każda z nas ciężko pracowała i zna ten ból.
Szkieletorek nie mówilas ze zamówiłaś pochwal sie jaki kupiłaś.
Ale o czym ty teraz mówisz o biustonoszu czy o śpiworku ?
Śpiworki oglądałam tylko i na razie nic nie zamówiłam , miałam patrzeć jeszcze wieczorem ale jestem taka zmęczona bo te zapiekanki robiłam .Jutro to zrobię.
Tak samo wieczorem chyba zamówię te pieluszki wielorazowe.
a co to sa za pieluszki?? nie słyszalam o takich
No pisałam już nie raz że ja nie będę używać pampersów tylko pieluszki wielorazowe . Jak wpiszesz w Google to ci się pokaże co to jest .
Wiecie co, nie wiem co z tym moim synem sie dzieje, dzis pojechalismy po niego razem do przedszkola i tak mi bylo wstyd
Ojej przykro mi ale nie mam pojęcia co powinnaś zrobić, co mu powiedzieć , jak tłumaczyć. Mogę się tylko domyślać jak ci przykro było słuchać takich rzeczy o synku.

Ciekawe jak tam nasza Sandrusia Kwiatunio i inne mamusie. Nic nie odzywają się . Dzieciaczki pochłaniają bez reszty .
Ja też kładę się do wyrka bo bardzo śpiąca jestem .Do jutra :)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

30 wrz 2011, 23:00

no ja zaglądam jak tylko moge i odpisuję za każdym razem ale prawda, ze dzieci pochłaniają mase czasu a jak jeszcze chce sie dom ogarnąć i ugotowac coś to już dzień ucieka nie wiadomo kiedy - jej nie wiedziałam, że to aż takie życie w biegu się zacznie;) ale i tak jestem dumna, że sami sobie dajemy radę, że nikt nam nie pomaga (choć nie ukrywam czasem marze by ktos wspomógł kilka chwil np biorac dzieci na spacer, no ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma)

szkieletorek jejus jak ja czytam ile ty w domu robisz, a później jak napiszesz że przy akcji porodowej nie posżło mega szybko to poprostu nie uwierze w to!! albo stwierdzę, ze wysiłek fizyczny i praca ciezka w ciaży w ogóle nie pomaga - i potwierdzi się moja teoria, że ciąża nie choroba, ale jednak lepiej się lenić hihihihihi

Pati ale czemu miałabys go zabierać z przedszkola? zawsze jest jakieś dziecko które reauguje w taki sposób jak Eryk, ale uwierz mi że wszystko się ułoży, on poprostu manifestuje coś, może niezadowolenie swoje, moze nie lubi jakiś dzieci, moze jest przerażony taką ilością dzieci, ale zobaczysz że wszystko wróci do normy i jeszcze usłyszysz dobre rzeczy o nim, daj mu szansę:) i nie wstydz się, bo to dziecko, w ten sposób okazuje swoje emocje z którymi sobie nie radzi, i uwierz mi nie tylko Eryk taki jest:)głowa do góry, tłumacz, aż do upadłego, niestety od tego jesteśmy musimy mówić mówić mówić:)

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

01 paź 2011, 07:29

Nam sie chyba w domach nudzi że non stop cos robimy, ja mam dzis takie zakwasy na mięśniach że obłęd :ico_szoking:

Pati nie wiem co Ci można doradzić w sprawie Erysia.

quote="szkieletorek"]Ale o czym ty teraz mówisz o biustonoszu czy o śpiworku ?[/quote] o biustonoszu :-)
No pisałam już nie raz że ja nie będę używać pampersów tylko pieluszki wielorazowe . Jak wpiszesz w Google to ci się pokaże co to jest .
wlasnie kojarzę ze pisałas kiedyś, one dość drogie były chyba z tego co kojarzę idę zaraz google obszukać :-D
albo stwierdzę, ze wysiłek fizyczny i praca ciezka w ciaży w ogóle nie pomaga
mi się własnie tak wydaje
że ciąża nie choroba, ale jednak lepiej się lenić hihihihihi
mi np: szybciej dzień leci jak cos robię, jakbym miała siedziec i patrzec w tv to bym oszalała z nudy



Ja meleduję się z mega zakwasami i mega zgagą. nadal 2w1. Skurcze znów odeszły sobie w sina dal. Dziś po 19 jadę na KTG do szpitala zobaczymy co tam wyjdzie.
Nadal mam ucisk na tyłek powiem o tym dzis poloznej może cos mi doradzi jak sobie z tym poradzić to podzielę sie z wami info.

U nas kolejny dzień przepieknej pogody, pranie już mam na polu powieszone i tylko na obiad ugotuje zupe grochowa z boczkiem, bo mam straszna ochote as po porodzie już sobie nie zjem, zrobie porządny gar takiej wojskowej gestej :-)

dziś póki co nigdzie się nie wybieram wiec posiedze sobie z wami na forum :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

01 paź 2011, 10:04

jakbym miała siedziec i patrzec w tv to bym oszalała z nudy
zwłaszcza że nic nie ma w tv mimo masy programów


Czesć Kobietki, ale miałam noc ciężką, mały coś źle spał, płakał, chyba brzuszek go bolał:( normalnie załamka mówie wam, i nie wie człowiek jak pomóc dziecku a sił nie ma nawet oczu w poziomie trzymać.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

01 paź 2011, 10:08

zwłaszcza że nic nie ma w tv mimo masy programów
dokladnie w tv jest taka beznadzieja ze oszaleć mozna. Teraz ogladam kuchnie Nigeli bo lubie programy kulinarne takie moje zboczenie :-D

elibell, biedniutki Dorianek, a jakieś kropelki na kolke może podać, albo kapiel zrobic zeby jelitka i brzuszek sie rozluźnily ??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość