Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 lis 2008, 10:08

pinko pisze:Ulka robi dokładnie tak samo, jej nie dostanie to czego chce, to staje, zaczyna tupać i krzyczy. Oczywiście przestaję wtedy reagować, mówię jej, że ma się uspokoić, bo tym niczego nie wskóra :-)


u nas jet tak samo

pinko pisze:Joluś, ja rzeczytałam cały Twój post :-) myślę, że wszystkie go przeczytałyśmy.... kaszkami się nie martw, może Mirusiowi zaczną znów smakować :-) Krótkiej daty ważności nie mają, więc się nie zepsują szybko :-)


tez przeczytalam i z kaszkami tez tak mialam troche odczekalam i teraz majka je ale z butelki bo lyzeczka nie chce a zapas tez jeszcze mam starczy mi az do lutego

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

14 lis 2008, 10:09

Witam was po długiej nieobecności :-)
Niestety nie próbuje nawet doczytac tego co naskrobalyście bo jest tego za dużo od mojej oststniej wizyty na TT, a czasu w pracy mam niewiele. Napisze tylko pokrótce co u nas, bo jest nieciekawie .
Tydzień temu byłam z Niuśką u lekarza bo miała gorączkę (o tym chyba pisałam) i strasznie dlugo ciągnący sie katar. Więc pani doktor przepisała jej antybiotyk AUGMENTIN. Dawałam jej to świństwo przez 5 dni do soboty włacznie. Z niedzieli na poniedziąlek Niuśka znów dostała gorączki która trwała do środy rano. I w środe własnie strasznie ją wysypało. Pomyślałam więc że to była trzydniówka. Ale wysypka była coraz brzydsza i wczoraj poszliśmy do przychodni. A pani doktor powiedziała od razu że to sie kwalifikuje na szpital :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Aż mi sie nogi ugięły. Ale wyszłam z gabinetu i zadzwoniłam do innej lekarki prywatnie. I u tamtej okazalo sie że jest to najprawdopodobiej reakcja alergiczna na augmentin. Dostaliśmy mnóstwo leków antyhistaminowych i juz dzis wydaje się że jest ciut lepiej. Mam nadzieje że przejdzie po tych syropkach, żelach i kropelkach. Ale nockę mieliśmy straszną. Nadia co chwila sie budziła i tak strasznie tarła twarzyczką o poduszkę. Widać że ją to albo swędzi albo bardziej piecze (tak powiedziała lekarka). A ja dzis padam głową na biurko :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 lis 2008, 10:13

Iwona, a Majka już 3-dniówke przechodziła? :ico_noniewiem:

Jolka, mój Gabcioch ostatnio też kaszek nie chce jeść i to już trwa ze 2 tygodnie, tylko mi szkoda, bo mu zawsze zrobię i muszę wyrzucić :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-11-14, 09:15 ]
kurde z boku forum są jakieś paskudne zdjęcia anorektyczek-przyciaga uwagę...

Ja teraz buty oglądam na allegro, ale nic mi się nie podoba :ico_olaboga: jak widzę nazwę saszki to mnie szlag trafia, wszędzie ich pełno :ico_puknij:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

14 lis 2008, 10:18

Widze że pisałyście cos o prezentach na gwiazdkę. Ja dla naszych rodzinnych dzieci mam juz kupione. Dla Niuski kupiłam Ta fontannę z piłeczkami którą reklamują w TV. A tak na marginesie to różnice w cenach w róznych sklepach są ogromne. Nawet ok 50 zł. Dlatego warto pochodzic zanim sie cos kupi. Nawet na allegro nie zawsze jest najtaniej :-)

[ Dodano: 2008-11-14, 09:27 ]
"Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU".

Nie wiem jak Was ale mnie to rozczuliło :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 lis 2008, 10:43

kaska28, biedna Nadia, mam nadzieję, że Jej to szybciutko przejdzie, dobrze, że zadzwoniłaś do innej lekarki...
Fintifluszka pisze:kurde z boku forum są jakieś paskudne zdjęcia anorektyczek-przyciaga uwagę...

Okropnie wyglądają...
kaska28 pisze:Nie wiem jak Was ale mnie to rozczuliło :ico_haha_02:

mnie też, piękna historia :-)

[ Dodano: 2008-11-14, 10:14 ]
http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/dec0 ... f77ec30c0f

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

14 lis 2008, 12:00

No wiec bylam dzis w UP ale niestety nie zarejestrowalam sie bo juz nie bylo numerkow-pani powiedziala zebym byla w pon przed 8 zanim jeszcze otworza urzad bo podobno ludzi jest masa bylam tez w zarzadzie lokali dzis i w poniedzialek jade zlozyc papiery o mieszkanko z gminy.
kasia sliczny ten tekst,az mi siwczki w oczach stanely :-) i zdrowka dla malutkiej

Co do tych anorektyczek to sa paskudne niewiem jak mozna doprowadzic sie do takiego stanu :ico_puknij:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 lis 2008, 12:07

pinko pisze:Moje dziecko ostatnio się straszną przylepą zrobiło, chce mieć nas obydwoje obok siebie, wcale nie chce się sama bawić i ciągle by się tuliła i na kolanach siedziała. Uciekam do niej, może jakiś obiadek zrobimy na dzisiaj.


U nas jest dokladnie to samo, jak wroce z pracy wszedzie za mna chodzi i ciagle "prosi" zeby wziac na rece....

Kasiu, biedna Nadia, duzo zdroweczka dla bidulki!!!
Ta opowiesc piekna, naprawde!

Ja tez juz sie przekonalam, ze na allegro nie zawsze jest najtaniej, ja chyba sie przejde zobaczyc te butki zimowe z CCC co kiedys Justyna pokazywala.....

Aga, nie zmieniaj tak czesto fotek w podpisie bo nie wiem teraz, ktora piekniejsza :ico_noniewiem: SLICZNA Mala Krolewna!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

14 lis 2008, 12:14

Wiecie ten augmentin to straszne świństwo :ico_zly: Własnie poczytałam troche w necie. Na jednym forum rodzice piszą wlaśnie że najczęściej po trzech dniach od odstawienia występuje taka silna reakcja alergiczna (jeśli oczywiście dziecko jest uczulone). Tylko że takiej informacji nie ma w ulotce więc skąd ja mam to wiedzieć ????? O takim czymś powinien mnie poinformować lekarz który przepisuje antybiotyk :ico_zly:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 lis 2008, 12:21

kaska28 pisze:Wiecie ten augmentin to straszne świństwo :ico_zly: Własnie poczytałam troche w necie. Na jednym forum rodzice piszą wlaśnie że najczęściej po trzech dniach od odstawienia występuje taka silna reakcja alergiczna (jeśli oczywiście dziecko jest uczulone). Tylko że takiej informacji nie ma w ulotce więc skąd ja mam to wiedzieć ????? O takim czymś powinien mnie poinformować lekarz który przepisuje antybiotyk


Konowaly i tyle!! My sie mamy uczyc medycyny, farmacji i czego jeszcze??

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 lis 2008, 12:22

mz74 pisze:Aga, nie zmieniaj tak czesto fotek w podpisie bo nie wiem teraz, ktora piekniejsza :ico_noniewiem: SLICZNA Mala Krolewna!!! :ico_brawa_01:

Dziękuję bardzo :ico_wstydzioch: sama nie wiem, które zdjęcie ładniejsze, co i rusz któreś mi się bardziej podoba :)
kaska28 pisze:O takim czymś powinien mnie poinformować lekarz który przepisuje antybiotyk :ico_zly:

Dokładnie, lekarka powinna CI o tym powiedzieć.

Uciekamy na spacerek pokarmić kaczki i łabędzie :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość