Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

26 sie 2010, 22:03

Dobry wieczor :)

Ja Wiola podobnie chcialam polaczenia watkow, dla mnie to duzo latwiejsze bo i tak regularnie staram sie pisac tu i tam .. a poza tym fajnie przyjsc i poczytac wiele stron ;) ale jak chcecie to mozemy kontynuowac obydwa ;)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

27 sie 2010, 09:07

mmarta81kochana masz racje fajnie by było sie zobaczyc .
No i zycze wam z Amy jak najdluzszego cycowanka :ico_sorki:
:ico_sorki:

yoannakochana to nie o to ze nie pasuje nam clakiem sie polaczyc ale jakos ten watek jaet w pewnym sesie najblizszy sercu No ale jak ja to mowiew samo zycie tak naprawde zweryfikuje co sie stanioe wiem jedno ze nie jest to problem zeby sie polaczyc

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 sie 2010, 11:54

Witajcie

ale dlugo mnie nie bylo, wrocilismy po urlopie, bylo fajnie, a wesele takie sobie, myslalam, ze bedzie lpeiej, ale za to maly wniebowziety byl w Pl, moi rodzice zakochani w Erysiou , a on wszytsko tylko z dziadzia :-)

mmarta, super fotki z chrzcin, wygladasz slicznie i pieknitkie te Twoje coreczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Niektore sie nie wypowiedzialy, ale itak zadko tu zagladaja :ico_haha_01:
rzadko zagladaja, widocznie nie zauwazylas, ze pisalam, ze wyjezdzam na urlop do Pl dlatego nie zagladalam

A co do polaczenia watkow, to wydaje mi sie, ze to miszka powinna zdecydowac, bo to ona zalozyla watek i zawsze w takich sprawach pytalysmy sie jej co o tym sadzi wiec wydaje mi sie, ze decyzja nalezy do Miszki

W sumie, mam tez sentyment do wrzesniowek tak jak dana napisala wiec najlepiej bylabym za tym, zeby byl to watek zamkniety,ale jeski chcecie go polaczyc to chyba nie mam nic przeciwko

Buziaki

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 sie 2010, 13:00

Pati85, widocznie nie poczytałam ze wyjezdzasz oj wybacz :-)
A tak poza tym sama nas olałas i poszlas sobie na sierpnowki ja to dobrze pamietam jak wyskoczyłas z jakims smiesznymi zarzutami do Marty i Miszki.
Potem wielce wrociłas jakby nigdy nic, ale spoko widac jestes niezdecydowana.

Ja juz sie wypowiedziałam na temat watkow jak chcecie zamknac nie mam nic przeciwko, w miare czasu bede odwiedzac :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 sie 2010, 15:49

widac jestes niezdecydowana.
nikt nikomu nie zabroni udzielac sie na innych watkach, a nie musialam wracac, bo mnie nikt z niego nie wyrzucil

[ Dodano: 2010-08-28, 15:54 ]
A tak poza tym sama nas olałas i poszlas sobie na sierpnowki ja to dobrze pamietam jak wyskoczyłas z jakims smiesznymi zarzutami do Marty i Miszki.
wiesz co o co Ci chodzi, do czego TY teraz pijesz piszac to???????????

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 sie 2010, 16:23

Pati85, wiem, ze nikt Cie z watku nie wyrzucił tylko sama odeszlas z wielkim hukiem i zamieszaniem.
Racja kazdy moze pisac gdzie chce i ja tego nie neguje.

Nie rozumiem dlaczego twierdzisz ze Miszka ma zdecydowac o polaczeniu watkow, wiem ze ona go załozyła, ale wszystkie tu naleza i ja pytałam wszystkich o opinie na temat połaczenia, te co były sie wypowiedzialy.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 sie 2010, 21:55

watek i tak juz jest
wiec nie ma co rozmyslac
jest i koniec woatek sierpniowo-wrzesniowo-pazdz-listop
ale ja jestem zeby nasz zostawic i zamknac :ico_haha_02: to moje zdanie poczekamy na reszte :-)
ech
gardlo cos mnie boli :ico_chory:
wiola85, jak tam sie czujesz ??? jakies obiawy juz sa ??? na kiedy termin???jakies przeczucie co do Plci ??(choc to naj mniej wazne oczywiscie :ico_sorki: ) rodzinka juz wie???'
Pati85, witaj po urlopie :-) ja za 3 tyg do PL sie wybieram :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 sie 2010, 07:36

zeby nasz zostawic i zamknac :ico_haha_02: to moje zdanie poczekamy na reszte :-)
ech
jestem dokladnie tego samego zdania :-)

Witan z ranka

dzis Eerys nie pospal dlugo, myslalam, ze dane mi bedzie spac dluzej, polozylam sie pozno i przydaloby sie jeszcze troche snu.

Za oknem znow szaro, zimno i pasa deszcze, buuuuuuuuuuu, czuc juz jesien wielkimi krokami.
ja za 3 tyg do PL sie wybieram :ico_brawa_01:
no to fajnie, sama czy razem z M.????
U nas podroz iezka byla, Erys daj nam popalic, myslalam, ze juz nie dojade, chcialam juz sie zawrocic, ale jakos dojechalismy, dlugo, ale dojechalismy.
Tak sobie pomyslalam, ze chyba mam dosc takich wypraw autem, moze lepiej na swieta poleciec samolotem, to bedzie szybciej i ERys tak nie odczuje podrozy, ale moj P. sie nie zgaadza :ico_noniewiem:

Milego dzionka

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

29 sie 2010, 08:45

mmarta81, w sprawie watku dostosuje sie do wiekszosci :-)

A jesli chodzi o mnie to zadnych oznak ciazowych nie mam, dobrze sie czuje.
Jutro ide dopiero na wizyte pierwsza, ale jak sama sobie obilczalam termin to wyszło mi na 29 kwietnia, ostatnio miałam na 29 pazdziernik a urodziłam 5 listpada, wiec mozliwe ze teraz tez bedzie po terminie :ico_oczko:

Jakos tak jak cały czas mysle o dzidzi to jako o dziewczynce :-D

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

29 sie 2010, 15:39

witam
na początku Wiola OGROMNE GRATULACJE !!!!!!!!

ja też mam się czym pochwalić ZDAŁAM EGZAMIN NA PRAWO JAZDY!!!!!! w końcu mam to za sobą!! było ciężko ale warto
we wtorek wracam w końcu do mojego domku,3 miesiące tu siedziałam znaczy w polsce i powiem wam mam dość!!!

w sprawie wątku,to powiem tak, jeśli moge bo dlugo się nie odzywałam,ale też mam jakiś sentyment i chyba wolę żebyśmy były tylko my :-) czyli jestem za zamkniętym forum :)
pozdrawiam cieplutko

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość