lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 cze 2007, 00:58

dziekuje glizdunia :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 cze 2007, 08:10

witamy razem z Marcinkiem ..mam pytanie czy ktoras ma zamiar sie rozdwoic :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

13 cze 2007, 08:42

I ja witam
Ja Madziu wieczrem miałam nadzieję że w nocy mnie wieźmie, bo czułam sięconajmniej dziwnie, tak mnie jakoś brzuch bolał i ciągle twardniał, a tu nic wszystko przeszło :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: wiec jeszcze bedę sobie czekać.

Frydza I Leonida ciesze się że lekarz przekazał wam dobre wieści.

Kamilka i Beatka wasze dzieciaczki to małe cudeńka, poprostu przekochane

A ja się musze pochwalić, że mąż wczoraj zaszalał i kupił aparat cyfrowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak bardzo się cieszę bo będziemy mieli czym robić zdjecia naszemu małem szkrabowi jak się już w końcu zdecyduje przyjść na ten świat.

Ja zaraz wychodzę, idę do przychodni bo chcę się przepisać do innej, żeby mieć bliżej a potem i dzidzie tam chce zarejestrować, narazie nie ma jeszcze takj ciepło więc mysle że dam radę. A jak nie to wróce taksówką.

Madziu pamiętaj że nie wolno się smutać, prędzej czy później się rozdwoimy

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

13 cze 2007, 09:00

magda26 pisze:witamy razem z Marcinkiem ..mam pytanie czy ktoras ma zamiar sie rozdwoic :-D :-D :-D :-D


:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: Ja grzecznie czekam w kolejce, porządek musi być :-D :-D :-D :-D :-D

Aciu, Twoja córeczka jest śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 cze 2007, 09:02

ania1980 pisze: Ja grzecznie czekam w kolejce, porządek musi być
:ico_smiechbig: dobre ja tez grzecznie czekalam w kolejce i co ...... :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

13 cze 2007, 09:04

Asiula, gratuluję cyfróweczki; fajna sprawa, bo od razu można Maluszkowi foteczki robić. No i wkleić na TT :-D :-D

U mnie lekarze strajkują od poniedziałku, jutro mam wizytę, zobaczymy co z tego będzie... W razie czego pójdę prywatnie. Powinna to już być ostatnia wizyta. Chyba że mnie Maleńka przetrzyma tak jak Łucja Dominikę ...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 cze 2007, 09:39

magda26 pisze:
ania1980 pisze: Ja grzecznie czekam w kolejce, porządek musi być
:ico_smiechbig: dobre ja tez grzecznie czekalam w kolejce i co ...... :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:


no to poczekacie do wtorku conajmniej :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: chociaz ja tez powinnam czekac, bo na odliczanku to ja jestem druga przeterminowana... ale cos nie tak rzeczywiscie z tym czerwcem. od tygodnia nikt nam sie nie urodzil :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

13 cze 2007, 09:40

Dzien dobry.. :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: A dobry bo w koncu chłodny i pochmurny.. :ico_sorki:
Ja sie wczoraj podłamałam i musiałam sobie towarzysko wieczor poprawiac.
Bylam wczoraj u gina - nie mojego, bo wyjechal, u Pani doktor, w zastepstwie.Ta po zbadaniu mnie stwierdzila ze szyjka zamknieta, rozwarcie malutkie i nic sie nie dzieje... wiec moj Misiek tez sie spozni ito napewno ładnie.. :ico_noniewiem:
I zapisała mnie na wizyte...26.06!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: powiedziała ze moze tonawet sie tak przedłużyć..
Jestem totalnie otępiała, w szoku, z zaskoczenia i nie wiem jak ja sie jeszcze bede turlac tak.. A date wyznaczyła wg siebie, ze urodze 26ego - a to URODZINY MEGO MĘŻA!Wiec Maz sie ucieszył i od razu kupił wodeczke na pepkowe wczoraj bo... bosynus bedzie Krzyś - jak mąż.. a 26 czerwca to urodziny Mężula.. wiec jak bede miala dwoch Krzysiow z 26ego to dopiero beda jajca :ico_olaboga: no i bałagan w papierach urzędowych :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Pojechalismy wczoraj do Sopotu do knajpy w ktorej pracował Krzys - a ja w drugiej, po sasiedzku.. Cudowne wspomnienia. Zrobilismy sobie zlot starej ekipy barmanskiej i siedzielismy do nocy.. a potem jeszcze zakupyw całodobowym tesco :-)
Ide na kawusie i jakies sniadanko. Moze jedzeniem mojego Potffffora wypchne :-D

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

13 cze 2007, 09:48

cześć dziewczyny,
Kamila super że małemu pepek jeszcze w szpitalu odpadł, bo to jakby nie było sters go pielęgnować a tak na marginesie to w naszym szpitalu wcale z pępkami się nie pieszczą , z kąpaniem z resztą również :ico_szoking:

Wpadłam zerknąć czy madzia jeszcze chodzi , ale widzę że tak i żadna z was narazie się nie rozdwaja.Ciekawe jak tam Agniecha bo chyba miała mieć cc ?

Chciałam wam napisa ,że ta wkładka do fotelika jest faktycznie niezbędna bo ja w końcu nie kupiłam i jak wracaliśmy ze szpitala to mała w foteliku a ja i tak ją podtrzymywałam bo obok niej zmieściłby się jeszcze jeden berbeć tyle miejsca było.Jak sobie pomyślałam co by się stało gdyby tak ktoś nam w nonono wjechał to ciarki mnie przeszły i już czekam na przesyłkę z allegro.
Kupiłam też super sprawę dla karmiących mam - wkładki laktacyjne wielorazowego użytku z AVENT.Jest ich 6 w pudełku i zamoczone pierze się w dołączonym specjalnym woreczku razem z ciuszkami maluszka.Super sprawa bo kosztują u nas w "bobasie" 35 zł a wiadomo ,że te jednorazowe takie tanie nie są a mi jedno pudełko na tydzień nie wystarczy, więc oszczędność jak się patrzy :-D

Zagadałam się a zaraz będzie położna.Wpadnę do was póżniej.Oczywiście czekam razem z wami i trzymam kciukasy.

PS
zapomniałam wtegy napisać ,że Laurę brzuszek mógł po soku boleć , bo jabłkowy można pić ale rozcieńczony wodą a herbatę też najlepiej słabiutką i bez cytryny.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

13 cze 2007, 09:51

wróciłąm, szybka jestem co nie?? Miałam nadzieję że jak się przespaceruje w takim cieple to mnie zacznie brać, a tu nic. chyba jednak druga połowa czerwca jest bardziej aktualna jeśli chodzi o mój termin.
Ale marudze, przecież nie jest tak źle tylko troche ciepło, przecież dam rade jeszcze z tydzień czy dwa

[ Dodano: 2007-06-13, 09:53 ]
Aciu czekamy na relację z wizyty położnej

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość