Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

03 lip 2012, 13:45

Mamusia28, akurat kupowalam tydzien niespelna temu fotelik Maxi Cosi Citi bo z tamtego nam mala wyrosla (kijowo ciasny fotelik) i nasluchalam sie o fotelikach.
Isofix... musicie mieć do tego mocowania w samochodzie. A nie każdy samochód je posiada. Proponuje nie zamawiac fotelika przez internet zanim nie zobaczycie go na żywo. Najlepiej jakby sprzedawca Wam go zamontowal i zaprezentowal. Bo mozna wtopic inaczej...
Ja polecam powyższy fotelik bo naprawdę jest wygodny dla dziecka, fajnie się je wkłąda i wyciąga. Pokrowiec do wyprania i oslonka od slonca jest.
No i pasuje do Xlandera ;-)

Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

03 lip 2012, 14:09

Mamusia ja mam Maxi Cosi Cabriofix pasuje do xlandera tylko musisz kupić w sklepie adaptery do stelaża bo jeżeli kupujesz oddzielnie to adapterów nie dają te adaptery kosztują 50 zł baza isofiź jest i dla wygody i bezpieczństwa ale my jej nie kupowalismy poniewać jej cena wynosi tyle co fotelik no i oczywiście musisz mieć specjalne zaczepy w aucie do tej bazy!!! Oczywiscie fotelik jest wygodny i ma wysokie noty w teście bezpieczeństwa :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

03 lip 2012, 14:22

Witam:)
U nas po nocnej wichurze i burzy zrobiło się chłodniej :ico_sorki: Słońca nie ma wcale i jestem z tego powodu baaardzo wdzięczna :ico_sorki:
Rano znów zgwałciłam męża i co chwilę mam jakieś skurcze, ale bezbolesne. Podbrzusze boli tylko jak szłam z małą na spacer :ico_noniewiem: Nie wiem co mogę jeszcze zrobić :ico_noniewiem: Zjadłyśmy obiad to może znów wyciągnę na spacer moją gwiazdeczkę...sprzątać mi się nie chce...weny brak :ico_oczko:

Kasiala ja Cię rozumiem z tym kroczem ale sama mam świadomość że moja skóra jest mało rozciągliwa...same rozstępy o tym świadczą. No i w obawie o to że pęknę po same plecy zgadzam się na nacięcie :ico_sorki:

Oki... właśnie dzwonił brachol że jedzie na zakupy i czy chcę się zabrać... pewnie że chcemy :-D

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

03 lip 2012, 14:57

idę do mamy pochodzić po schodach zalediwe 9 pięter tylko czy wyjeżdżać windą i schodzić czy wchodzić i schodzić... a wieczorem bałamucę mężulca
Kasiala, tylko schodzić! Ja o tym nie wiedziałam gdy chciałam przyśpieszyć pierwszy poród i również wchodziłam :ico_puknij: Więc nie popełniaj mojego błędu bo na bałamucenia męża już nie będziesz miała siły :ico_oczko:
właśnie dzwonił brachol że jedzie na zakupy i czy chcę się zabrać... pewnie że chcemy
Zatem udanych zakupów! Wrzuć do bagażnika szpitalną torbę na wszelki wypadek :ico_oczko:

Ja dziś mam cudownie - chciałabym tak zawsze - przyjechała teściowa, powiedziała że weźmie Dawisia na spacer zebym mogła sobie odpocząc albo coś załatwić i w dodatku przywiozła leczo żebyśmy się już obiadem nie martwili :-D Dlaczego to tak rzadko się dzieje? Byłam na zakupach, wróciłam - Dziecie śpi, opycham się lodami i spokojnie mogę chwilę posiedzieć...kurcze..tak można żyć.
Kochane, nie wiem jak Wy, ale ja w te upały już się budzę zmęczona, spocona i wykończona i już od samego rana czuje się jak po dniu pracy w polu :ico_olaboga: Nie wiem jak mam jeszcze te 2 m-ce wytrzymać...no chyba że upały zmaleją :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

03 lip 2012, 16:10

Zatem udanych zakupów! Wrzuć do bagażnika szpitalną torbę na wszelki wypadek :ico_oczko:
Wróciliśmy już :-) Brat szuka rowerka dziecięcego. Przy okazji obejrzałam sobie x-landera XA w komisie. Wózek fajny tylko taki malutki mi się wydaje... miała któraś dla pierwszego dziecka? Muszę poczytać opinie :ico_oczko:
tylko schodzić! Ja o tym nie wiedziałam gdy chciałam przyśpieszyć pierwszy poród i również wchodziłam :ico_puknij:
O :ico_szoking: Ja też miałam nadzieję, że włażeniem pod górę przyspieszę :ico_szoking:
Szkoda że nie mam w pobliżu blokowiska to bym sobie powjeżdżała windą a w dół schodami.
przyjechała teściowa, powiedziała że weźmie Dawisia na spacer zebym mogła sobie odpocząc albo coś załatwić i w dodatku przywiozła leczo żebyśmy się już obiadem nie martwili :-D
Eee.... pożycz tę dobrą duszyczkę :ico_sorki: Chociaż tak raz w miesiącu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

03 lip 2012, 19:05

Rano znów zgwałciłam męża i co chwilę mam jakieś skurcze, ale bezbolesne. Podbrzusze boli tylko jak szłam z małą na spacer Nie wiem co mogę jeszcze zrobić
a przysiady probowalas ? :) podobno pomaga.
mnie boli brzuch jak jezdze autem,wtedy mał najbardziej cisnie na dol.
Ja mam poki co bezbolesne twardnienie brzucha...ale tez niedlugo zaczynam gwalcic męża :-)
Kochane, nie wiem jak Wy, ale ja w te upały już się budzę zmęczona, spocona i wykończona i już od samego rana czuje się jak po dniu pracy w polu
ja ledwo zyje szczerze mowiac. Nawet dzis nie chce patrzec na moje stopy bo nie moge chodzic bo się nie zginają ;/ takie są wielkie.

Gosia milego wyjazdu!!!!


spotkalam dzis dozorczynie z bloku moich rodzicow i wiecie co mi powiedziala? " Ojjjj Ty zawsze taka szczuplutka,baaaardzo duzo przytylas,chyba po porodzie bedziesz musiala isc do tego programu Sexy mama zeby schiudnac" :ico_szoking: :ico_szoking: Normalnie ,az mnie zatkalo... :( przykre to było.
Przy okazji obejrzałam sobie x-landera XA w komisie.
ja mam ,ale jeszcze nie uzywalam wiec nie pomoge :-)
Ale moja kolezanka miala i byla bardzo zadowolona,zwlaszcza ze spacerowki.
Ja też miałam nadzieję, że włażeniem pod górę przyspieszę
hehe no to ja u rodzicow chyba bede windą do gory jezdzic :-)
Tez byłam pewna,ze to o wchodzenie chodzi :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

03 lip 2012, 19:06

Madleine, ale nietakt ze strony dozorczyni :ico_puknij:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

03 lip 2012, 19:24

spotkalam dzis dozorczynie z bloku moich rodzicow i wiecie co mi powiedziala? " Ojjjj Ty zawsze taka szczuplutka,baaaardzo duzo przytylas,chyba po porodzie bedziesz musiala isc do tego programu Sexy mama zeby schiudnac"
Udusiłabym chyba za takie coś :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

03 lip 2012, 19:48

No ja już po wizycie :-D lekarz dał duzo nadziei na wcześneijszy poród :ico_sorki: w zasadzie to powiedział ze jest przekonany że nie donoszę do 40 tygodnia nawet nie umawiał na kolejną wizytę. główka wstawiona już w kana,ł szyjki nie ma, pochwa skrócona ( co kolwiek to znaczy) dał mi L4 do 15 ale powiedział że napewno wczesniej się spotkamy w szpitalu euforia jego była powalająca mówił to tak ja by to jego dzieco było hahaha aż się zaczerwienił z radości... wód już jest mało ale to podobno oznaka zbliżającego się porodu... mała waży 3100 i lekarz zalecił stymulację sutków, sex i powiedział zęby w razie zaparc wypić olejek rycynowy na przeczyszcznie i w tedy poród się już na bank zacznie więc dzisiaj działąmy z mężulcem i może wykurzymy ją do poniedziałku bo zaparć nie mam wiec olejek raczej ominę :-D

Madleine ale dzorcZyni bez wyczucia... masakra...

Mad. to nie chodzi o to ze da się orzeżyć ból po nacięciu itd... tylko o moje psychiczne skrzywienie... poprostu chciała bym zostać po porodzie taka jak teraz choć to mało prawdopodobne :ico_noniewiem: muszę to poprotu przegryźć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

03 lip 2012, 20:01

Kasiala, to super wiadomosc:) teraz tylko czekac :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość