Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 sty 2008, 18:09

Doczolgalam sie w koncu do was :ico_oczko:

1000000000 lat dla Wikuli!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Juli no to super, ze sie w koncu Duzy przemógl. Ja za cholere nigdy nigdzie nie chcialam ruszac z PL, a teraz juz bym sie nie odnalazla w PL na stale :ico_noniewiem: Wiem jak jest gdzie indziej, dlatego nie zadawalam sie polska nijakoscia :ico_noniewiem:
Informuj na bierzaco jakie decyzje :ico_oczko: A jesli Irlandia to północna czy południowa, bo jak północna to sie spikniemy :-D I kiedy planowany termin wyjazdu?

Madziorka Lelek w pudelku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

K@tk@ buziaczki i pozdrowionka

A moj maz ma juz bilet na 7 lutego i leci. Szuka chatki, zakreci sie za jakims zajeciem i lecimy do niego. Mam nadzieje, ze nie dluzej niz miesiac po nim pojedziemy.

Troche Luchonka z dzis:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2008-01-23, 17:10 ]
Luchonek ma jakies syfki na policzkach :ico_olaboga: Od jakiegos idiotycznego zarcia pewnie, bo Daniel dajej jej sprobowac wszystkiego co sam je jak nie widze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 sty 2008, 18:51

Witam Kochane my juz po spotkanku z kochana K@TK@ bylo super,ekstra,odlotowo,Kasia jest przekochana i przesympatyczna ,Wikunia za nia szaleje :-D poklachalysmy caly dzien bylo ekstra Kasiu I Love You :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: ,oto foty Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-01-23, 18:08 ]
MADZIORKA :ico_olaboga: trzymam kciuki za znalezienie domku :ico_oczko: Jasnie Pani swietny LUCHONEK :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 sty 2008, 19:56

jasnie pani dla luchonka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i trzymam kciucki co byscie szybko dolaczyly do swego jedynego ukochanego mezczyzny zywiciela rodziny hehe

frydza super ze spotkanie z k@tk@ udane i poklachane hehe

a u nas bez zmian hehe
nadal jestesmy samotne, leonek od wczoraj ma dwie mamusie i ani jednego tatka hehe
i za kilka dni brak dachu nad glowa.no istna patologia co?? :ico_olaboga:
:-D

chlopcy nie znalezli nic ... normalnie miazga
tylko jedno mieszkanie odpowiadalo naszym wymaganiom ale zwalnia sie za pozno.. i masakra hehe

jutro maja jeszcze rano jedno spotkanie i mocno na nie licza .. :ico_noniewiem:
ale my sie juz nie napalamy.. hmmm
dlatego tez zostaja na kolejna noc w Bham, bo nie ma sensu wracac taki .. kawal drogi
by spedzic noc w domu i rano znow tam wracac na jedno spotkanie, bo tylko tyle jutro udalo sie ustalic.. hmmmmm

oczywiscie my stesknione zony chcialysmy zeby wrocili dzis mimo wszystko.. i tak dreczylam meczylam adama ze sie zgodzil ale potem przemyslal sprawe i racje mu przyznalam
bo ja tam pojechalabym jutro z nimi tylko rozrywkowo. kumpele odwiedzic itd poplotkowac, w aucie drzemke trzasnac.. hehe
a adam musialby auto prowadzic itd hehe jezdzic, biegac, pytac , zalatwiac hehe wiec niech odpoczywa....

juz glupawke łapiemy z bezradnosci hehe
zaproponowalysmy swym facetom by nam wykupili jakies 3 tygodniowe wycieczki, i po powrocie juz zamieszkany w jakies chatce ktora do tej pory z pewnoscia uda im sie znalezc hehe

a potem podalam argument do tego by wrocili dzis.. i powiedzialam adasiowi ze jutro przeciez walentynki wiec musimy byc razem... :ico_szoking:
bo przeciez dla zakochanych walentynki sa caly rok a nie tlyko 14 lutego. wiec moga byc rownie dobrze jutro jak i za 3 tyg
tym go zagielam..hehe
adas przyznal racje ale .. jednak nie wroci :ico_placzek:


dobrze ze leos spoko... i ze mamy neta

jak dwa nalogi siedzimy wpatrzone w monitory a lelek sie buja na chustawce hehe


taki dzis dzien spiacy, i zmulony na maxa
lazilysmy po sklepach i normalnie brakowalo werwy do przymierzania ki wyszukiwania hehe
poza tym malo towaru i nic specjalnego
ale udalo mi sie kupic dobra prostownice za polowe ceny hehe

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

23 sty 2008, 20:02

BYŁO WSPANIALE.Bardzo milutko i swojsko i w ogóle oby wiecej takich spotkan :ico_brawa_01:
Frydzuniu z taka iloscia słoników to ja na 100% bede miała szczescie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 sty 2008, 20:08

K@TK@ kochana napewno bedziesz miec dzieciaczki te sloniki to sa amulety to 3 dzieci napewno hihi Obrazek Obrazek MADZIORKA :ico_olaboga: ale zamieszanie z tym domkiem ,ale oby wreszcie cos znalezli trzymam kciuki :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

23 sty 2008, 20:10

mala przez ostatnie dni jest bardzo marudna wiec nie mam czasu aby tu zagladac, gorne zeby juz niemal wyszly... noce sa tragiczne, budzi sie po kilka razy :-(
przeczytalam was pobieznie :-(
juli - gratuluje decyzji bo wiem jak trudno cos w tych kwestiach zdecydowac

a gdzie karla
KARLA KARLA hop hop

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

23 sty 2008, 20:37

Frydza pisze:te sloniki to sa amulety to 3 dzieci napewno


oby to były prorocze słowa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

23 sty 2008, 21:31

Witam!

Dla Wikusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Gratuluję nowej umiejętności :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

K@tk@, za Ciebie trzymam kciuki!!!!W końcu się doczekasz swoich maluszków! A siostrzeniec śliczny!!!! Wszystkiego dobrego kochana! Fotki ze spotkania z Agą i Wikusią superaśnie!

Pozostałe fotki tez super, Madziorka Leoś w pudełku jest rewelacyjny! Trzymam kciuki żeby udało się Wam załatwić mieszkanko!

Juli, trzymam kciuki za realizację Waszych planów! Podobnie jak inne dziewczyny jestem przekonana, że świetnie sobie poradzicie.

Dziewczyny, więcej nie pamiętam, u nas ostatnio też na wariackich papierach wszystko...Nie mam za bardzo czasu pisać. Zdradzę Wam tylko, że córeczka mojej przyjaciółki jest już przy niej, od wczoraj inkubator niepotrzebny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I wczoraj Ola po raz pierwszy karmiła Jagódkę piersią (wcześniej odciągała pokarm i butlą). Zmykam! Baj!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

23 sty 2008, 22:54

kochane
nie mam siły czytać i pisać
może jutro uda mi się do was zajrzeć
dobranoc

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 sty 2008, 23:04

dziewczyny czy wasze maluchy tez tak kochaja szalec w kapieli? podejrzewam ze tak hihi
normalnie leos przechodzi samego siebie hehe
jest taki kochany.. woda to jego zywiol
siedzi trzyma sie raczkami bokow wanienki i nozkami fika jak szalony
albo jedna jakby pedalujac hehehehe
potem lapie sie przodu wanienki i probuje wstac.. na razie tylko nieudolnie kuca hehe
boski widok
ja wychodze schlapana a on taki szczesliwy i padniety
pocyckal chwile i usnal w mig hihi i to jest na niego sposob hehe

on nie raczkuje, nie siedzi jeszcze solidnie, ale stac juz probuje hehe
ja lapie go za raczki do sadzania a on stoi.. hehe
normalnie zwinny jak tatus hehe ktory chodzil w wieku 9 miesiecy hehe

[ Dodano: 2008-01-23, 22:07 ]
asiulka dobranoc, do jutra

aniu super ze twoja przyjaciolka juz karmi coreczke... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość