Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 wrz 2007, 21:52

kasik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nic nie pisze zeby nie zapeszac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zaintersowalyscie mnie ta dziwna sytuacja na watku 2005... moze zajrze jak bede mial czas

julie nathanek niezly spruciulek. a jego pelzanie chetnie poogaldamy. dawaj

zubelek no niezle ceny tam macie.. chyba sie przeniose.. ciesz sie ze do londka nie przyjezdzasz.. tutaj mimo ze mieszkam poza londynem to za one bed musimy placic ponad 600 samo wynajem... ale co zrobic. takie ceny :ico_olaboga:
a ty za mniejsza kase bedziesz pewnie miala piekny duzy dom z ogrodem...

gosia pracowalam w fabryce

a moj mezulek kapie sam leosia.. znow, bo wczoraj jakos zmarzlam i nie mialam sily spod koldry wylazic hihi
a teraz slysze ze sobie muze zapodali i chlapu chlapu hiih
maja swoje 5 minut dla siebie

a dzis spotkalam sie z kumpela ktora byla 2,5 miesiaca w polsce. ma 6 miesieczna coreczke hihi wiec widzialys,y sie dzis pierwszy raz po moim porodzie hihi
mamy podobne podejscie., obie lubimy godzinami lazic i szwedaac sie po sklepach no i jeszcze jedna wspolna sprawa.. dzieciaki nam sie udaly i ciaze podobnie znosilysmy i w ogole fajnie ze przyjechala
kupilam leosiowi w super przecenie w bootsie koszule hihi i ubraanko na swieta hihi
oraz w pumpkin patch fajne ogrodniczki aksamitne hihih
ale leos dzis byl marudny.. chcial jesc czesto a pod koniec tak sie rozplakal ze gonilam z nim do domu

zmykam zrobi sernik na zimno z truskawkami
z proszku
ale super wychodzi i zajmuje cale 5 minut robotki

buziole

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

26 wrz 2007, 21:56

no i jestem...

ale po poście Gosi, Feli i Jasnie Pani własnie podczytuje dzieci 2005 :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-26, 22:03 ]
Madziorka jest dopiero 21 w UK, co ty robisz na TT :ico_oczko: :-D i przeslij po kabelku troszke tego serniczka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Fela a jak Konrad?? Znikła juz gulka całkowicie?? I gratuluje tak szybkiego i ogromnego postepu z pozegnaniem pampersów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Zubelek no to macie szczęscie, ze bedziecie w Irlandii, bo u mnie 2 bedroomy to koszt 600F :ico_placzek: a z lekarzami, to lepiej miej kontakt w PL i zbytnio na tych wyspowych nie licz, bo to banda idiotów dla których Paracetamol jest lekiem na całe zło :ico_puknij:

Martucha buziale dla Frania za poprawe zdrówka :ico_buziaczki_big: i dla rodziców za siłe, wytrwałości i wiarę :ico_buziaczki_big:

Julie wysyłaj filmik jak ci Fela napisała i pokazuj swojego małego geniusza :-D

no i dalej to już pustka w głowie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

26 wrz 2007, 22:05

kurde chyba wszystkie wzielysmy sie za podczytywanie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 wrz 2007, 22:05

Kasik ale sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale jaja sie porobiły na wątku 2005 :ico_olaboga:
jakby u nas tak sie stało to chyba bym sobie nie darowała bo wydaje mi sie ze my takie zżyte jesteśmy ze sobą i jest nam razem dobrze, bo ja jak wstaję to ( oprócz zajęcia sie moim synusiem) to pierwsze co robiee to patrze co u Was słychac i Waszych dzieciaczków, a i by mi przykro było jakby któraś z Was tak mi pojechała jak tam sie działo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

26 wrz 2007, 22:12

kurcze, a mnie jest przykro :ico_placzek: bo od kiedy Vikulka sie tak pochorowała to żal mi wchodzić na tt jak ona nie śpi a strrrasznie za wami tęsknie :ico_placzek: ale znowu jak ona się bawi a ja włacze laptopa i zacznę podczytywac co u was to mam wyrzuty sumienia, że to robie zamiast byc z nia i się razem bawić :ico_puknij: :ico_olaboga:
jestem durna do potegi n-tej :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

26 wrz 2007, 22:35

Kochane tik-taczki!!!! czy jest tu ktoś z Irlandii (NIE PÓŁNOCNEJ!!!! :ico_sorki: )???
ja 3 pażdziernika lece do Dublina i zaczynamy z Mężulcem normalne zycie, z dala od Kaczystanu....buziaczki!!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

26 wrz 2007, 22:43

zirca witaj :-D z tego co mi wiadomo to nie :ico_olaboga: ale w Irlandii mieszka Majorowa, tyle ze ostatnio nie widuje jej na tt :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

26 wrz 2007, 22:47

martuchafrost pisze:przykro było jakby któraś z Was tak mi pojechała jak tam sie działo

marta co gorsza to ja znam niektore z tych dziewczyn z innych watkow i zgadzam sie z opinia edi (to ta co im tak tam pojechala) i uwazam ze ma racje :ico_noniewiem: a o naszej gosi dobrze napisala :-D . nie wiem ylko czemu edi opusicla tez inne watki np. nasz 78?
zirca, przykro mi, ale chyba nie mamy nikogo z Dublina :((

[ Dodano: 2007-09-26, 22:47 ]
zirca, ale oczywiscie witamy i zapraszamy do klikania. im wiecej tym lepiej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

26 wrz 2007, 22:52

kasi.k, o majorowej wiem, napisałam do niej prv....mieszka w dublinie,więcsuper się składa, bo ja też tam bedę mieszkała.
kasi.k, sliczna ta twoja Królewna...a tak niedawno byłaś :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

26 wrz 2007, 23:18

a ja zrobilam tak, ale nie wiem czemu mi tak ciemno wyszlo :ico_noniewiem:
marta ogladnij se synowke :ico_oczko:
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 9281&hl=pl

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość