Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

03 lip 2012, 20:11

Kasiala, czekam na rowój akcji :-D zmolestuj męża porządnie to pójdzie gładko hehe. Trzymam kciuki !!! &

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

03 lip 2012, 20:20

Kasiala, ale masz radosne wieści...brak szyjki, mała wstawiona...ależ bym chciała coś takiego o sobie usłyszeć...no może jeszcze bardziej by mnie pocieszyło, że rozwarcie na kilka cm :ico_szoking: Gwałć ile wlezie!!!! :ico_haha_01:
mała waży 3100
Jak Kaja ma 3100 to Tymek pewnie już jakieś 3200 będzie miał, bo oni prawie równo szli...tzn mój chłop był niby ciutkę cięższy zawsze :ico_oczko:

A olejek rycynowy...myślałam o tym intensywnie ale na wielu forach wyczytałam że często przyspiesza poród ale też sprawia że staje się on o wiele bardziej przykry i bolesny :ico_chory:
Ale jak do terminu się nie wykulam to wtedy już mam w d.... te niepożądane działania :ico_nienie:
a przysiady probowalas ? :) podobno pomaga.
Próbowałam,prócz bólu mięśni nóg nic więcej nie dają :ico_noniewiem:
A dozorczyni dowcipna jak jasna dusza :ico_zly: Nie przejmuj się! Opuchlizna zejdzie razem z brzuszkiem, a skoro zawsze byłaś szczupła tzn że nie masz tendencji do tycia i resztę szybko zrzucisz! Trzeba było coś babie odpalić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

04 lip 2012, 00:05

JA JUTRO MAM LEKARZA NA NFZ,ALE nie wiem czy mnie bedzie badał. Jak cos to w czwartek mam prywatna wizyte...
Kasiala zazdroszcze postępu bo ja juz marze zeby urodzic za te kilka dni jak donosze,ale tez trzymam mocno kciuki wiec dawaj nam znac na biezaco :-)
A olejek rycynowy...myślałam o tym intensywnie ale na wielu forach wyczytałam że często przyspiesza poród ale też sprawia że staje się on o wiele bardziej przykry i bolesny
Ale jak do terminu się nie wykulam to wtedy już mam w d.... te niepożądane działania
Tez o tym czytalam duzo. Ciekawa jestem jak to naprawde działa...


Mad. Zapomnialam sie Ciebie zapytac jak jest w tym szpitalu z lewatywą? musze kupic zestaw aptece czy jak to wogole jest?

[ Dodano: 04-07-2012, 00:07 ]
ja od kilku minut mam jeden dlugo mało bolący skurcz,brzuch twardy,ale chyba po kąpieli pomimo,ze chlodna woda...
No nic ide spac.
chcialabym jutro uslyszec od dr dobre wiesci tzn ze cos powoli rusza,ale nie chce sie łudzić.
dobranoc kobitki!!!

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

04 lip 2012, 08:02

9 miesiąc:) Madleine, jak skurcze?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

04 lip 2012, 08:39

Hej dziewczyny
Kasiala to super ze takie wiesci, cos czuje ze jak wroce do domu to Kaja juz bedzie na swiecie :-) Trzymam tez kciuki za Tymka by i on sie pospieszyl.
Madleine ale chamka wrrr. Bylo jej odpowiedziec by ona poszla do programu piekna byc, bo z uroda u niej na bakier.

[ Dodano: 04-07-2012, 08:41 ]
My na miejscu podroz dluga i meczaca wiec wczoraj odpoczywalismy. Dzisiaj albo nad wode albo do dinozaurow, zalezy od pogody.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

04 lip 2012, 09:21

gosia888, Pogoda będzie ładna więc korzystaj ile się da:):):)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

04 lip 2012, 09:27

Witam:)

gosia888, a jak pogoda we Wrocku? Bo u nas szaro i kropi więc na wakacje kiepsko.
Udanego wypoczynku...rób zdjęcia!!!

Madleine, jak minęła nocka ? Ból brzucha się powtarzał?

Mi wszystko przeszło :ico_placzek: Od wczoraj wieczora żadnych skurczy nie mam. Mały tylko wiercił się jak szalony od 23. Już nie mam siły psychicznie:ico_placzek:
Na mnie chyba nic nie zadziała. Seks skutkował małymi skurczami i tyle. Wczoraj wzięłam naprawdę gorącą kąpiel :ico_chory: i jakby ona wyciszyła nawet te maleńkie skurcze :ico_puknij: Wszystko działa nie tak jak powinno.
Wizyta dopiero 12.07 a jakbym wiedziała że szyjki nie ma i zrobiło się choć minimalne rozwarcie to spróbowałabym z tym olejkiem :ico_noniewiem:

Kasiala a jak u Ciebie? Ruszyło się coś po upojnej nocy?

[ Dodano: 04-07-2012, 09:30 ]
Mamusia28, jeszcze troszkę ponad tydzień i możesz oderwać się od łóżka i rodzić :ico_brawa_01:
A jak czas Ci w ciąży płynie? Bo mi się wydaje że to cała wieczność...A ten tydzień to już masakra..dopiero środa :ico_placzek:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

04 lip 2012, 09:45

Qanchita, U mnie napieranie i jakieś minimalne skurczyki- ale dzisiaj w nocy obudzilo mnie piekło w majtkach - pieczenie, swedzenie myslam ze zwariuje. Chyba mam jakiegos grzyba w koncu non stop luteina:/ Posmarowalam sie clotrimazolem nie pomoglo, pozniej znalazlam pimafucin i to przynioslo ulge. Dzisiaj mąż jedzie odebrać wyniki - GBS i biocenoze pochwy zobaczymy co tam wyszlo? W moczy tez mam duzo bakterii i to sie chyba skumulowalo. Mojej lekarki nie ma i ma wcisnac sie do tej "zastepczej" co bylam osttanio po jakas recepte- bo chce przed porodem wyleczyc ewentualna infekcje. Wogóle to zamówiam dzisiaj łóżeczko - z materacykiem kokosowym? nie wiem czy dobry ale zwykly kosztuje 55 zl a ten kokosowy 95 zl i trzeba kupic posciel, wyprac i zlozyc lozeczko, druga sprawa to wypranie wreszcie samochodu i kupienie fotelika. Przeraza mnie ile kasy trzeba wydac naraz :(:(:( Wozek, wanienka, ubranka aaaaaaaaaaaaaaaaa nikt z rodziny nie zaoferowal ze cokolwiek kupi- rodzinka meza juz mysli o wczasach, moja tez nic nie mowi- jedynie jedna kolezanka zaproponowala ze chce kupic cos praktycznego tylko co ja mam jej powiedziec?

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

04 lip 2012, 09:48

hej, przepraszam że nie pisze ale jakoś nie mam jak ostatnio ale od czasu do czasu Was podczytuje...
miałam wczoraj wizytę i szyjkę mam już sporo skróconą :ico_olaboga:
lekarz powiedział że dobrze by było gdyby Mały jeszcze 2 tyg poczekał u Mamusi w brzuszku.. OBY!
ale już prawie wszystko mam gotowe, pokój Emila dzisiaj będzie skończony więc tak nie panikuję...
Mamusia28, naprawdę współczuję braku wsparcia u Męża, ale miejmy nadzieję że po porodzie to się zmieni i będziecie szczęśliwą rodzinką :-)
Madleine, eh... ja myślałam że mam napuchniete stopy ale jak Twoje zobaczyłam to już nie narzekam :ico_olaboga:
Kasiala, Qanchita, a Wy lada dzień rodzicie :ico_brawa_01: życzę owocnych amorów z Mężem :ico_sorki: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

poza tym to wiecie co, nie narzekałam na ciąże.. przez cały czas się wspaniale czułam aż do teraz.. zaczyna być ciężko.. a przede mną jeszcze pranie i prasowanie ciuszków Małego :ico_noniewiem: i torbę do szpitala też muszę w tym tyg spakować

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

04 lip 2012, 10:30

no i po wizycie u lekarza. Skurcze są czeste ale bezbolesne. Macica prawie caly czas twardnieje i lekarz powiedzial,ze mozliwe ze niedlugo mnie " ruszy".
Szyjka skrócona,ale rozwarcie tylko na opuszek palca czyli praktycznie nic.
Bylam na konsultacji w szpitalu u anestezjologa i mam juz papier wiec jestem gotowa i zwarta hehe chociaz wolalabym byc "rozwarta" :ico_oczko:
:ico_oczko:

mamusia mysle ze okrycie kapielowe np dla malutkiej byloby ok,bo przydatne - to mile ze strony kolezan ki bo wyprawka jednak kosztuje sporo jak sie tak wszystko podliczy ;/
Ostatnio zmieniony 04 lip 2012, 10:36 przez Madleine, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość