Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

26 wrz 2007, 23:28

wiem ze to tylko dla Marty :ico_placzek: ale ja tez podejrzalam :ico_wstydzioch: superowo Luska sie edukuje

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

26 wrz 2007, 23:37

Emilka_M pisze:wiem ze to tylko dla Marty

mala poprawka :ico_wstydzioch: :ico_oczko: WSZYSCY niech zobacza jak Lucjan szaleje :ico_oczko: :-D :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

26 wrz 2007, 23:48

Kochane mam do was nieco wstydliwe pytanko :ico_wstydzioch: jak mozna sobie poradzic z zaparciami ? :ico_wstydzioch: bo ja ostatnio bije wszelkie rekordy tydzien i dluzej nic :ico_placzek: a kiedy juz sie uda to i tak niewiele, dodam ze zadne cherbatki na mnie nie dzialaja :ico_wstydzioch:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

27 wrz 2007, 00:12

kochane moje kobietki!!!
Przeczytalam Was do konca wlasnie,choc w ciagu dnia juz troche zaczelam,ale teraz dopiero skonczylam...nie mam jakos weny na pisanie,a po drugie jestem padnieta jak mucha.I jeszcze musze zapakowac wielgachna przesylke do Pl dla mojej bratowej,ktora za parenascie dni bedzie rodzic..Wysylam jej fotelik,lezaczek,ciuszki(pozbede sie troche,hihi) i prezent dla mojej bratanicy...jutro ma przyjechac kurier po to...
Dziewczyny nie gniewajcie sie,ale pierwszy raz nie mam sily odpisas do kazdej z Was z osobna... :ico_noniewiem:
Zycze wszystkim mamuskom i dziecziaczkom zdrowka,dla Lucy szybkiego powrotu do zdrowka,(dobrze,ze Oliverek zdrow jak rybka),dla Gosi i Tomusia, Lenusi(caluski w obydwa uszka)Emilki i dzieciaczkow,Franusia,no i oczywiscie naszek slicznotki Vikusi,,,Kasi.k bardzo mocno trzymam kciuki za Was,zeby w koncu znalezli sposob na ta alergie!!!!a Ty wiem,ze dasz sobie rade,bo dzielna babka i mamuska jestes!!!
Zubelek a za Was trzymam kciuki,zebyscie jak najszybciej byli razem i spedzili cudowne swieta w Belfascie!!
Martus a dlaczego juz moja ulubiona tesciowa juz pojechala?myslalam,ze bedzie dluzej :ico_noniewiem: :-)
Ela jak dla mnie obydwie sukienki sa super,ale wedlug mnie w tej czarnej bedziesz wygladac bosko!!!!Pawel chyba zedrze ja z Ciebie i beda figle!!! :ico_brawa_01: :-D
Julie malutka Julie slicznotka!!!A Nathanek jest po prostu niezly,ale mam apetyt,.ja mysle,ze mu nic nie bedzie po tej kukurydzy!!Ale masz agenta synka!!
Kasiula normalnie wytrze Ci sie ta skarpeta,bo nie udzwignie ciezaru tyle kasiorki zarobisz!!!hihih
Sandrusia ja ze Stafford,kiedys sie chyba pytalas :-D super,ze juz masz pierwsza lekcje za soba,powodzenia i jestem pewna ze zdasz szybciutko!!!
Madziorka ale Cie Leos zalatwil z ta kupka..hihih....ale sie usmialam.. :-D super,ze tak ladnie przybral na wadze..wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Super,ze sobie chodzisz na basen,,ja do tej pory nie zdazylam kupic stroju..hihih
Delfina sliczne fotki Mayci z tatusiem!!!
Wklejam Wam pare fotek z dzisiaj,zeby nie bylo..hihi :-D

Obrazek

a tu sie przymierza do pudla na przesylke... :-D

Obrazek

[ Dodano: 2007-09-27, 00:13 ]
No tak nie moglam sie opanowac i tyle naklikalam,,,hihi
Chyba az z ciekawosci wejde na ten watek 2005,bo mnie zzera...o co tam poszlo?? :-)
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2007, 09:44 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 wrz 2007, 00:13

jasnie pani fajnie zobaczyc luske na zywo.. to jednak nie to samo co fotki..jest super!!
ja dzis tez nagrywalam leosia jak lezal w lozeczku i cieszyzl sie do karuzeli
moze tez kiedys zalacze filmik hihi jak sie naucze

emilka pamietam ze niektore dziewczyny mialy zaparcia w ciazy.. hmm ale nie wiem juz co na to stosowaly.... wydaje mi sie ze trzeba jesc duzo owocow.. pic wode... i cos mi sie obilo o uszy ze kiwi pomaga.. ale moge sie mylic :ico_noniewiem:

widze ze wszyskie podczytuja watek 2005.... kurcze moze ja tez dolacze.. ale troche mi sie nie chce... :ico_noniewiem:

zirca witaj.. no wreszcie do nas zawitalas. wpadaj czesciej

dziewczyny musze was rozczarowac.. jakos nie mam weny na pisanie.. hihi wiec nie bedzie mega postu jutro na dzien dobry hehe

jak cos sobie przypomne to jeszcze wpadne hehe

[ Dodano: 2007-09-27, 00:16 ]
ilonka ladne mi to brak weny na pisanie hihi
a vinee super wyglada w tym slicznym sweterku

[ Dodano: 2007-09-27, 00:17 ]
chyba wejde zaraz na ten watek bo wszystkie o tym pisza a ja nie kumam hihi tylko boje sie ze galaretka mi calkiem zastygnie a czekam az lekko zgestnieje co by nia polac serniczek wylozony truskawkami i bananami hihi

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

27 wrz 2007, 00:20

Jasnie Pani :), Lusia urocza :ico_brawa_01: kochane malenstwo :ico_brawa_01:
zirca, majorowa to super kobitka mialam okazje ja poznac osobiscie :ico_brawa_01: jestesmy w stalym kontakcie :-D ale z tego co wiem nie ma juz nikogo z dublina niestety ale my jestesmy :) :ico_haha_01:
dziewczyny ja tez podczytywalam watek 2005 :ico_wstydzioch: jeszcze wczesniej chyba mnie piewsza ciekawosc dopadla :ico_wstydzioch: :-D hi hi ale nie doczytalam jeszcze nie wiem o co poszlo i o co dokladnie chodzi :ico_noniewiem: mam wam duzo do napisania ale musze isc spac :ico_placzek: bo jestem zmeczona cholernie :ico_olaboga:
madziorka bardzo duzo placicie za ten dom :ico_szoking: ja mam calkiem nowy 3 bad room i place 500 z tym ze to tak po znajomosci tak to 550-600 stoja ale to jest 3 bad :ico_noniewiem:
zmykam jutro popisze wiecej :ico_haha_01: aha a gdzie ilonka nie wiedzialam jej dawo tu czy mi sie wydaje moze taka steskniona za nia jestem :ico_oczko: hi hi

[ Dodano: 2007-09-27, 00:25 ]
ilonakk9, a no jestes :-D widzisz jaka telepatia :-D mozliwe ze sie pytalam i pewnie jeszcze zapytam bo z moja pamiecia cos nie tak :ico_wstydzioch: Vine jak zawsze sliczna :ico_brawa_01: a to jest gdzis kolo londynu? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-27, 00:31 ]
nie moge znalesc gdzie sie to zaczelo wszytko :ico_olaboga: i tak skacze i skacze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 wrz 2007, 00:38

SANDRUSIA)) pisze:ilonakk9, a no jestes :-D widzisz jaka telepatia :-D mozliwe ze sie pytalam i pewnie jeszcze zapytam bo z moja pamiecia cos nie tak :ico_wstydzioch: Vine jak zawsze sliczna :ico_brawa_01: a to jest gdzis kolo londynu? :ico_noniewiem:

sandrusia jesli pytasz o to gdzie jest stafford to ja bym ci napisala, bo ja wiem :ico_oczko: . ale nie powiem :ico_nienie: juz mi sie dostalo od jasnie panie o odpowiadanie w jej imieniu wiec siedze cicho// :-D :ico_oczko:
choc wiem, ze ilonka by mi wybaczyla :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 wrz 2007, 01:10

Emilka kup sobie w aptece Laktuloze ( płyn do picia, ja go osobiscie piłam w ciąży i czasem nawet podaję miśkowi jak ma problemy z kupką bo wiem ze jest bezpieczne) to jest taka duza biała butelka, płyn dobry bo słodki i pomaga szybko :ico_oczko: mozna go stosowac nawet codziennie, zapytaj GP to Ci przepisze
Jasnie Pani synówka pierwsza klasa :ico_brawa_01: musze jutro synowi pokazac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
myślisz ze ta Edi czy jak jej tam miała racje? ale dlaczego pojechała im na wątku??? to jest juz mniej inteligentne, mogła to zrobić na PW albo co jak juz chciała
Ilonka tesciowa leci za chwile , a strasznie mi jej zal bo jest przeziębiona :ico_chory: :ico_olaboga: :ico_placzek:
a co do fotek Vinee to jest boska i bosko ją ubrałaś :ico_brawa_01: Ty to masz gust :ico_brawa_01:
Zirca witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kasik ja tylko czekam na dzien kiedy napiszesz ze Viki jest zdrowa, wtedy wsiądę w aeroplan i wypijemy sobie kielonka za zdrowie naszych maluszków
Laski własnie wysłałąm Jacka po gaz bo nam sie skończył a w chacie zimno jak @@@@@@@@@ tylko nie wiem gdzie kupi o tej porze :ico_olaboga: zatankowałam za 30 f w zeszła środe a tu dzis patrze: niespodzianka :ico_szoking: Jezu mam nadzieje ze kupi bo misiek mi padnie z zimna w nocy :ico_placzek:
ale ze mnie idiotka :ico_puknij: zeby nie sprawdzic w dzien :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-09-27, 01:14 ]
Matko Boska Ilonka jaka Vinee ładna :ico_szoking: za kim ???? :ico_oczko: hihihiihihihiihihihi
Ilonuś żartuje wybacz :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 wrz 2007, 02:07

marta a jednak bylas ostatnia hihi
myslalam ze tylko ja tak siedze po nocach
mialam isc wczesniej spac ale zaczytalam sie w ten konfliktowy watek... galaretka mi zastygla na maxa :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: wieddzialam ze tak bedzie
ale wykorzystalam maminy sposob i rozgrzalam ja na gazie i byla znow super...
zalalam juz serniczek
i czytam dalej.. jak na razie poczatku nie znalazlam.. hihi ale post edi o innych laskach przeczytalam
juz koajrze edi z watku stalowa wola podkarpacie i okolice.. wlasnie ostatnio tam straszne pustki. bylo nas tlyko kilka dziewczyn... i wlasciwie slabo je znam i nic nie moge na jej temat powiedziec... :ico_noniewiem:

nie wyobrazam sobie zeby u nas zapanowal taki klimat :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 wrz 2007, 09:54

witam z rana :-D kawa z rana jak smietana :ico_kawa: :-D
madziorka hihi pisze:juz mi sie dostalo od jasnie panie o odpowiadanie w jej imieniu wiec siedze cicho//

no jak dla mnie madziorka to mozesz zawsze za mnie odpowiadac jak ci tematu na meg posta brakuje :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko: ja czytam TT na raty, a potem jak odpisuje to zapominam o polowie rzeczy i dobrze miec jakiegos suflera :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko: chyba sie nie obrazilas, bo nie taka byla moja intencja, tak tylko sobie zauwazylam :ico_oczko: wyluzuj na maxa mala :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
madziorka hihi pisze: czytam dalej.. jak na razie poczatku nie znalazlam.. hihi ale post edi o innych laskach przeczytalam

ja czytalam od konca i jak doszlam do tego postu o innych lasakach to juz mialam zdanie na nie wyrobione po odpowiedziach jakie udzielily na post Edi. mam nadzieje, ze one nas tu nie podczytuja, bo sie mi oberwie tak jak edi. chciaz zreszta ja sie nie udzielam nigdzie tylko tu i na czerwcowkach (bo 78 juz zamarl) wiec nich tylko sprobuja cos na mnie tu najechac to martucha ich poszczuje :-D :-D :-D
martuchafrost pisze:ogła to zrobić na PW albo co jak juz chciała

z nia sie juz od dluzszego czasu cos dzilalo, mi to na depresje wygladalo, nieciekawie ma w zyciu i po postu nie wytrzymala moim zdaniem, a lepiej na obcych ludziach sie wyzywac niz na blskich, nie? a skoro one nie zrozumialy jej sytuacji i zamiast starac sie pomoc to ja jeszcze zgnoily to znaczy, ze obce byly, bo jakbys ty mi tu tak pojechala, to bym sie zainteresowalo, co ci sie stalo, bo byloby to napewno dzilanie w afekcie, a nie zjechala bym cie gratis :ico_noniewiem:

dzieki za komplementa dla mojego dzieciecia :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość