Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

04 lip 2012, 10:32

malinowa19, ale Cię dawno nie było :ico_nienie: Ale zajrzałam na FB i tam zaglądałaś więc domyśliłam się że wszystko u Ciebie dobrze.
Z szyjką nie szalej... masz jeszcze kilka tygodni czasu. I ani mi nie myśl o wpychaniu się w kolejkę przed starsze koleżanki :ico_nienie:
Tu obowiązują zasady :ico_haha_01:

Mamusia28, ja mam w razie czego wsparcie ze str mojej rodziny. Wózek dla Jolki nam dał brat bo mój tata sam go zakupił jak miała się urodzić pierwsza wnuczka. Teraz jak mówiłam że chciałabym nowy dla Tymka to też zaproponował że kupi pierwszemu wnukowi ale nie mam sumienia od niego ciągnąć. Tym bardziej że druga strona nie poczuwa się wcale :ico_noniewiem:
jedynie jedna kolezanka zaproponowala ze chce kupic cos praktycznego tylko co ja mam jej powiedziec?
Może jakiś kocyk, albo ręczniczek dla niemowlaka. Komplet pościeli taki gdzie jest poszewka tylko na podusie i kołderkę też można dostać za ok 50 zł a na pewno się przyda. Dla Jolki miałam tylko 2 komplety z ochraniaczami na szczebelki i w zupełności wystarczyło. Częściej wymienia się kołderkę i podusię bo dziecko może zmoczyć, ulać itp.

[ Dodano: 04-07-2012, 10:34 ]
jestem gotowa i zwarta hehe chociaz wolalabym byc "rozwarta" :ico_oczko:
Hahah...dobre:) Ale jak już masz szyjkę skróconą i choć ciutkę rozwartą to i tak jesteś lepsza ode mnie :ico_oczko:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

04 lip 2012, 10:51

Madleine, Jeszcze sie wepchamy do kolejki:)Qanchita, Dziekuje za propozycje - ta pościel, kocyk i reczniczek to chyba najlepsze opcje:)

[ Dodano: 04-07-2012, 10:53 ]
A mam wyniki wymazu i GBS`a nie stwierdzono:)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

04 lip 2012, 10:54

Kasiala a jak u Ciebie? Ruszyło się coś po upojnej nocy?
powiem Ci ze w nocy po gwałcie :-D miałam dość liczne skurczyki i dość bolesne ale bez regularnosći do tego pomiętoliłam jeszcze sutki i kilka razy mnie skurcz obudził... ale wiecej nic isę nie dzieje dzisiaj od rana co chwila brzuszek twardnieje ale też bez rewelacji... idę teraz na plac na zakupy i jak wrócę to wezmę kąpiel cieplejszą to moze coś się ruszy... w goóle to dzowniła położna i pyta co i jak czy już urodziłam móię jej ze nie a ona do mnie "za mało sexu w tym domu" :ico_szoking: :-D :ico_smiechbig: nom i jak nie urodzę to w poniedziałek mnie nawiedzi :)

Madleine to dobre wieści dla Ci lekarz :) tylko pamietaj ze tutaj kolejka obowiązuje!!! :ico_nienie: :-D a zapomniałam dodać zę pojawiły mi się bakterie w moczu po raz drugi w ciąży i akurat na koncówce :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

04 lip 2012, 11:08

Kasiala, ja na bakterie mam jesc Urostep 3x2 tabletki i żurawine jeść pić itp.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

04 lip 2012, 11:56

ja tez mam pojedyncze bakterie w moczu i mam brac urinal ( dobrze,ze mi przypomnialas :ico_noniewiem: )

co do kolejki to pamietam pamietam i wpychac sie nie zamierzac :-) poczekam na Was :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

04 lip 2012, 13:05

Madleine, co do lewatywy to nic ze soba dziewczyny nie mialy.
Mnie wody w nocy odeszly w szpitalu i za pozno bylo na lewatywe :-D ale przeżylam bez ;-) teraz się z tego śmieję.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

04 lip 2012, 13:14

Kurde a moje skurczyki nie chca odpuscic:/

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

04 lip 2012, 13:58

Madleine, Mamusia ja biorę Fenisept URO na bakterie w moczu.

Poszłam na plac kupiłam 80dkg borówek, 1,5kg czereśni, 1 kg bobu, pudełko malin, 1 jabłko, koperek i 3 drożdżówki i zapłaciłam 60 zł MASAKRA :ico_olaboga: powariowali z tymi cenami

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

04 lip 2012, 13:59

Mamusia, super że masz dobre wyniki! :ico_brawa_01:

Madleine, cudowne wieści od lekarza!!!! :ico_brawa_01:

Qanchita, :ico_pocieszyciel: kciuczę za Ciebie najbardziej ! Niech mi reszta wybaczy, ale jeśteśmy w podobnej sytuacji i bardzo dobrze wiem co czujesz. Masz jednak do terminu jeszcze troche czasu - wiem to trudne, ale postaraj się wyciszyć, bo stres i zdenerwowanie też wychamowuje poród. Wierzę że będzie dobrze! :-)

Gosia, wypoczywaj pięknie! Na Wsszym miejscu pędziłabym nad wodę :-D Zresztą ja już tu od rana kombinuje jakby tu nad jakąs wodę wybyć, ale wszędzie daleko :ico_placzek:

Dzisiaj ledwo żyję - ten upał mnie wykańcza. Aaaaaa i będąc dziś z Dawisiem na spacerku spotkałam sąsiadkę, która rzuciła im taki tekt "ależ się ciebie dużo zrobiło! No ogromna jestes! :ico_szoking: " Wiecie co, roześmiałam się jak nie wiem co i powiedziałam: "jesteś pierwszą osobą która odnosi takie wrażenie" Zbaraniała. A żeby było ciekawiej wczoraj jej mąż powiedział mi " ależ ty ślicznie i promiennie wyglądasz w ciąży! Tak zgrabnie i nawet sexy :ico_oczko: - nic nie przytyłaś - tylko piłeczkę z przodu masz " :ico_haha_01: Pewnie jej to w domu powtórzył :ico_haha_01:

[ Dodano: 04-07-2012, 14:02 ]
Kasiala, Ty to już całkiem masz zielone światełko i sprzyjające "warunki" :-) Czekamy zatem!
A z tymi cenami to rzeczywiście jest szał - my też ostatnio zauważyliśmy że kupujemy ze spożywki przewaznie owoce, warzywa i nabiał no i okropnie dużo kasy na to leci :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

04 lip 2012, 15:23

Ufff....wyprasowałam 2 pralki a 3 się suszy :ico_szoking: Normalnie syzyfowa praca :ico_zly:
Muszę lecieć na jakiś spacerek z Jolką bo siedzi i mini-mini ogląda od obiadu :ico_wstydzioch:
zapłaciłam 60 zł MASAKRA :ico_olaboga: powariowali z tymi cenami
U nas bób 4,50 ale nie wiem ile tego było...taki woreczek. Kg borówek 34zł :ico_szoking: A czereśnie w sadzie obok po 8 za kg i właśnie się tam przespacerujemy :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość